Duch na teste

kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

daniela2227
28. nov 2020

@dadus_ka ale je to na dobrej ceste ☺️✊

nely1704
28. nov 2020

@dadus_ka na tom ružovom celkom vidno 🙂

dadus_ka
28. nov 2020

@daniela2227
@nely1704
Ďakujem moc baby 😊❤️

annaarkadjevna
28. nov 2020

@viikkki Ahoj 🙂 Ja som uz bola na dvoch kontrolach. Naposledy vo stvrtok, som 10+2, aj babo je presne tak velke 🙂 7.12 idem na velky NT screening a sijove prejasnenie. To budem akurat koncit 12tt 🙂

sunny15
28. nov 2020

@viikkki tak nechápem prečo to nepozreli, väčšinou sa mrknu či bábo je v maternici a nie je to mimomaternicové,tam je prvý príznak špinenie,resp.ci tam nie je hematóm, atď.vacsinou sa nasadí duphaston, ktorý ti dali,ale zas bez vyšetrenia keď nevedia aká je príčina

viikkki
28. nov 2020

@annaarkadjevna jejo malinke 😊super nech všetko dobre dopadne ❤️

viikkki
28. nov 2020

@sunny15 neviem opýtali sa ma v akom som týždni povedala som a vraj je to ešte málo aby niečo videli vraj to bude skorý potrat, dali ten duphaston ale myslím ze by v 5+2 už niečo mohlo byt vidieť aspoň malinku bodku ale tak uvidím už nespinim tak dúfam, keď som si to spätne rátala bolo to v čase kedy som mala dostať MS 😏...

monika1015
28. nov 2020

@jazlyn ja som pouzivala viac testov a praveze pepino sa mi videl ako najspolahlivejsi... ;) nikdy mi neduchoval... a ked ram bola ciarka tak som naozaj bola tehotna ;)

sunny15
28. nov 2020

@viikkki však ms si nemala mať okolo 14teho?vtedy si písala že si mala dostať a nedostala si,no v tehotenstve špinenie nie je nikdy dobré znamenie,vždy to má nejakú príčinu,no v 5+2museli vidieť aspoň gestacny vak,mne ho videl dr.už v 4+0 v deň očakávanej ms,tak toto že oni to neriešia ,si nízky týždeň a berú to tak že buď potratiš alebo nie🤨ja som tak bola od 6+2som spinila a dali mi duphaston ale to už bolo aj srdiečko počuť,nechali ma doma,že dajak bude...2dni som špinila a pár dní potom už slabo krvácala,nakoniec v 7+0 som dostala strašne silné kŕče a liala zo mňa krv, okamžite som skončila na sále 😢verím že to nebude tvoj prípad,ale proste oni nič neriešia a to nie je správne 😠

sunny15
28. nov 2020

@viikkki aspoň hcg tí mali zobrať že aké je vysoké a o 2dni zas či stúpa alebo klesá

viikkki
28. nov 2020

@sunny15 joj to mi je ľúto moja 😔... Ja neviem ani minule nic neriešili teraz zase nic... Áno ale mne sa ro celé poposuvalo a keby rátam ten najkratší cyklus tak by to bola MS... Viem ze to nieje dobre ale už to ustúpilo tak sa len modliť 🙏🍀🍀ach myslela som si ze keď som taka mladá otehotniem na prvý sup aj tehotenstvo bude bezproblémové 😏

heliet
28. nov 2020

@sunny15 ahoj toto ti odpisujem k fotke s tromi rôznymi testami z 26.11. a pod ňou píšeš že si asi spravíš digitálny test... Myslím, že ten ešte nie je treba robiť, veď sú všetky tri biele, negatívne, ani náznak ducha, druhej čiarky, nič. Počkaj, kým ti bude meškať ms aspoň dva tri dni.

heliet
28. nov 2020

@sunny15 ...a ani na tom pepine nemáš ani ducha ani kanáli, teda na fotke absolútne nevidno nič okrem druhej čiarky. prečo nepočkáš do vymeškania ms?

heliet
28. nov 2020

@sunny15 prečo toľko testuješ? ten ružový posledný je premočený a rozpitý, aj keby tam bol duch nedá sa to odčítať, lebo je neplatný ten test. Ani na jednom žiaľ nevidieť ani náznak čiarky, nič, biele všetky značky.

sunny15
28. nov 2020

@heliet 🤣🤣🤣🤣 tuším ťa viac vytáča koľko testujem,ale mňa to netrápi, niektoré baby a to ich bolo 10 co videli niečo na teste ,no a je úplne jedno či tam dačo bolo alebo nieeee,proste niekto niečo vidí a niekto nieee🤭😅mimochodom ty vidíš na testoch hocikoho len //čiarky vtedy keď je tam a vybije oči aj slepemu😣 nemusíš riešiť moje testy či sú negatívne alebo nie,no a to kedy testujem je len moja vec...kebyže testujem po vynechaní ms tak nelovim duchov lebo mám vtedy už koľajnice jak hrom,no a keďže som v téme duch na teste tak lovím duchov na negatívnych aj pozitívnych testoch,tak či onak👻👻👻👻👻takže ak ťa tie testy ktoré tu dávame vytáčaju tak myslím že sa nachádzaš v zlej téme/nerobí ti to rovnako dobre,tak ako ani nám ktoré testujeme a sa trápime testami podľa tvojho názoru.

sunny15
28. nov 2020

@viikkki neboj bude to dobre 🤗 verím tomu,počuj určite v pondelok choď k svojmu dr.ze čo sa stalo a nech ťa vyšetrí poriadne 😊

lowndes
29. nov 2020

@dadus_ka na obydvoch vidim..🍀🙏 ja som mala take..pamatam si heh...svietila som s mobilovou baterkou a skumala ci to naozaj vidim😂 kazdy den som robila....az ked som porovnala test robeny prvy druhy den s dnom piatym siestym videla som ze je to predsa slabe aj ked oproti tym.prvym dnom vyraznejsie silne...a az ked ms neprisla uz bola ruzovejsia a silnejsia atd...takze treba cakat..a tieto cakacie dni su najdlhsieee heh..

lowndes
29. nov 2020

@annaarkadjevna ahoj..skoro teda ako ja😍 ..ja som utorok bola 10+4 a tiez ma caka velky NT screening 1.12...🙏 a nemozem uverit ze to proste ide tak rychlo vsetko..za chvilu budu vianocr, prejde novy rok..a januar/februar uz bruskami sa budeme este viac a viac ako teraz kotulat..heh...

dadus_ka
29. nov 2020

@lowndes ďakujem za povzbudive slova 😍😍 veru tieto dni su najťažšie. Hlavne ked nevydrzim netestovat ani den 🤣🙈 potom sa vystresujem ze stale je slabunka ta ciarka 😏😁 hlavne nech menzes nepride 🙏🙏

dadus_ka
29. nov 2020

@dadus_ka no a po 5 minutach uz celkom svieti 😍😍😍😍

sunny15
29. nov 2020

@dadus_ka sú pekné 😁

elizabeth_eli123
29. nov 2020

@sunny15 ty ako dnes? 🙂

lowndes
29. nov 2020

@dadus_ka tak vidis...😍

sunny15
29. nov 2020

@elizabeth_eli123 netestovala som odvtedy,ale ms zatiaľ neprišla

jazlyn
29. nov 2020

Ahojte na Pepino tehu teste by Ciarka asi Mala byt dalej ze ? ( ak vidite co Myslim)
Stracam nadej 9 den po Vklade a myslim si ze uz je to v tahu 😒😒

viikkki
29. nov 2020

@jazlyn testuj inými testami 9dni je ešte skoro môže sa ešte ukázať 🙂skus mamatest, pepino majú málo farbiva 😉držím palce 😊

jazlyn
29. nov 2020

@viikkki Dnes som stihla v tescu kupit len pepino kedze... lekarne su zatvorene u nas a neviem asi dnes uz ani Iny test nezozeniem patrala
Somm uz mozno v Kauflande by mohla byt lekaren Otvorena ??

jazlyn
29. nov 2020

@viikkki inac mamatest u nas v 4 lekarniach nemaju

annaarkadjevna
29. nov 2020

@lowndes A ty sa ako drzis? Vsetko je v poriadku? A si aj v terminovkach?

elizabeth_eli123
29. nov 2020

@sunny15 zajtra otestuj myslim na Teba🙏🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre