icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
melanka13
17. apr 2014

@t1nulka teraz ja proste nevydrzim.. 😀

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@melanka13 no však tam je! 🙂

avatar
melanka13
17. apr 2014

@t1nulka faaaakkkttttt ???!!!?!?!?!?!? No aj ked zaschol vidno lepsie ako vcera a toto je negativ moc nevidno

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@melanka13 nedavaj negativ, skor to odfot z vacsej dialky, lebo stale je to rozmazane, tak skus tak 🙂 ale ja tam naznak ducha vidim, takze sanca by bola

avatar
melanka13
17. apr 2014

@t1nulka lepsie??? 🙂

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@melanka13 nuz... Ani nie 😅 ja to stale vidim len na tom ruzovom

avatar
melanka13
17. apr 2014

@t1nulka
@t1nulka tak dam este jednu a vies co je najlepsie ze to stalevidno lepsie a lepsie..no lenze moj mobil nevie zaostrovat

avatar
melanka13
17. apr 2014

@t1nulka alebo

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@melanka13 no tuto tiez daco ako keby bolo... Ale testovat v takomto skorom stadiu by si mala rano, to bude ciarocka ovela silnejsia podla mna 🙂

avatar
satanka1
17. apr 2014

@melanka13 ja mám dnes takého istého ducha 🙂

avatar
melanka13
17. apr 2014

@t1nulka ved hej no ja som nedockava 🙂...dakujem krasne za cas

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@melanka13 zlatko, za malinko, bodaj by bola rano pekna ciarocka 😵 aj na tvojom @satanka1 😉

avatar
melanka13
17. apr 2014

@satanka1 drziiiiim palce aby bol silnejsi 🙂

avatar
melanka13
17. apr 2014

@t1nulka
@t1nulka dakujem 🙂

avatar
satanka1
17. apr 2014

@melanka13 aj ja tebe..ja som dnes 12 DPO tak dúfam,že bude silnieť

avatar
satanka1
17. apr 2014

@t1nulka ďakujem

avatar
melanka13
17. apr 2014

@satanka1
@t1nulka kocky dala som pod lampu co poviete teraz?

avatar
satanka1
17. apr 2014

@melanka13 ja vidím..je tam 🙂

avatar
melanka13
17. apr 2014

@satanka1 uf uvidim o par dni...tebe siiiilno drzim palce

avatar
t1nulka
17. apr 2014

@melanka13 taaaaak, takto som to myslela, aby si to dala pod svetlo, vidim ju tam 😉

avatar
melanka13
17. apr 2014

@t1nulka super ze sme sa ppchopili dakijem 🙂

avatar
satanka1
18. apr 2014

@melanka13 moj duch dnes 🙂

avatar
kristinka28
18. apr 2014

foto po upraveni,,,po zaschnuti sa tak nevidi co myslite horny je predvcerom,spodny je vcerajsi do obedu a poobede co myslite ze je nadej po vyschnuti to tak nevidno,,mrcha po spineni meska 5 dne po klasickej mrche meska 3 dni ,,myslite ze je skoro,,,styk som mala 1.4 dakujem prosim poradte bazalku mam dva dni 37,doktor povedal ze je vsetko ok a nevidi ze pride mrcha abo sa neda vidiet ,,prosim poradte som na nervy

avatar
t1nulka
18. apr 2014

@satanka1 to uz nie je duuuuuch 😵 😵 😵 bude to stale silnejsia a tmavsia ciarocka 😉

avatar
t1nulka
18. apr 2014

@melanka13 ty dnes netestujes? 🙂
@kristinka28 fuuuha, no to je tazko s takymi fotkami... Na tyvh spodnych ako keby bol tienik, ten vrchny je podla mna cisty

avatar
melanka13
18. apr 2014

@t1nulka ahoj ale ano ak sa ti chce pozri moj fotoblog teraz som pridala..prvy dnes druhy vcera :( nechapem

avatar
kristinka28
18. apr 2014

@t1nulka ano rano o 4 a nic ten testik je 10 ale ma velmi malo farby ak som namocila nic som nevidela po vyschnuti je taky slabucky pasik kukni moje alba mozno sa tam lepsie vidi na nervy som,,myslis ze je nadej ak mi meska mozno ukaze neskvor ak nepride mrcha co myslis

avatar
siska765
18. apr 2014

@kristinka28 ja na tom spodnom vidim pekneho dusika 🙂 urcite bude uz len tmavnut 😉

avatar
dada87
18. apr 2014

@satanka1 to je ciarka nie duch 🙂 🙂

avatar
dada87
18. apr 2014

@kristinka28 ja tam nevidim nic je to blbo necisto odfotene 🙂 😉