icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
melanka21
27. máj 2014

@bebe87 ja by som este testla na tvojom mieste. Ty nahodou zo zrazanlivostou problemi nemas????

avatar
bebe87
27. máj 2014

@melanka21 nikdy som nemala tak neviem,,,

avatar
melanka21
27. máj 2014

@bebe87 a kedy ta ms ma dojst?

avatar
bebe87
27. máj 2014

@melanka21 mala prist v sobotu.. ale obcas mam i 31,32dc tak ju este cakam, necakam

avatar
melanka21
27. máj 2014

@bebe87 hmmm tak bodaj by nedosla 🙂

avatar
bebe87
27. máj 2014

@melanka21 bodaj by to bolo tak

avatar
janaochi
27. máj 2014

@melanka21 ja som mala rapi clear, ten kazetový, ale pásik som vybrala z kazety. Jeden by neuveril, nie? Veď to bol jasný duch a na živo riadne do ružova. No a vidíš ako to je. Ms síce ešte nemám, ale myslím, že príde. Ozvem sa ako pokračujem. 😖

avatar
melanka21
27. máj 2014

@bebe87
@janaochi ja vas obdivujem, ze netestujete :D ja by dokazala aj 3 do dna spavit :D kazdopadne drzim palusky a snaaad sa ku mne pridate 🙂

avatar
bebe87
27. máj 2014

@melanka21 ja sa uz nepridam 🙄 🙄 🙄 a tak skoro sa nepridam vobec, caka ma dlha a narocna liecba chrbtice... tak mzno za 3roky,,, 🙄 a tak som chcela babulko 😢 😢

avatar
melanka21
27. máj 2014

@bebe87 ta co sa stalo?

avatar
bebe87
27. máj 2014

@melanka21 dostala som ju

avatar
tamuska18
27. máj 2014

@bebe87 To ma mrzí že ti došla.Mne zatial nedošla a mám // 🙂

avatar
melanka21
27. máj 2014

@bebe87 ahaaaaaaaaaaaaaaaa och skoooda :(

avatar
bebe87
27. máj 2014

@melanka21 😖

avatar
kubisova
27. máj 2014

Babenky ja som 11DPO kedy priblizne si mozem urobit test. Dnes rano teplota 36,8

avatar
satanka1
27. máj 2014

@kubisova ja som mala ducha na 8DPO...skús..každá je citlivá inak..možno tam už dušík bude

avatar
kubisova
27. máj 2014

@satanka1 alebo radsej pockat co. Po kolkych dnoch by sa priblizne zobrazilo normalne

avatar
satanka1
27. máj 2014

@kubisova ked meškajú

avatar
kubisova
27. máj 2014

@satanka1 ibaze ja som mala ovulku 2 dni pred mrchou vies

avatar
janaochi
27. máj 2014

@melanka21
@bebe87 čaute, tak som dnes poobede testla a asi nič z toho. 😒
Ms mám dostať zajtra, ak by som počítala 28 dňový cyklus, čo občas mám, tak vo štvrtok.
No nič, budeme sa snažiť ďalej. 🙂

avatar
bebe87
27. máj 2014

@janaochi tak budeme spolu bojovat...

avatar
melanka21
27. máj 2014

@janaochi co to su za testy, ved je tam dusik :( na nervy s nimi.....

avatar
janaochi
27. máj 2014

@melanka21 no dušík tam je, ale ja už na duchov neverím.

avatar
melanka21
27. máj 2014

@janaochi no ved toto na nervyyyyyyyyyyyyyyyy ............

avatar
janaochi
27. máj 2014

@melanka21 uvidím kedy sa mrche uráči. 😖

avatar
1valeria1
27. máj 2014
avatar
1valeria1
27. máj 2014

Co vy nato?zeby sme sa dockali ?

avatar
zuzik16
27. máj 2014

@1valeria1 je to taaam!!! 🙂 🙂 🙂 gratulujem...ktory si den cyklu?

avatar
1valeria1
27. máj 2014

@zuzik16 🙂 29dc

avatar
zuzik16
27. máj 2014

@1valeria1 a aky dlhy mavas cyklus? lebo ja som dnes 31, ale ešte sa bojim testovať..