icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
valeriap
2. apr 2014
avatar
majka_3
2. apr 2014

@valeriap co 😀

avatar
zvolsiinylogin
2. apr 2014

@00iva00 ak,uz si testovala zase? silnie?

avatar
valeriap
2. apr 2014

@majka_3 hah :D to neviem ako sa mi podarilo no tu mam dnešní ;)

avatar
1valeria1
2. apr 2014

@valeriap ahoj mohla si pridat foto bez upravenia.....🙂 na tomto nieco veru je 🙂

avatar
valeriap
2. apr 2014
avatar
tinus999
3. apr 2014

Baby je tam niečo??? Zle sa to fotilo lebo nemám dobrý foťák ale ja tam niečo vidím...tak či mi už nešibe... 😀

avatar
tinus999
3. apr 2014

@lauritka pozrieš sa mi na foto prosím...v predchádzajúcom komente je moja fotka...

avatar
lauritka
3. apr 2014

@tinus999 no nieco vidim.. a na zivo je to siroke a ruzove ?, 🙂

avatar
tinus999
3. apr 2014

@lauritka tentokrát áno, je to také isté široké ako druhá a jemne ružovkasté, ešte to je slabučké ale nie je to ako tie kanáliky predtým

avatar
lauritka
3. apr 2014

@tinus999 😉 😉 😉 nooo tak to vyzera nadejne..

avatar
tinus999
3. apr 2014

@lauritka nechcem sa predčasne tešiť ale nejak mi samo ťahá kútiky do úsmevu... 😀 skúsim zajtra či zosilnie... 🙂

avatar
tinus999
3. apr 2014
avatar
1valeria1
3. apr 2014

@tinus999 na tom prvom je vidiet 🙂 drzim palceky nech silnie 🙂

avatar
tinus999
3. apr 2014

@1valeria1 dakujem ti 🙂 , dúfam že bude silnieť a že MS nedôjde...

avatar
tinus999
3. apr 2014

@renkaniki tu je ten testík

avatar
renkaniki
3. apr 2014

@tinus999 No skusila som to poupravovat,tak kuk...vidiet tam nieco vidim,ale este otestujeme v nedelu,mala by byt silnejsia,tak drzim siiiiiiiiiiiiiiiilno palce moja 😉Spodna nie som si ista,ci som dobre oznacila,ale na vrchnej vidiet lepsie...

avatar
dada87
3. apr 2014

uz je to lepsie vidiet ale asi je este skoro vydrz aspon 3 dni budes istejsia, aj ked to je veeeeeeeeeeeelmi tazke 😉 🙂

avatar
tinus999
3. apr 2014

@renkaniki spodný je 20-kový takže možno ešte nie je nič ale vrchný je pekný 10-kový.... 😀

avatar
majka_3
3. apr 2014

@valeriap no hod dnesnu fotku 😉 tmavne to? 🙂

avatar
siska765
3. apr 2014

@tinus999 to si dnes kolko po ovu?

avatar
tinus999
3. apr 2014

@siska765 dnes som 8 DPO

avatar
siska765
3. apr 2014

@tinus999 noo dobre teda,vizera to nadejne,ja som dnes 22DC kolko dni po alebo pred ovu neviem,len mam zvlasne pocity ako pred MS na vajecnikoch ,poslednu som mala 13.3. Ale mavam nepravidelnu teda od 30 dni a viac tazko povedat kedy mam ovu,asi budem testovat az niekedy za tyzden

avatar
tinus999
3. apr 2014

@siska765 ja mám dostať,nedostať MS v nedeľu, dnes mám 25DC tak dúfam že nepríde 😀

avatar
siska765
3. apr 2014

@tinus999 no u mna je to otazje ze kedy takze ale predpokladam ze skor ako 13.4. asi nie cize mam este kopec casu navyse som nachladnuta tak snad bude vsetko ok drzim palce aby nedorazila 🙂

avatar
tinus999
3. apr 2014

@siska765 ďakujem a prajem ti aby ti to čakanie rýchlo ubehlo... 😀

avatar
dolce_principessa
4. apr 2014

Vidite tam nieco ci to len ja ? 😀DD Hm... Myslim ze to bude asi skor rozpyta farba vsak? sak sme so snazenim ani poriadne nezacali 😀 Mamatest robeny dnes nie z prveho ranneho mocu..ms mam dostat 6-8.4 ...trosku som musela upravit farby aby to bolo vidiet lepsie 😀

avatar
tinus999
4. apr 2014

@dolce_principessa niečo sa tam rysuje, ja som tiež v procese čakania 🙂 či MS dôjde alebo nie a mám aj taký istý termín MS.

avatar
quirell
4. apr 2014

Ahojte - poradte... som 30 dc, 13dpo, zajtra by som mala dostat mrchu. Toto je moj vcerajsi test - 10 citlivost. Ukazal by mi uz nieco aj test s citlivostou 25? Je to tehu? Som taka nervozna a bojim sa, ze mrchu mrchatu dostanem. Neverim vlastnym ociam

avatar
dudenka
4. apr 2014

krasna ciarka, blahozelam :o))))...