icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
bebe87
24. máj 2014

@loginout ked ja nemam stastie,,, 🙄

avatar
loginout
24. máj 2014

@bebe87 raz aj na teba musí dôjsť ;)

avatar
bebe87
24. máj 2014

@loginout vsak to, ze raz uz na mna doslo

avatar
zuzanka2609
24. máj 2014

@loginout ahoj no ako?? Si tehu??

avatar
loginout
24. máj 2014

@zuzanka2609 digi tvrdí že áno ;) uvidíme čo povie na to odbornik

avatar
zuzanka2609
25. máj 2014

@loginout gratulujem...ja si este pockam 🙂

avatar
janaochi
25. máj 2014

@bebe87 Ako sa držíš? Ms došla, či nie?

avatar
zuzanka2211
25. máj 2014

Ahojte, nemáte niekto skúsenosť s tym, ci je zvýšená teplota aj pred MS, alebo je to len ako priznak tehu? A este.. Tie ktoré ste uz šťastne tehulky 🙂 vtedy ako ste mali dostať MS, bolelo vas bruško? Alebo práve ze vôbec?

avatar
siska765
25. máj 2014

@zuzanka2211 ahoj,tak mna pobolieva kazdy den od ovulacie,testy uz mam pozitivne,presne ako pred ms ale aj inak ,chvilu popichava, chvilu ako pred ms,vselijake rozne pocity.teraz som si teplotu nemerala,merala som si ju raz este asi pred mesiacom dvomi, tesne pre ms bola 37,2 tusim alebo 37,4 uz neviem presne.ja som sa vzdy spoliehala zo zaciatku len na test,teplotu nikdy.drzim palce

avatar
zuzanka2211
25. máj 2014

@siska765 ja som mala presne take pocity, este aj vcera ma popichavalo, dnes ráno tiez no ale od obeda ma brucho boli ako na MS, co vlastne mávam takéto bolesti až ked ju fakt dostanem.. Zatiaľ nic, zajtra by mala prísť.. Stale verím ze nepríde 🙂

avatar
siska765
25. máj 2014

@zuzanka2211 a test???ja tiez mavam v podstate od oplodnenia tieto pocity,niekolkokrat denne,raz hej raz nie,strieda sa to cely den,kazdy den,asi maternica sa prisposobuje 🙂 ale teba to brucho boli v kuse?a silnejsie alebo stale rovnaka intenzita raz pride raz odide?drzim palce 🙂

avatar
zuzanka2211
25. máj 2014

Test som si este nerobila nakolko som si tentokrat slubila, ze si ho kupim az zajtra - teda ked mam dostat MS 🙂 Boli ma to stale rovnako, raz to pride a raz odijde.. Od ovulky som mala take pichanie vo vajecnikoch aj v strede a tiez ma bolelo brusko ako na MS ale slabulinko.. A dokonca aj zvysenu teplotu uz mam 4 dni, no tato bolest co mam dnes, je to trosku silnejsie ako predtym.. Tak ma to zmiatlo..
Ty si v ktorom tyzdni? 🙂 A dakujem 😉

avatar
dorotea2
25. máj 2014

@zuzanka2211 ahoj. Aj mna bolelo podbrusko. Úplne tak isto ako su menstruacne bolesti. Chvíľu to bolelo, potom nic, potom zase bolelo a tak dookola asi dva dni a potom som si spravila test. A bolo to taaam 😵 a potom som tie bolesti cítila este asi vyše týždňa. A tiez ma prsia boleli, to doteraz, ale uz je to lepšie (som v cca 8tt). A pokial myslíš bazalnu teplotu, tak ta býva pri tehu zvýšená. Ked ma prísť menzes, tak práve naopak, klesá. Takze podla mna.... Vyzera to u teba veeeelmi sľubne 😉 drzim palce aby si si našla // na teste. Daj vediet 🙂

avatar
zuzanka2609
25. máj 2014

@janaochi prisla sice jeden den meskala ale prisla tak uvidime ci nam vide tento mesiac zacala som brat inofolic a aj alchemilkovy caj tak uvidime

avatar
bebe87
25. máj 2014

@janaochi zatial nedosla,,, sakramentsky ma bolia krize ale brucho zatial nic

avatar
zuzanka2211
25. máj 2014

@dorotea2 Ahoj, no zajtra si spravím test a dám vediet 🙂 verím ze ma MS nepredbehne 😉
Ty si si test robila predtým ako mala prísť MS? Ci až ked meškala?
Tu teplotu som myslela telesnú, tu mam zvýšenú.. Kolíše mi to hore-dole.

avatar
dorotea2
25. máj 2014

@zuzanka2211 vies co, ja mávam dlhé a nepravidelne cykly, preto sa u mna nedalo hovoriť o meškaní. Ja som merala bazalnu teplotu, tak som vedela kedy bola ovulacia. A na nejaky 10-12 den po ovulke som spravila test. Inac by som asi ani nerobila test alebo by som počkala, ale ta bolest podbruska ako na mrchu a mrcha nikde, tak to mi bolo podozrivé 🙂 tak budem držať palce nech su na teste dve ciarky. Som zvedava 😉

avatar
bebe87
25. máj 2014
avatar
zuzanka2211
26. máj 2014

@dorotea2 tak nic teda.. MS ma predbehla ☹

avatar
bebe87
26. máj 2014

@zuzanka2211 prisla na cas?mala si aj dusika?

avatar
dorotea2
26. máj 2014

@zuzanka2211 Joooj, tak to ma mrzí ☹ Tak nech sa už skončí a ideš "na to" znovu 😉 Držím palce nech to nabudúce výde.

avatar
loginout
26. máj 2014

@bebe87 no ako netestla si?

avatar
bebe87
26. máj 2014

@loginout nemam test, a drahy mi zakazal kupit.. kedze ma moje auto on, ni si nemm ako ist kupit testik,,, ale svina zatial nedosla,,,

avatar
nelca83
26. máj 2014

@bebe87 este je nadej🙂 ja som mala v pondelok dusika na mamateste, potom cely tyzden snehobiele testy kazda mozna znacka 10na citlivost a potom v nedelu vecer uz zrazu pekna ciarka...

avatar
bebe87
26. máj 2014

@nelca83 no neviem, ved uvidime,,, ked nedojde budem sa tesi,, ale zase budem stresovat pred svadbou, ci sa vpratam do siat...

avatar
nelca83
26. máj 2014

@bebe87 pokial svadba nebude v januari vprace sa vsetko🙂 ale tak ci onak - vsetko bude tak ako ma byt🙂

avatar
bebe87
26. máj 2014

@nelca83 ja budem obrovska uz za mesiac,,,, nie v januari... 🙂

avatar
siska765
26. máj 2014

@zuzanka2211 tak to je dobre znamenie 🙂 ja to mam podobne aj trosku castejsie cikat chodim,ja nemozem ratat od poslednej menstruacie,lebo som mala ovulaciu az na 23DC a kedze presne viem na zaklade folikulometrie kedy som mala ovulaciu,takze realne koncim este len 2tt 🙂 keby od ms tak 5tt.o tyzden idem k doktorovi

avatar
nelca83
26. máj 2014

@bebe87 mozno praveze budu nejake grcko-hody a to kilecka pojdu dole🙂nevesta je vzdy najkrajsia a s bruskom snad este viac🙂

avatar
bebe87
26. máj 2014

@nelca83 grcko-hody mam pred kazdou ms