icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
melanka13
17. apr 2014

@t1nulka tak tady no neviem veru a musela som to priblizit bo by to uz vobec nebolo vidno 🙂

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@melanka13 tak na tom prvom naznak tiena vidim, na druhom nic, ale neskusis to pod svetlom odfotit? Lebo v tej tme teda nic moc 😅

avatar
melanka13
17. apr 2014

@t1nulka noooo 😀 skusim teda ale ani nie

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@melanka13 och... Tak toto tusim nepomohlo 😅 asi budes musiet pockat par dni a znovu testnut... Z tychto zatial nic nevycitame...

avatar
melanka13
17. apr 2014

@t1nulka ved hovorim 😀 je to zleeee 😀

avatar
dada87
17. apr 2014

@ivet55 ahoj ved je tam ciarka nestresuj bude silniet .aj moja ma dovolenku to bude dlhyyyy vikend. 😖 😖

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@dada87 najdlhsiiiii :-P Ale mne sa trochu ulavilo, v noci som znovu citila prsia, a teda dooooost brutalne 😅 a dnes krize ma bolia a kde-tu mi pride tak divne, tak hadam je vse oukej 😉

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@melanka13 no tu pomoze asi jedine pockat den-dva. Kolko ti meska?

avatar
dada87
17. apr 2014

@t1nulka ja som tiez vnoci prilahla prsia a ma to zobudilo.ja krize dnes ani nie ani brusko akurat prsia.Ved nemusia byt priznaky to je individualne ved mrcha nechodi to je hlavny priznak 😵 😵 😵 😵

avatar
dada87
17. apr 2014

@melanka13 ja tam nevidim nic mozno tam aj je ale je to rozmazaneeeeeeeeee a typovat nechcem. 😒

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@dada87 no jasneee, mame sa fajn, mali by sme sa tesit z bezproblemoveho tehu 😵 😵 😵

avatar
dada87
17. apr 2014

jasne musime verit.Jasne ze cakame na potv.od DR jak na sol ale ine nam neostava.A kedy ides hned v utorok?

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@dada87 v stredu sa chystam 🙂 ty?

avatar
renkaniki
17. apr 2014

Ahojte snazilky..chcem sa opytat,ste pouzili niektora tehu test PROLAMED SENSITIV je na obale ruzovy kvietok...Dakujem.A kazdej drzim palce,aby ste si nasli krasne //na testiku.... 😉

avatar
melanka13
17. apr 2014

@t1nulka no skusila som este foto na tom spodnom asi viac vidno a mozno to vidim iba ja 😀 u mna je to komplikovane kedze mam ovulku bud 1-3 po ms alebo pred ms..potvrdene lekarom aj podla hlienu..teraz som mala priznaky okolo 27.3....ms som mala dostat 3.4.no 1.4 ma pichalo v podbrusku mala som krv.flak a nic..2.4.som rano spinila ..nic..a podvecer sa to rozbehlo slabo..takto to islo do 4.4...potom do 6.4.som spinila s prestavkami..takze neviem od kedy to ratat kedze oplod.trva niekolko dni a td..mozno je na testy skoro..no vobec sa necitim fajn..uvidim...tak este jedna foto 😀

avatar
dada87
17. apr 2014

@t1nulka moja v stredu neordinuje bud utorok alebo stvrtok .Stve ma ze poriadne neviem v ktorom som mozno som bola uz minuly mesiac mala som taku divnu MS bezbolestnu co u mna nieje zvykom,no uvidime 😉

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@melanka13 tak ja stale viac vidim na vrchnom nieco... Ale teda este je urcite skoro na test, skus v sobotu rano 😵

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@dada87 no u mna tiez zavisi od toho, ktory den bude ordinovat, ich je tam viacej, tak bud streda, alebo stvrtok 🙂 aj mne to stve, ze neviem kefy uz je normalne, ze menej citim priznaky, ved prsia uz ma bolia vyse troch tyzdnov, mozno je normalne, ze uz menej teraz 😅 pri prvom tehu som nevedela co mam cakat, tak som sa tak nesledovala... Do kelu 🙄

avatar
melanka13
17. apr 2014

@t1nulka inak aj ja pomylila som sa 😀 skusim len je to o nervy 🙂

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@melanka13 to verim 😅

avatar
dada87
17. apr 2014

@t1nulka ved toto ze som nic neriesila pri prvom teraz to je horsie .A do tych 3 mes.to bude tiez o nervy a mesiac pred porodom to bude tresky plesky doma maju sa naco tesit 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@dada87 tak ano, je to horsie, ked uz mame s cim porovnavat, pritom vobec nemusia byt dve tehotenstva rovnake... 🙂

avatar
dada87
17. apr 2014

@t1nulka ja som necakala ze sa tak rychlo zadari ale ked uz som stastna.Ale ja mam paniku z toho porodu stale si to premietam.ja sa bojim ist aj obvodacke ked mam chrypku ,pokom som toto zdedila??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@dada87 ja som to tiez necakala, bolo to vlastne na prvy sup 😀 Petko sa mi narodil cisarskym po 18 hodinach bolesti 😅 nic moc... Ale to je este daleko, snazim sa tym nestresovat 😀

avatar
dada87
17. apr 2014

@t1nulka no toho cisarskeho este viec asi este som nebola pod narkozou bojim sa ze sa nezobudim ja som trdlo co? 😉 ze to neni nic moc hlavne po zakroku ani kichnut ani vstat ,co si my zeny nevitrpime 😉

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@dada87 vobec to pre mna nebol taky zly zazitok 🙂 mala som spinalku, maleho som hned videla, a dni porom boli tiez fajn. Ja sa skor bojim normakbeho porodu 😅

avatar
dada87
17. apr 2014

@t1nulka nejako musi ist von ci tak ci onak my sme silne vsetko zvladneme. 😝

avatar
asimama
17. apr 2014

@t1nulka tak to si sa pekne trafila..a to,ze fakt 😀

avatar
asimama
17. apr 2014

@dada87 cisarskym som bola aj ja..teda ziadna slava..preberanie u mna katastrofa..toho sa bojim najviac ☹ preberali ma asi takym sposobom,ze som pocula,ako mi kazali dychajte,dychajte a ja som sa nemohla nadychnut..mala som hrdlo cele zahlienene.. ☹ potom som sa prebrala v izbe..a prvy den po bol tiez strasny..cely den som radsej prechodila..len aby som nemusela vstavat z tej sprostej postele..to bola ukrutna bolest..dalsie dni uz to bolo lepsie..a porod..ani neviem,ako mi leteli hodiny..a to ma trapili 10 hod.ale tak islo dnu..musi von.. 😉 😀

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@asimama co som trafila? 😅 😀
U mna naopak cisarsky super... Ziadne bolesti, ziadne problemy, po 13 hodinach som bola v sprche, sama som si presla na sestonedelue... Pohoda jahoda 😀