Duch na teste
ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem
@123vika verim tomu,ze to vsetko je ok..a ked nie je,tak to uz nijak neovplyvnim..urobila som vsetko preto,aby to tak bolo a je na prirode,ako to zariadila..samozrejme,vsetci specialisti ma posielali na upt zo zdravotnych dovodov,ale gynekolog mi povedal,aby som ich nepocuvala..ze su aj ovela tazsie pripady a babatka sa narodili zdrave a nic im neni..a kedze moje tehotenstvo je vysloveny zazrak,tak by v tom bol cert,aby vsetko nebolo ok 😉
@viikkki po rozobrati ti kazdy digi test ukaze take ciarky,aj ked je negativny..ale vidim tam ohranicene plus,takze si myslim,ze si ho robila skoro a az o par dni ti ukaze krasne plus aj s cislami 😉
@sunny15 ak si pamatas na moj dr.max test,ten uplne prvy,tak tiez bolo take slabe nic,robila som si ho 2 dni pred ms..a den po meskajucej ms uz tam bola regulerna ciarka..takze je to na dobrej ceste 👍
@ancovicka21a nooo,tak veriim že ano,lebo už som bola chorá z toho že len pepino ukazuje
@sunny15 predvčerom má najviac boleli kríže a už je to menej len sem-tam pichne pod bruchom ale čo to znamená netuším..test som robila ale nič na ňom biely je čakám v piatok že urobím to by malo byť tri dni do ms v pondelok by mala prísť ms ak nie v nedeľu keďže môj cyklus je všelijaký






Baby zdá sa vám že trošku zosilnela čiarka na dr.maxovi?naživo sa mi zdá viac viditeľná