Duch na teste

kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

lowndes
20. sep 2019

@kikirda to je uz tutovka...iste..mas ciarku silnu...gratulujem😘🤗

butterfly333
20. sep 2019

@kikirda no to je super mega čiarka. 👍

lowndes
20. sep 2019

@nivela ahoj...no robila som test opat dnes poobede...spozorovala som ze mam moč taky tmavy ako čaj..asi z toho ze kvoli chorobe toho caju pijem aj 5l....ale na teste najprv nic..neskor som opat kuk na test a zase duch..neviem.ho odfotit bleskom a bez mi to nevie:( ale..volnym okom je ciarka bledunko ruzovucka a krajsie je vidiet ked este na test zasvietim baterkou🙏🍀🤗😂 ja uz som asi šibnutaaaa...waaa

naty1987
20. sep 2019

@lowndes nie si sibnuta ver mi 😉😊 hod foto vyskusj a ked tak kazdym dnom bude silnejsia uvidis 😉

kukurica77
20. sep 2019

@meliskar tak to ti dost skoro ukazal test,ked mas tyzden do ms...nech len pekne silnie,drzim palce

meliskar
20. sep 2019

@kukurica77 hej hej ms cakam az 27.9. Preto si mydlim ze ta ciarka je falosny duch..ale aj vcera, aj dnes..

janka_001
20. sep 2019

Baby da sa z testov priblizne zistit, v kolkom tyzdni mozem byt? Prvu slabulilinku ciarku som si nasla 6.9. A teraz mam uz taketo(na foto). V utorok som bola na sono ale kvoli inemu vysetreniu a ked som dr povedala, ze aai cakam babo kukla sa tam. Ale iba cez brucho a povedala, ze tam nieco vidi ale srdiecko este asi nie.

janka_001
20. sep 2019

@kikirda podla mna je silny ale on este zosilnie 😊. Ja som volala dr.ked som mala uplne slabunku ciarku a mam tam ist buduci pondelok a uz testovacia je silnejsia ako kontrolna 😊

lowndes
20. sep 2019

@meliskar je to dost silne na to ze mas pred MS...pockaj a uvidis ze v den MS ti uz ukaze uplne silnoo..a MS vobec ani nepride😍

enusamt
20. sep 2019

@janka_001 kedy bola posledna ms?

janka_001
20. sep 2019

@enusamt ja mam ten problem, ze mam vazne uplne nepravidelnu ms. Meska mi niekedy aj 3mesiace ale vsetky vysetrenia mam v poriadku. No 25.8.som mala pozitivny ovulacny test a snazili sme sa vtedy. Moze to byt uz takto vidno, keby sa to 25.podarilo?

janka_001
20. sep 2019

@enusamt inak posledna ms bola 20.7.ale podla nej by som bola uz tak v 9 tyzdni a ta lekarka povedala, ze to vyzera na dost menej ako 9tyzden.

enusamt
20. sep 2019

@janka_001 pokial by si otehu na tu ovulaciu, tak to je 4tt a to by sa zhodovalo s tym, co doktorka videla 🙂 zvycajne v 5tt sa ukaze aj zltkovy vak

janka_001
20. sep 2019

@enusamt dakujem krasne za odpoved. Velmi si ma ukludnila ❤❤❤

lowndes
21. sep 2019

@janka_001 hlavne klud 🙂 vyslo Vam to...a doktorka uz len potvrdi ze je vsetko v poriadku🤗😍

lela123
21. sep 2019

@janka_001neboj,nato,ze bolo vidno cez brucho,tak je super.Na začiatok je perfiš,ze je to tam,kde ma byt.😊

archanjel008
21. sep 2019

Vidite nieco ci negativ

naty1987
21. sep 2019

@archanjel008 nieco velmi slabe akoby tam bolo no treba vyskusat iny test drzim palce aby to tam ozaj bolo

hennyinnsbruck
21. sep 2019

@archanjel008 zamna nič....

archanjel008
21. sep 2019

@hennyinnsbruck nevadi raz to pride🙂mozno

hennyinnsbruck
21. sep 2019

@archanjel008 aké možno.... Určite!!!

Koľko dpo si?

archanjel008
21. sep 2019

@hennyinnsbruck 11 dni som po ovulke

kikirda
21. sep 2019

@janka_001 no ja som mala pozitívny ovulacny test 1.9. takze ešte neskôr ako ty 🙂 a teda ak sa ten týždeň v ktorom momentalne si počíta od začiatku poslednej menštruácie tak by som mala byť teraz 5tt keďže poslednú menštruáciu som mala 15.8. Ale neviem ako sa to má počítať, či od počatia alebo coho. A teda dúfam že keď tam pôjdem v piatok 27.9. tak už bude biť srdiečko aby som mala istotu. Tak v pondelok daj vedieť že čo ti povedala doktorka že v kolkom si týždni to by ma zaujímalo. 🙂 Lebo ak ty si teraz ešte len 4tt a budeš budúci týždeň 5tt tak ja budúci týždeň budem len 4tt ak sa to počíta od toho počatia tak neviem.

naty1987
21. sep 2019

@kikirda pocita sa to od poslednej ms kludne si najdi tehu kalkulacky kde das poslednu ms a vypocita ti to v ktorom tt si 😉 chod na tehotenstvoacademy.sk tam si to vypocitas

kikirda
21. sep 2019

@naty1987 dakujeeem 🙂 ale je to tak aj keď máš nepravidelnú menštruáciu?

naty1987
21. sep 2019

@kikirda potom sa ti to upravi podla ovulacie ja som otehotnela tyzden pred ms a na sone som mala byt podla poslednej ms 6tt a bola som len 4tt ked to tam ma byt bude hlavu hore 😉😉😉

hennyinnsbruck
21. sep 2019

@archanjel008 ok
..
Kým není ms je šanca 👌

archanjel008
21. sep 2019

@hennyinnsbruck som skusila teraz vecer

daniela2227
21. sep 2019

@archanjel008 na druhej vidno..držím paluchy 😊✊

lowndes
22. sep 2019

@archanjel008 vidim..nieco sa tam tieni...drzim silno prsteky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre