icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
melanka21
19. máj 2014

@nelca83 Dakujeeem 🙂 a ty uz na krvicku podla mna k dr ist mozes 🙂 kedy ma prist ms???

avatar
snazilka1983
19. máj 2014

@nelca83 gratulujem k tehu. a naj je ist na gyndu ked si stopnes od 14 DPO dalsie dva tyzdne a to by uz malo byt vidno min gestacny vak.

avatar
nelca83
19. máj 2014

@melanka21 no podla mojich dohadov a odhadov🙂 mi ms uz aj meska...mam ist stvrtok na kontrolu kvoli aprilovej vynechanej ms, ale musim sestricke "updatovat moj status" a uvidim co navrhne...🙂

avatar
nelca83
19. máj 2014

@snazilka1983 dakujem velmi pekne aj za radu, spravim to veru tak nejak, chcem sa vyhnut zbytocnemu sonu🙂

avatar
melanka21
19. máj 2014

@nelca83 tak drzim palce 🙂 a sledujem ta 🙂

avatar
snazilka1983
19. máj 2014

@nelca83 keby len zbytocnemu sonu ale aj zbytocnemu stresu 😀 ak tam nic nebude vidiet. tak naj je ist takto neskor a uz tam isto daco bude.

avatar
zuzka0405
19. máj 2014

@sonidlov Toto je už naozaj išla, myslela som,ze to konečne vyšlo :-/

avatar
sonidlov
19. máj 2014

Nevadi

avatar
zuzka0405
19. máj 2014

@sonidlov Ako nenachádzam slov,viem ako veľmi by potešil opak, strašne ale naozaj strašne veľmi držím palce nech už čím skôr budú //

avatar
bebe87
19. máj 2014

na testiku dusik... dufam, ze tento mesiac nezmizne,,,

avatar
sonidlov
19. máj 2014

Zuzka0405@ raz to musi //.

avatar
loginout
19. máj 2014

@bebe87 už si testovala? Som myslela že až v stredu budeme ;) dúfam ze vydržím....

avatar
bebe87
19. máj 2014

@loginout som nevydrzala.... >)

avatar
loginout
19. máj 2014

A aj mas nejaké špeciálne pocity? Či normal? Ja si namyslam stále :D a foto nemáš nech už gratulujem?

avatar
loginout
19. máj 2014
avatar
bebe87
19. máj 2014

@loginout moj buzerator z doby kamennej nefoti, cize foto nem... ale hej i ja si namyslam kazdy mesiac... , zle mi je na vracanie strasne,,, viackrat do dna,,, ale i minuly mesiac som duchovala, tak sa bojim,,, no aplikujem k.listovu prevetivne a alchemilkovi cajik,, snad sme zaosiali

avatar
zuzka0405
19. máj 2014

@sonidlov Musí aj bude!!!! Uvidíš.... 😉

avatar
loginout
19. máj 2014

@bebe87 ale neboj, už dlho zvracias? A kedy si mala ovulku?

avatar
bebe87
19. máj 2014

@loginout nezvaciam, len ma napina,,, tak ako pri malom,, no podla pocitania to bolo okolo 10teho,, poslednu mrchu sm mla 27.4. a ty? zle mi je od vcera

avatar
loginout
19. máj 2014

No poslednú mrchu som mala 24.4 a poz.test ovu na 17Dc čiže tak 19dc... Ja som nevydržala som utekala po tv.duchovi testnut :D nič tam nie je :-/ no testnem až v dwn mrchy v sobotu či náhodou, ja som min.sobotu mala ešte len poz.test na ovu....

avatar
loginout
19. máj 2014

@bebe87
Bože veď pozerám ze to sme mali pribl.rovnako B-) aj vyššie som písala tebe 😉

avatar
bebe87
19. máj 2014

@loginout sme aj sexovali rovnako :D

avatar
bebe87
19. máj 2014

@loginout ja si ovu testy nerobila ani raz, ale mam bolavu ovu tak si myslim, ze ju asi aj v tedy mam,,,

avatar
loginout
19. máj 2014

@bebe87 tak úprimne zavidim toho dušika, opatruj sa a aj jeho ;) daj potom info ako silnie ;)

avatar
bebe87
19. máj 2014

@loginout asi budem testovat az v piatok,,, dufam, ze tam bude.. chcela by som este princeznu,,,

avatar
janaochi
20. máj 2014

@melanka21 Melanka, ty si mala tiež duchov, pozri sa na môjho. Ty si tak ako ja po 3-ťom potrate, tak si držme palce. Inak ja som z HE a do PO chodím na výšku. 😉
Som 8-9DPO, 20DC

Baby, čo myslíte?

avatar
bebe87
20. máj 2014

dnes rano... stale slabe, ale vidno obrys ciarky... uz to zachytil i moj mobil... 😀
bolia ma krize. obe vajecniky, steklia ma bradavky a pokial nejem je mi zle- brutalne zle,,,
BT stupa,,, 24DC

@loginout dalsi az v sobotu,,, ale dnes rano mi to nedalo,,,

avatar
janaochi
20. máj 2014

@bebe87 moja fotka je z 19DC a 8DPO. 🙂
Ja som to asi riadne skoro stihla.

avatar
bebe87
20. máj 2014

@janaochi 😵 tam je

avatar
janaochi
20. máj 2014

@bebe87 tebe vidno na tom negatíve pekne, ale na tej spodnej nie veľmi, skús nejak na bielom papieri sfotiť bez blesku.Ty si koľký DPO?