icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
nelca83
13. máj 2014

fuuuuuha tak moj dnesny ranny testik biely jak sneh, druha ciarka ani naznakom...zacinam upodozrievat Mamatesty ze si duchuju jak sa im zachce...nic to zato ze je blato, pride vietor vyfuka to🙂 zajtra rano skusim inu znacku testu a ak nic ideme dalej...krasny den vsetkym!

avatar
satanka1
13. máj 2014

@nelca83 skús z dr.max...tie sú spoľahlivé

avatar
ivet55
13. máj 2014

@t1nulka
@dada87 tak baby uz vieme nacom sme konecne. Termin mame 16.decembra. drobcek je trosku mensi ale mi to dobehneme

avatar
nelca83
13. máj 2014

@satanka1 pojdem si ich veru dnes kupit, dakujem aj za radu🙂

avatar
dada87
13. máj 2014

@ivet55 ahoj ja mam termin 18 decembra to budu vianoce ze? hlavne aby sme to dovtedy potiahli a vsetko bolo v najlepsom poriadku zatial ani neviem ze som tehotna nech to tak aj zostane.aj si uz oznamila rodine ze bude prirastok 😉 🙂 🙂 🙂

avatar
ivet55
13. máj 2014

To teda budú :D aby sme to dovtedy stihli aj s cestou domov :D raz som silvestrovala v nemocnici a stačilo :D všetko bude v poriadku, musíme veriť :D zvládneme to do konca :D áno áno už vedia, ja ked sa teším tak to dlho v sebe neudržím a niektorí si aj sami všimli, strašne mi vyskočilo brucho asi sa ešte nespamatalo ztoho prvého tehotenstva :D a ty čo už si vravela?
@dada87

avatar
dada87
13. máj 2014

@ivet55 ja som momentalne v 9 tt a uz ma trhalo cez vykend ale udrzala som sa pockam do 12 tt jak pri prvom neviem preco ale nechcem este hovorit pockam na spravny okamih 😉 😉 😉

avatar
ivet55
13. máj 2014

@dada87 no ja už podla kalkulačky 9+2 ale sme o dosť menší, mala som neskôr ovulku tak podla utz som cca v 7 tt ale to dobehneme :D ja som pri Paťkovi vydražala do cca 10 tt vtedy som nepovedala ale teraz ma to zaskočilo a mala som doteraz kopec komplikácii tak som to povedala mamine aby mi strážila malého a počula ma sestra (má 6 rokov) tak tá to vyzvonila každému koho stretla :D

avatar
dada87
13. máj 2014

@ivet55 😀 😀 😀 😀 😀 😀 niekto povie skor niekto neskor to je jedno hlavne aby sme to netajili dlho muzovi 😀 😀 😀 😀 😀 a ostatny mozu pockat nie ale ked je vsetko v poriadku tak neni naco cakat keby nieco zle sa moze stat aj hoc kedy no nie.Ale nech to nieje nas pripad 😉 😉 😉 😉 😉

avatar
ivet55
13. máj 2014

@dada87 presne tak, je to jedno hlavne nech sú drobci zdravučkí :D tak v decembri rodíme spolu :D teším sa

avatar
dada87
13. máj 2014

@ivet55 no ked mam povedat pravdu tesim na drobca ale nato predtym ani nie ja sa bojim aj obvodaka a nieto este porodu ☹ ☹ ☹ ☹ sice mala bola do 3 hod na svete ale ja este 2 hodky v soku uz nech je za tym ty si mala cisarsky?

avatar
ivet55
13. máj 2014

@dada87 ja už po prvom v pohode, viem do čoho idem. Ja som tiež rodila prirodzene a pôrod bol v pohode tiež tak ako ty do 3 hodín bolo po všetkom, ani vzdycháren som nestihla :D rovno na sálu a tlačiť :D

avatar
dada87
13. máj 2014

@ivet55 akurat som pozrela tvoje fotky a mala si ten isty kocik casualplay ako ja a aj farba ta ista.maly je chutny

avatar
ivet55
13. máj 2014

@dada87 ešte ho máme doma :D zostane aj pre druhé, ja som sním velmi spokojná :D s malý :D to je herec, môj poklad, 3 roky sme sa trápili kým sa nám podarilo. ďakujem :D

avatar
emerita
13. máj 2014

dievčence vidíte tam niečo lebo ja áno a nevesta hovorí že si namýšľam menz. jej mešká 5 dní

avatar
emerita
13. máj 2014
avatar
optimistka
13. máj 2014

Nech pozeram ako pozeram, ducha veru nevidim. Skus o niekolko dno znova alebo iny test. Drzim palec!

avatar
emerita
13. máj 2014

@optimistka ďakujem

avatar
mobilka1
13. máj 2014

Baby,čo Vy na to ?

avatar
dada87
13. máj 2014

@ivet55 musela som ist do obchodu akosi mi prisla chut na ryby ,ja som ho predala mam maxi cosi teraz ale taky do fialkova tak az to bude chalan potrebujem novy.Ale potesila by som sa chlapcovi kedze babu mam ale prijmeme aj dievcatko uvidime .

avatar
t1nulka
14. máj 2014

@mobilka1 uplne zretelna ciarka 🙂
@ivet55 tak gratulujem 🙂 ja mam termin 19.12. 🙂 ja som ale mala prvy cisarsky, aj druhy by som chceLa, takze by to malo byt o nieco skor
@dada87 tak u mna priznaky asi tak, ze prsia uplne postupne prestavaju boliet, ale zato mi je skoro cely den zle 😅 som dnes 8 + 5 tt, tak este budem musiet vydrzat, nez mi bude lepsie, ale co uz 🙂

avatar
melanka21
14. máj 2014

Tak babulky, vcera som bola u lekara na krvicku, este nemam vysledky lebo som tam vcera volala a povedal, ze pravdepodobne budu az vo stvrtok, Prikladam fotku tehu testov, vrchny je 27 DC a posledny dnesny 35 DC 🙂 uz len pockat na hodnotu a buduci piatok prve sono 🙂

avatar
silvapokorna
14. máj 2014

@ivet55 jeej, tak velika gratulka. a prajem pohodove tehotenstvo a zdrave babatko. 🙂

som si dovolila zavitat. najprv ma teda zaujal ten "duch" a potom som sa pobavila, ze to slaba ciarka na teste. 😀 ja uz mam dve dievcata, 3 a 5 rokov. a si pamatam, ze pri prvom som testovala a testovala a furt nic, ale prsia jak sexbomba, celkovo ina. aj manzel na mna pozeral, ze ked ja nie som tehotna, tak nevie, ale tie melony by som si mala nechat patentovat, len teda z coho take. 😀

a nakoniec az niekedy v 5-tom tyzdni konecne pozitivny test. u mna teda drahe super testy nic a potom taky obycko za euro a kus bol pozitivny. sranda to bola. pri druhom uz som vedela hned, lebo kavu som rano nemohla do seba dostat. to som mala aj pri prvom aj pri druhom, ze prve dva tri mesiace som kavu nemohla vypit a pri tom ju milujeeem, pijem ju ako vodu. 🙂

avatar
ivet55
14. máj 2014

@dada87 ja zas v kutike duse dufam ze bude baba. Ale je mi to viacmenej jedno. Cerveny kocik moze byt aj aj. A asi vela s kocikom aj tak nebudeme chodit tie prve mesiace... a sportovy je uz cierny
@t1nulka mne sa pravdepodobne posunie termin neskor lebo drobec je velky na cca 8tt a uz by sme mali byt v 10tt

avatar
ivet55
14. máj 2014

@silvapokorna dakujeme

avatar
dada87
14. máj 2014

@t1nulka ahoj ja tiez ziadne priznaky akurat mi niekedy byva rano od zaludka zle a vecer padam uz o pol 9 do postele co som unavena zajtra idem na krv a da mi aj datum do poradne.Aj beries nejake vitaminy femibion lebo doktorka nic nehovorila pri prvom som brala tie femibion . 🙂

avatar
dada87
14. máj 2014

@ivet55 sak to ze december nebude hlboka vyuzita ale od januara vyuzijes vanicku to bude este zima a na leto mas sportiak cierny je ok.aj ja dufam ze bude chalan ale kto vie mozno dalsia princezna...

avatar
ivet55
14. máj 2014

@dada87 ja este rozmyslam ze ako s Patkom budem chodit. Ci nekupim surodenecky kocik,len sa bojim ci mi nebude zbytocny lebo uz teraz nechce sediet v kociku

avatar
1valeria1
14. máj 2014

Ahojte,co myslite je tam duch 🙂

avatar
kliara
14. máj 2014

Nevidím tam vôbec nič.