icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
karmela
30. mar 2014

@mishel8655 no podla mna sa uz môžeš tešiť hlavne buďte zdravy obaja nech babo pekne rastie a uzivajte si jeden druhého uz odteraz 🙂

avatar
tinus999
31. mar 2014

@siska765 asi máš pravdu, bolo by to ešte skoro, no nič počkám ešte...

avatar
siska765
31. mar 2014

@tinus999 drzim palce ja chcem testnut buduci tyzden sobotu,tak sa uvidi ci este stihame tohtorocne alebo uz 2015-ky 🙂

avatar
myskacici
31. mar 2014

Prosim vidite tam nieco?

avatar
janaochi
31. mar 2014

@myskacici A kde??

avatar
myskacici
31. mar 2014

Co si o tom myslite? ja v negative tam niečo vidim a v normalnom ciarku nie doružova, ale mne tam skor svieti viac dobiela ako podklad

avatar
piacere
31. mar 2014

@myskacici podľa mňa negatívny 😔

avatar
tinus999
31. mar 2014

@siska765 a ty máš kolky DPO?

avatar
siska765
31. mar 2014

@tinus999 fuuuha dala si mi dost tazku otazku 🙂 kedze mam nepravidelnu MS,fakt netusim cize skusame kazdy druhy den 🙂 a hadam sa trafime 🙂

avatar
siska765
31. mar 2014

@tinus999 iba viem ze dnes som 19DC

avatar
dada87
31. mar 2014

ja tam nic nevidim ale 19 DC je dost skoro podla mna 😒 skus neskor za tyzden

avatar
tinus999
31. mar 2014

@siska765 a neskusila si ovulacne testiky? Sú super, presne zistia kedy máš ovulku...

avatar
00iva00
31. mar 2014

Ahojte....den mi meska mrska...tak som si spravila testik..a bol tam slabucky no viditelny dusik 🙂 ..tak som chcela pocut aj vas nazor...snad sa nam to po roku snazilkovania konecne podarilo..

avatar
siska765
31. mar 2014

@tinus999 nie este som ich nikdy neskusala ,ak sa nevydari tento mesiac skocim ku gyndovi,nech mi pozrie hormonalny profil.ak by bolo vsetko ok malo by sa zadarit,skusame kazdy druhy den 🙂 a ty si kolky den cyklu dnes?

avatar
zvolsiinylogin
1. apr 2014

@00iva00 celkom nedejne....uvidis, ci to bude silniet...

avatar
zvolsiinylogin
1. apr 2014

@myskacici nie, pride ti.....podla mna, v negative musi byt tiez aspon trochu zelenej.... ☹

avatar
00iva00
1. apr 2014

@zvolsiinylogin dakujem 🙂

avatar
tinus999
1. apr 2014

@siska765 no dnes je to 23DC.

avatar
siska765
1. apr 2014

@tinus999 ja 20DC len ja mavam cykly aj vyse 30 dnove

avatar
mishel8655
1. apr 2014

@karmela ahojte. takze dnes mi to lekarka potvrdila 🙂 Dala mi uz aj fotecku 🙂 Strasne sa tesim, dufamj ze to vsetko dobre dopadne,

avatar
valeriap
1. apr 2014

Dievčatá den mi meska ms 🙂 vidíte tam niečo ?🙂

avatar
majka_3
1. apr 2014

@valeriap no nieco malinkee jemnucke po upraveni fotky 😉

avatar
valeriap
1. apr 2014

@majka_3 jej Ďakujem 🙂 no uvidíme 🙂 tento bol ráno 🙂 keď spravím neskôr už by sa dalo vidieť ?🙂 ale mám počkať pár dní ?🙂 ak vydržím :D

avatar
majka_3
1. apr 2014

@valeriap 🙂 noo ak mas poruke aj inu znacku testu tak sprav 😉 ale necikaj predtym alebo nepi 😉
a ak vydrziiis tak skus az obden 😉
hod foto 😉 fot to na bielom podklade 😉

avatar
valeriap
1. apr 2014

No skúsim 🙂 tak večer a Ďakujem 🙂 A jasné dám foto 🙂

avatar
majka_3
1. apr 2014

@valeriap no co ako test??? 🙂

avatar
valeriap
1. apr 2014

@majka_3 no ja neviem :/ či silnie povedz to ty 🙂 lebo ja vidím už všade dve / / 🙂

avatar
monik412
1. apr 2014

@valeriap ja tam tu druhu vidim.skus o dva dni a mala by byt silnejsia

avatar
valeriap
1. apr 2014

No to silno dúfam 🙂 🙂 určite skúsim 🙂

avatar
majka_3
2. apr 2014

@valeriap na totdruhom teste vidím lepšie ako na tom prvom. Dnes z raného nerobis?