Duch na teste
ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem
A ten výtok neviem, tiež ho mám. Ráno ho bolo teda dosť trochu do zlta. A stále cítim také mokro 🤷
Tie mamatesty su spolahlive,aspon za mna urcite👍 potvrdili mi obe tehu a žiaľ aj biochemko
@lowndes no len ci tie čiarky niesu z toho ze jem veľa C vitamínu čítala som vraj to tiež môže robiť čiarky ale príde mi to ako blbosť tak neviem 🤷♀️... A aj preto sa obávam lebo mam ešte týždeň do MS 😏, síce nemám nafúknuté brucho ako keby idem robiť ale tak uvidíme 😂🤦♀️v piatok budem najbližšie testovat 🍀🍀 držím aj tebe palce 🍀🍀






@viikkki skús zajtra mamatest. Mne vždy dobre ukázal. Na ňom už bola druhá čiarka a na iných nič...držím palce