icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
erijan
31. máj 2014

no tak kym nepride skutocna ms a nie je negativny tehu test stale je nadej 🙂 drzim ti palce 🙂 my este deticky nemame, teraz sa snazime prvy krat takze ani neviem co mozem cakat ake tehu priznaky... len viem, ze mam aj zdravotne problemy, teraz som aj prvy cyklus brala horm.lieky, takze sa snazime 3.mesiac a ms mi stale zacina spinenim, tak preto si nerobim velke nadeje ani tento mesiac... len neviem preco nas tak osalia ti duchovia na testoch 😠

avatar
erijan
31. máj 2014

@babulinka29 no tak kym nepride skutocna ms a nie je negativny tehu test stale je nadej 🙂 drzim ti palce 🙂 my este deticky nemame, teraz sa snazime prvy krat takze ani neviem co mozem cakat ake tehu priznaky... len viem, ze mam aj zdravotne problemy, teraz som aj prvy cyklus brala horm.lieky, takze sa snazime 3.mesiac a ms mi stale zacina spinenim, tak preto si nerobim velke nadeje ani tento mesiac... len neviem preco nas tak osalia ti duchovia na testoch

avatar
babulinka29
31. máj 2014

@erijan no my sa snažíme už rok aj tri mesiace a nemyslela som si ze to pôjde tak ťažko nakoľk-o pri oboch som hneď otehotnela pri prvom do pol roka a pri druhom hneď ako som vysadila antiku tak za mesiac som bola tehotná. A teraz sa nejako nedarí.ale tak nevadí máme naplánovanú dovcu tak som si povedala ze ak sa teraz nezadari už to nebudem riešiť...začnem chudnut a tešiť sa na dovolenku🙂🙂🙂a žiadne sledovanie príznakov🙂🙂🙂

avatar
erijan
31. máj 2014

@babulinka29 ved uvidis, este nic nie je stratene 😉 pockaj este par dni a mozno z mysleneho knalika bude krasna druha ciarka 😉

avatar
babulinka29
31. máj 2014

@erijan tak tak počkám do utorka či ms dorazí 🙂🙂🙂

avatar
daniela996
31. máj 2014

Ahojte zienky chcem sa opytat vidite tam aj vy nieco?

avatar
siska2027
31. máj 2014

@erijan ja mam uz asi 2 dni co som mala dostat a nic a cca v pondelok som mala tiez taky hnedy vytok si myslim no uz ide potvora a nist tak vyckavam s velkym ocakavanim. Aj pri prvom som mala obdobny vytok. Takze dievcence drzme si silno prsty a nech nas duchovia nestrasia a ukazu sa naplno :D

avatar
erijan
1. jún 2014

@siska2027 jej tak to vyzera nadejne 🙂 a ako dlho ti trval ten hnedy vytok ? a bolo to presne take ako pri ms ?

avatar
bedo3130
1. jún 2014

Dobry .uz mi z toho sibe. Jeden ukaze ducha a druhy nic. A raz mi digitalny ukaze minus a druhy take prerusovane plus. Tak som ci nie. Mam tyzden do menzesu. Dakujem za radu. A rapid clear nic.

avatar
bosoriak
1. jún 2014

@bedo3130 Tyzden pred menzesom ti ziadny test nepovie, ci si tehotna. Pockaj do datumu predpokladanej menstruacie a budes mudrejsia.

avatar
reva6
1. jún 2014

@ajkacovi ahoj no co ako mrcha dosla? ci ? ani newiem co je s tebou...

avatar
erijan
1. jún 2014

dievcata a nemoze byt, ze na tych tehotenskych testoch po namoceni nejak presvita farbivo v tom mieste kde sa ma objavit ta druha ciarka a to robi tych dusikov ??? 😨

avatar
erijan
1. jún 2014

@daniela996 ano, aj ja vidim, nieco sa tam crta ? 🙂

avatar
erijan
1. jún 2014

dievcata, nedalo mi to a skusila som este raz teraz vecer testnut, tak nieco tam je, ale je to take divne, divna ciarka, na fotke to je horsie vidiet ako v reali, neviem ci to vidite 😒 a stale spinim ☹

avatar
lucyika
1. jún 2014

@erijan myslim, črta sa tam druha čiarka ;o)

avatar
erijan
1. jún 2014

@lucyika takze to je vidiet ? 🙂 dakujem, ze si napisala, uz som myslela, ze mi sibe 😅 ... len sa mi nepaci, ze od vcera mam hnede spinenie 😖

avatar
lucyika
1. jún 2014

@erijan ja som tehotna nikdy nebola, takze skusenosti nemam, ale baby tu spominaju aj spinenie a krvacanie pri uhniezdovani vajicka...mozno ze to bude ono ;o), drzim palce

avatar
erijan
1. jún 2014

@lucyika ani ja som tehotna este nebola, takze tiez len citam co pisu druhe baby 🙂 tak uvidime zajtra rano, ci sa rozbehne ms alebo nie 😉 dakujem pekne

avatar
lucyika
1. jún 2014

@erijan za malicko, drzme si palce ;o)

avatar
reva6
1. jún 2014

ja ked som bola v januari prvy krat tehotna tak sa mi jednoducho nieco nezdalo na mne... taky pocit som mala..a hlavne ma nezvycajne prsia boleli ...

avatar
erijan
1. jún 2014

@lucyika ano drzme si vsetky prsty, aj na nohach 😉

avatar
lucyika
1. jún 2014

...rozumiete tomuto, ze ta ciaka druha je viditelna viac, ako vcera, slabo ruzova, ale tak nizko? Tehotenský test hCG Baby duo

avatar
lucyika
1. jún 2014
avatar
ajkacovi
1. jún 2014

@reva6 no dnes som to dostala tak nic.. A ty?

avatar
daniela996
1. jún 2014

@erijan ahoj tak ja som si dnes urobila dalsi a je uz vidiet viac 🙂 tak asi kazdym dnom bude silniet aspon dufam 🙂 a na tvojej fotke tak isto vidiet ciarku 🙂 ktory dpo si?ja som vcera bola 8dpo

avatar
daniela996
1. jún 2014

@lucyika ahoj ja som mala tento test v prvom tehu,ale robila som ho az ked som bola v 5tyzdni tak mne ukazal silnu ciarku na tom istom mieste kde ju mas ty 🙂

avatar
lucyika
1. jún 2014

@daniela996 ďakujem za reakciu, zarazilo ma, kde sa objavila, ved cas ukaze :o), dakujem

avatar
erijan
1. jún 2014

@daniela996 no ja mam dnes termin ocakavanej ms... testy ukazuju tak, ale prislo mi od vcera hnede spinenie, tak neviem ci su blbe testy, alebo co sa to deje... urobila som este jeden do tretice 😀

avatar
erijan
1. jún 2014

@lucyika ano je tam pekna ciarka, nevadi, ze je nizko, hlavne ze tam je 😀

avatar
erijan
1. jún 2014

@daniela996 tak to mas veeelmi peknu ciarocku na 8 dpo, to je super 🙂