icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
t1nulka
22. apr 2014

@dada87 krásne 🙂 😵

avatar
t1nulka
22. apr 2014

@dada87 kočka, tak sa objednaj friško! ja už som objednaná, takže hádam ma zoberie 😉 a toto je môj posledný test 🙂
a inak, sa tu sťažujem, že nemám príznaky, tak som práve skoro ogrckala malého 😅 😅 😅 asi 15 minút ma tu napína jak strunu 😝

avatar
dada87
22. apr 2014

@t1nulka zajtra rano volam dnes tam nieje.. 😉

avatar
dada87
22. apr 2014

@kristinka28 mne sa to zda aj tak strasne daleko ten dusik skus iny test alebo ja neviem.No 8 dni je uz dost skus za 2 dni ale iny test.Nadej tam mozno je 😉

avatar
t1nulka
22. apr 2014

@dada87 ach jaaaaaaaaj, no dobre teda 😀 ten test som si robila pred 11 dňami, hádam by bol teraz ešte silnejší 😅 😀

avatar
asimama
22. apr 2014

@karmela kedze ma vcera popichovalo na jednej strane,tak som bola dneska u dr. a videla som kraaaaasnu bublinku chvalabohu tam,kde ma byt 😵 😵 😵 o 3 tt sa mame ist ukazat..tak verim,ze vsetko bude v najlepsom poriadku 🙂 neskutocne tesim 😵 😵 😵

avatar
t1nulka
22. apr 2014

@asimama no supeeeeeeeeer! 😵 gratulujem! dúfam, že sa s vami zajtra aj ja podelím o podobnú novinku 😉

avatar
dada87
22. apr 2014

@asimama a ktory tt tahame?

avatar
asimama
22. apr 2014

@t1nulka no dufam v to 🙂

avatar
t1nulka
22. apr 2014

@dada87 @asimama vy ste naraz? alebo mi niečo ušlo? 😕 😅

avatar
asimama
22. apr 2014

@t1nulka vsak toto.. 😕 ze som sa dako stratila pri tej otazke 😀 😀 😀

avatar
karmela
22. apr 2014

@asimama jeeej moja to je super tak nech ste zdravucky a pekne rastiete 🙂 potom sa ozvy

avatar
t1nulka
22. apr 2014

@asimama @dada87 asi myslela, čo ti povedal doky, ktorý si tt? 🙂 či?

avatar
dada87
22. apr 2014

@asimama ja ze v ktorom tt si teraz 🙂

avatar
dada87
22. apr 2014

@t1nulka moja pridala som ta alebo nie neviem co mam potvrdit .To je ako sukromka neviznam sa v tomto.A kde to najdem 😉 😉 😉

avatar
t1nulka
22. apr 2014

@dada87 ale ano, ano 🙂 už sme kamošky 😵

avatar
t1nulka
22. apr 2014

@dada87 zajtra po dobrých správach môžeme založiť súkromku 😉

avatar
dada87
22. apr 2014

@t1nulka 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀

avatar
dada87
22. apr 2014

@t1nulka a to sa ako zaklada naco kliknut

avatar
asimama
22. apr 2014

@dada87 v 5 tt. 🙂 presne 4tt+5 🙂

avatar
t1nulka
22. apr 2014

@dada87 to ešte neviem 😀 stačí sa to dozvedieť zajtra 😀 😀 😀 😲 😲

avatar
t1nulka
22. apr 2014

@asimama jeeeeej, no krása, 5. tt som si pri Peťkovi robila prvý test, o 2 týždne som sa objednala k dokimu a tam že 6tt+5 a srdiečko 😵 😵 😵

avatar
asimama
22. apr 2014

♥ kjasunke 🙂
@t1nulka ja som pri malom hned isla k dr..a ta ma objednala az za mesiac..a tam uz bolo na utz hotove babo..♥nikdy nezabudnem na ten pocit...darmo mi sestricka mohla hovorit kedy mam prist na krv atd..ja som mala pred ocami len to mrnatko.. 😵 potom som si tam samozrejme volala 😀 😀 😀

avatar
t1nulka
22. apr 2014

@asimama no mne doki povedal vtedy, "je to tam!" 😀

avatar
asimama
22. apr 2014

@t1nulka 😀 ja si pamatam,ze som vtedy len povedala,ze ono sa to hybe..a hned do placu 😀 od dojatia samozrejme 😀

avatar
t1nulka
22. apr 2014

@asimama ja som hneď povedala, že dajte mi aj fotku 😀 😀 😀 a on, že veď tam bude iba machuľka! a ja že, ale moja! tak mi samozrejme foto dal, a rád 🙂

avatar
asimama
22. apr 2014

@t1nulka 😀 ty si cislo 😀

avatar
t1nulka
22. apr 2014

@asimama ná šak čo? načo tam má tú tlačiareň potom? no nie? 😀

avatar
asimama
22. apr 2014

@t1nulka 😀 ked uz ho platia z nasich dani 😀 😉

avatar
dada87
22. apr 2014

baby nezda sa vam to nahlavu jak sa to rata od dna poslednej MS sak zena mohla oteh,aj po nej a hned tyzden navise nie? kto to vymyslel tak,Alebo uz davno moze byt tehu len este dostala MS a zas 2 tt navise no Hovadina 😖 😖