Duch na teste
ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem
@sunny15 fiha na dr. Max ja som tak mala ak je to do ruzova samozrejme a je z toho tehu 🙂 drzim prsty🙏
@elizabeth_eli123 dakujem moja,skusila som aj teraz jeden max a je tam silnejšia čiarka,hodim potom fotky
Ďakujem baby ale na tom červenom po zaschnutí je kanálik proste to je sivé 😓nič iné mi neostáva len čakať na MS
@sunny15 uz zajtra by mal byt tozdiel kup znova dr. Max a porovnaj. Notmalne som.zvedava 😊🥰 drzim prsry🙏
@sunny15 mne pri prvom tehu pepino ukazal uz 9 dpo a ja 13 dpo mavam uz menzes...
@vevericka13 no mne vždy ukázal Pepino ale to bolo pred 8mimi rokmi u mňa teraz sú horšej kvality, predtým som tiež bola spokojná s nimi









Vidíte niečo?