icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
bebe87
20. máj 2014

@janaochi mobil mi lepsie nesfoti,, taka stara sunka, i toto bol vykon : 🙂 no ked tak pocitam tak tiez 8dni,,,

avatar
melanka21
20. máj 2014

@janaochi je to kraaaaaaaaaaaaaasne 🙂 nadhera 🙂 velmi sa tesim a tisko gratulujeeem 🙂 vitaj v klube 🙂 a snad sa navzajom budeme sledovat 🙂

avatar
melanka21
20. máj 2014

@bebe87 je to taam 🙂 tiez ta vitam v klube a tisko gratulujeem 🙂

avatar
janaochi
20. máj 2014

@bebe87 tak na 8DPO sme myslím dobré 😀 , ten tvoj negatív nepustí. Je to pozitívne. Tak môžeme spolu nečakať mrchu. Snáď nás nechá na pokoji.

avatar
janaochi
20. máj 2014

@melanka21 no musíme držať spolu. Pozrela som si toho tvojho ducha duchovatého, čo si ho mala 5 dní pred ms a je podobný ako môj. Tak snáď bude aj mne tmavnúť. 😉

avatar
bebe87
20. máj 2014

@janaochi @melanka21 zatial pst,,, minuly mesiac odisiel,,, 😢 ak pravda tak dam sebe i drahemu k 28.cke a malemu k meninkam nadherny darcek,,,

avatar
xena007
20. máj 2014

Som len 6 DPO, mini dusik tam asi je. Viem, ze velmi skoro testujem, ale neda mi to netestovat 🙂

avatar
melanka21
20. máj 2014

@janaochi och ta kde ten tvoj je silnejsi ja v podstate netusim kedy bola ovu podla testu vyzerala na 16DC ale bola asi na 17 DC takze ten duch bol na dajme tomu 10 DPO alebo 9 DPO lebo kludne mohla byt ovu aj na 18 DC, ale ten tvoj je silnejsi urcite 🙂 samozrejme drzim prsteky a sleduuujem a uz som ti dala like na fotoblog snad sa nieco dozviem potom viac :D

avatar
melanka21
20. máj 2014

@bebe87 samozrejme psst, iste to bude az u lekara 🙂 tak len sa pekne sestri :* budem sa nadalej pozerat ako to s tebou vyzera 🙂 drzim prstekyy 🙂

avatar
melanka21
20. máj 2014

@xena007 no mozno sa tam nieco crta ale to este skoro, skus o 2 dni 🙂

avatar
janaochi
20. máj 2014

@xena007 počkaj ešte pár dní

avatar
bebe87
20. máj 2014

@melanka21 @janaochi lepsie to uz zatial nebude..

avatar
janaochi
20. máj 2014

@bebe87 pekne vidno na tej strednej fotke. Tíško gratulujem. Testuješ aj zajtra? Ja chcem vydržať do štvrtka.

avatar
bebe87
20. máj 2014

@janaochi mne ta ciarocka zatial staci,,, asi v piatok, v sobotu... mam uz len jeden test

avatar
janaochi
20. máj 2014

@bebe87 tak si navzájom držme palce, som zvedavá na testíky ako nám budú vyzerať. 😉

avatar
melanka21
20. máj 2014

@bebe87 Urcite tam nieco je, je to aj krasne ruzovucke, takze uz len par dni vydrzat a ak nedojde ms budem sa velmi tesit spolu s tebou 🙂 nebojaj tentokrat vsetko bude v poriadku 🙂 kedy mas vlastne dostat ms?

avatar
bebe87
20. máj 2014

@melanka21 v sobotu, casu este dost... len ako zavriet pusinku pred drahym 😅

avatar
bebe87
20. máj 2014

@janaochi drzim kazdej babulke,,, a cakam na kolajnice, tvoje moje kazdej :D

avatar
janaochi
20. máj 2014

@bebe87 chi chi, to hej. Ani ja nepoviem, až keď nepríde mrcha.

avatar
bebe87
20. máj 2014

@janaochi ked budem chodit zvracajuci, neviem ako to utajim...

avatar
janaochi
20. máj 2014

@bebe87 no veď to. ja som v nedelu večer vracala a dcéra na mňa, mami ty nie si náhodou tehotná? A ja že čo si, to by bolo skoro na príznaky, ale už mi to vŕtalo v hlave a urobila som test a tam čiaročka.No uvidíme, lebo stať sa môže ešte všeličo, ešte sa nemusí uhniezdiť a odíde s ms. Ale verím, že sa tomu vyhneme,aj mne sa to už stalo, preto som v tom opatrná a tešiť sa trošku začnem až keď mrcha nedojde.

avatar
melanka21
20. máj 2014

@bebe87 nooo to bude tazke veru :D :D :D ale zvladnes to uz len par dni :D
@janaochi mne akurat vcera volala sestricka o vysledky hcg tak 2 dni pred ms mi robili odber a hcg bolo 2400 netusim ake je teraz ale idem na sono vo stvrtok :D

avatar
bebe87
20. máj 2014

@melanka21 to uz je pekn cisielko

avatar
loginout
20. máj 2014

@bebe87 som v praci neukazuje mi tu foto ale vecer kuknem, inac aj ja som dnes zachytila cosi :D vecer dam foto cely den ju ocumujem :D

avatar
bebe87
20. máj 2014

@loginout i ja ocumujem... ocumujeme ostaty papierik 🙂 🙂 uz sa tesim na ten tvoj

avatar
loginout
20. máj 2014

@bebe87 hmm ked mozno ho vidim len ja :D testnem asi vo stvrtok este :D to je fakt taky tienik nie dusik ani :D

avatar
tamuska18
20. máj 2014

Ahojte mám 4 dni pred menzesom .Robila som si test ale nie hneď ráno a kukajte čo mi vyšlo...je to podľa vás duch ...alebo je to len v mojej hlave 🙂 Pozrite sa mi nato...ďakujem 🙂 🙂

avatar
bebe87
20. máj 2014

@loginout ja mam len obrys tej druhej ciarky... ale ked test prevratim na svetle vidno zozadu obe,,

avatar
bebe87
20. máj 2014

@tamuska18 ja to tam vidim.. aj svoje tak vidim... a tiez mam 4dni do ms

avatar
nelca83
20. máj 2014

@tamuska18 podlamna velmi pekny dusikovsky zaklad pre buduce kolajnice🙂