Duch na teste
ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem
@1valeria1 no dostat mam zajtra, alebo pozajtra, ale vcera som mala pobolievanie ako cez ms ale slabsie, čo inak vôbec vôbec nemavam pred ms, iba počas nej a v noci som sa zobudila na taku silnu bolesť ako cez ms, trvalo to par sekund, neviem či mohlo ist o uhniezdovanie, alebo to tak velmi chcem že si to len namyslam 😀
a dnes poobede som mala trosičku takeho vytoku hnedeho s nejakou ružovou primesou...tak to neviem čo znamena, či sa ma nahodou nechysta už navstiviť ta mrcha....
myslis že ak by slo o uhniezdenie tuto noc, tak kedy by som mohla najskôr testnut?
@reva6 dnes 25 dc a 9 dpo neviem mne sa sem tam zdá ze tam niečo je....ale asi iba kanalik🙂🙂
@babulinka29 .ja osobne uz som na prasky z tychto duchov..... :D no snad tam o par dni najdeme 2 čiarky.... 🙂
@reva6 nič žiadne len brucho nafúknutá jak v piatom mesiaci🙂🙂🙂 ale pritom každý mesiac mám všetky príznaky a teraz nič 🙂🙂🙂
@babulinka29 ja som strasne unavena... a popritom som cely den doma... :/kus ma bolia prsia ale len na boku niekedy ma picha v bradavkach .... ...
@babulinka29 Ahooj ja som na to velmi podobne ako ty ... 🙂 mam 24DC a 7.dpo... Test som skúsila včera poobede lebo som už nemohla vydrzať ale nic :(. Caa na 2.dpo som cely den pocitovala bolesti v podbrušku, kríže kedze to velmi nepznam v strede cyklu tak sme sa poistili a skusili sme aj 3.den a odvtedy stale nafuknute brusko a take tahanie v podbrusku alebo jemne bolestti ako pred MS ale neviem. Prsia cítim naliate ale velmi nebolia (pri prvom tehotenstve, potratila som v 10týždni som prsia cítila dost - vtedy som sa testovala az cca 2. dni potom čo mi neprišla MS)... ja neviem.
Este som chcela že až teraz cca 9. deň beriem kyselinu listovu pretoze sme cakali na kontrolu u lekara (ci je vsetko oki).
Kedy si myslíte že by nieco mohlo byt vidieť? Ďakujem
no mne pri prvom tehu vysiel test viditelny uz 2 dni pred mrchou ktora samozrejme nedosla... lenze do vtedy este daleko a ja nedockavaaaaaaaaaaa.... 🙂
@ritak no ja som tiež pociťovala po obálke dva dni bolesť a pichanie vo vajecniku....ale nechcem si nič nahovárať radšej🙂🙂 myslím si asi tak v deň očakávanej ms by už mohlo i keď mne keď som zostala tehu s druhým synom tak som mala dve // až keď mi 9 dní meškali...Tak držím palce aby nám to vyšlo obom






@zuzik16 ak ti uz meska tak testni...🙂...ja mavam po hak vacsinou 28.....