Duch na teste
ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem
Ahojte baby prosim Vas vedely by ste mi dat foto testu do negativu ..neviem ci mi uz sibe alebo tam naozaj daco je dakujem
@erijan tak ty to uz mas iste 🙂 zeby sme uz blahozelali 🙂 no ja som to cakala tak som si skor urobila testy a zatial vychadzaju tmavnu 🙂 uvidim v piatok je den bud alebo 🙂
@daniela996 juuj tak u mna este nie je nic iste...este sa mi mozno do zajtra spusti mrcha mrchava a bude po predcasnej radosti 😠 mne sa to nezda, ze takto spinim, mne presne takto zacina ms, takze zajtra budem mudrejsia 😉 to tebe gratulujeme, u teba sa to vyvyija tak ako ma 😉 len nech ciarocka pekne tmavne 😵
Tak ja som citala vela ze zeny zvyknu trosku spinit krvacat ked sa zahniezduje,tak to moze byt tvoj pripad kedze peknu ciarku mas 🙂 ja som nemala nic v prvom tehu iba take chute 🙂 no u mna tiez s radostou este pockam 🙂 v piatok urobim dalsi test ak nepride mrcha 🙂
@erijan mne to spinilo zo 2-3 dni som si myslela ze uz sa to rozbieha a vcera som robila test a ciarky su pekne ruzove obidve druha sice este slabucka , ale je. Ak ti na teste ukazuje druha ciarocka do ruzova tak to je baby ak biela tak to presvita ale to by musel test uschnut aby presvitalo. drzim prsteky ja ku dr pojdem tak o 2 t najskor, drzim prsty nech su ciarky 2 🙂 a ozaj kolko mas do mrchy ci uz mala prist ?
dam.... ak budu // tak dam 🙂 len dufam ze ta bolest vcerajssia tych vajecnikov bola koli tomu :D
@babulinka29 ja mam az v stredu dostat .... inak baby .. mam otazku :D aj ked asi to bude smiesne :D ale no neda mi to :D ja si osobne myslim ze fakt sa daco deje ... ale .. stalo sa vam uz ze po fakt dobrom orgazme ste sa nahle rozplakali :D samozrejme ked ste boli tehotne myslim :D haha
@reva6 No moja tak to ani neviem lebo si to ani nepamätám ale mne sa to stáva niekedy aj keď som neni tehotná 🙂 Ja mám zase v poslednej dobe také stavy, že nemám vôbec chuť na sex takže tiež neviem čo sa deje...ale moje podbruško asi už dáva na známosť, že mrcha príde....i keď stále v kútiku duše dúfam, lebo ako som sa dočítala, tak baby niektoré mali práve tento príznak, že sa cítili presne ako na ms tiež bolesť v podbrušku a mňa posledné dni len pichalo také jemné pichanie som mala najskôr v pravom potom v ľavom ale dnes to už je celé podbruško
@babulinka29 tazko to je .. :D ked nevieme ze co tou bolestou nase podbrusko mysli....🙂 ja nechcem moc verit lebo potom budem sklamana.. ale no... tak ak tak dam poobede vediet.....
@reva6 no však to že preto si nerobím radšej test a počkám na ráno aká bude bt a podľa toho uvidím ale asi klesne mám taký pocit...držím palce nech sú tam dve // 🙂
@babulinka29 tak ja nic to boli kanaliky potom lebo vcera som to dostala.. Drzim ti palce 🙂
ja newiem... nezda sa mi ze by tam nejak extra daco na tom teste bolo... a pochybujem ze by mi to este neukazalo...



@erijan este si zakazujem tesit sa, aj minuly mesiac mi ukazali 2 testy duchov, aj ked tato ciarka sa ukazala podstatne skoro na teste, ako som testovala, uz psychika pracuje, sa mi zda tenka a nizko 😖 testnem v sobotu ( uz vidim, ako vydrzim :D)