icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
melanka21
9. máj 2014

U nas je to takto, vrchny je 27 DC , spodny je zo vcera 29 DC 🙂 silnieme, ale aj tak si pockame na verdikt lekara 🙂

avatar
janaochi
9. máj 2014

@melanka21 pekne vidno čiaročky.

avatar
melanka21
9. máj 2014

@janaochi no vidiet vidiet len pre istotu testujem, som aj pochorela teraz, snad vsetko ok bude lebo ani lieky ziadne nemozem na chorobku

avatar
sonidlov
11. máj 2014

@zuzka0405 ako sa mas?

avatar
paradize
11. máj 2014

@sonidlov tak po prvé - je tam duch??? lebo ak hej, tak som asi aj ja tehu 😀 (bez srandy...). Po druhé, ako si to žienky fotíte, že to tak vidno? Ja som skúšala aj foťákom aj mobilom ale nepodarilo sa mi normálne zaostriť...

avatar
sonidlov
11. máj 2014

Podla mna ano no dufam sa nemylim ☹ normálne mobilom som fotía. Ty tam nic nevidis?☹

avatar
zuzka0405
12. máj 2014

@sonidlov Jeee tam dúšik jaj len nech silnie silno ti držím palce a veľmi ti to prajem 🙂
Čakám netrpezlivo do 21.5 máme USG po 6 tyz. Tento týždeň vstupujem do 20tt zatiaľ máme všetko ok, uvidíme teraz o týždeň dúfam, že sa dozvieme aj čo čakáme.

avatar
sonidlov
12. máj 2014

@zuzana0405 drzim moc palce nech je vsetko v poriadku a napis potom do spravy co cKate. Dakujem za povzbudenie.

avatar
karmela
12. máj 2014

@sonidlov vidieť tam ducha tak držím palce aby silnela ciarka pekne. 🙂
@zuzka0405 pekne tehulkovanie naďalej nech ste zdravucky,ako ten cas letí.

avatar
zuzka0405
12. máj 2014

@karmela Ďakujem áno strašne to letí...teraz mi to ide naozaj veľmi rýchlo nedávno som tu ja mala duchov a teraz už 20 tt oproti prvému to uteká.... A ty sa ako máš?????

avatar
sonidlov
12. máj 2014

@karmela dakujem no len sa modlim aby silnela dnes 23dc ale slabo ju vidim. Nie je to skoro?

avatar
karmela
12. máj 2014

@zuzka0405 veď to,ze nedavno si tu mala duchov a teraz pozerám už 20tt začneš 🙂 a o chvíľku to zbehne tak,ze budeš mať týždeň pred pôrodom 🙂
Ja sa mam fajn leňošim s malou v posteli a pomaly sa vyplazime s teplej postele do dažďiveho pocasia a trosku popracovať treba. 😅

avatar
karmela
12. máj 2014

@sonidlov každá sme ina tak kludne môžeš mať slabú čiarku ktora bude silnieť.Niektora ma taku ciarka v termíne ms,ina až po a zase ina už 6deň po oplodnení 😉 tak držím palceky 🙂

avatar
zuzka0405
12. máj 2014

@karmela To áno 🙂
A ty ako tehu????

avatar
karmela
12. máj 2014

@zuzka0405 no zatial nič moja,tak uvidíme či sa v blízkej buducnosti zadari a budeme sa tešiť novému prírastku 🙂

avatar
sonidlov
12. máj 2014

@karmela
@zuzana0405 dakujem no dnes sa mi zda ze tam ani nie je. Ms ma prist v nedelu tak asi dovtedy ani testovat nebudem a nebudem sa tak stresovat.
@karmela prajem ti nech mas coskoro na teste //

avatar
karmela
12. máj 2014

@sonidlov dakujem 🙂 a rano si robila test a nevidíš Nanom nic? Daj fotecku

avatar
sonidlov
12. máj 2014

Nie nic tam nie je 😢

avatar
nelca83
12. máj 2014

kocandy co si myslite? mm povedal ze jednoznacne negativny, ze nech ho neplasim zbytocne...

avatar
melanka21
12. máj 2014

@nelca83 Urcite negativny niejee :D mm povedz, ze moze zacat chystat vybavicku :D gratulujem 🙂

avatar
satanka1
12. máj 2014

@nelca83 muz sa evidentne nevyzna v tehotenskych testoch 😝 urcite pozitivny...gratulujem

avatar
nelca83
12. máj 2014

@melanka21 jeeeej dakujinko, ale nejaka som cela divna, totiz poslednu ms som mala zaciatkom marca!!! april nic, testy mi raz malinko duchovali raz nie, tak som sa na testovanie vykaslala na chvilu...medzitym sme samozrejme dalej "pracovali na babenku"...no a ze skusim teraz...netusim na com som, nechcem sa tesit predcasne, za dva dni testnem zas a uvidim...🙂

avatar
melanka21
12. máj 2014

27DC, 29 DC a 31 DC 🙂 dnes som 33 DC 🙂 ms nedosla 🙂

avatar
melanka21
12. máj 2014
avatar
nelca83
12. máj 2014

@satanka1 dakujem pekne, ja ho aj chapem na druhu stranu, uz som si pred par tyzdnami porobila tolko testov ze by bolo na paradnu veceru v restike za tie $🙂

avatar
melanka21
12. máj 2014

@nelca83 skus tak o 2 dni 🙂 ja som toho prikladom, ze silneju 🙂 tak vela stasticka aj tebe 🙂

avatar
nelca83
12. máj 2014

@melanka21 prekrasne a ukazkovo silnie, vsetko dobre prajem🙂

avatar
bebe87
12. máj 2014

@melanka21 uz ani neojde :D to su kolajnice ako z BA do KE :D paradne

avatar
melanka21
12. máj 2014

@nelca83
@bebe87 dakujem kocky, k dr. az o tyzden :D snad vydrzime. ale lieky nasadene tak snad bude vsetko ok, ja som rizikova

avatar
zuzka0405
12. máj 2014

@sonidlov A ten čo bola včera foto bol včerajší, počkala by som lebo hcg stúpa každý druhý deň... Keď tak ako pises... Vydržať aj keď viem aké to je,aby si sa zbytočne nestresovala, ale veľmi držím palce.

@karmela Držím palce nech už čoskoro budú //