Duch na teste

kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

elizabeth_eli123
29. nov 2020

@jazlyn pepino test ma malo farbiva. Ja som ho pouzila az cca 15dpo 16dpo. Cize na istotu s pepino testom. A s mamatestami som nebola spokojna velakrat mi falosne ukazali krasnu ciarku. A bola som vela krat sklamana. Skus test z lekarne. Ja som bola spokojna s drmax. Ten mi ani raz neukazal falosne. A 9 dni to Ti este moze ukazat o 2 dni cca. Drzim prsty

jazlyn
29. nov 2020

@elizabeth_eli123 kupila som dr.max
Dnes.. rano urobim a budem volat na Gyndu nech mi zoberu krv ..nech aspon vysadim lieky ak Niesom tehu dakujem 🙂 stale dufam.. tak uvidime

messue
29. nov 2020

@jazlyn dušika tam vidím 😊

elizabeth_eli123
29. nov 2020

@jazlyn drzim prsty 🙏 nech to dopadne tak ako si prajes🥰🙏

nely1704
29. nov 2020

@jazlyn ja tam vidim ducha stale

heliet
29. nov 2020

@sunny15 ahoj, neviem, kde si si prečítala, že ma tvoje testovanie vytáča, lebo z môjho pohľadu mi to je absolútne jedno, a vôbec mi to nerobí zle (je to tvoje zdravie a tvoje peniaze). Písala som ti to s dobre mieneným úmyslom, lebo si myslím, že to, čo robíš, nieje zdravé pre tvoju psychiku a v konečnom dôsledku, ak by v maternici aj zárodok už bol, je otázne, či mu práve také stresy neuškodia. Príliš sa nato upínaš, chceš vidieť niečo, čo (zatiaľ) nie je (vidieť), a ak niekto (v tomto prípade ja) napíše niečo iné, čo chceš počuť ty, zareaguješ útočne. Ja ti vytúžené bábätko, samozrejme, prajem, a práve preto ti radím, že ak človek príliš tlačí na pílu, just to nevyjde, je to aj o psychike, celkovom nastavení. Ja sama mám tiež takú skúsenosť, aj mnoho iných žien. Napriek tomu, že to vôbec nie je ľahké, ak v tom prílišnom pozorovaní sa a testovaní zvoľníš, a zameriaš sa viac na niečo iné (áno, je to ťažké, ale nie nemožné), uvoľní sa z toho stresu myseľ aj telo. To, že nevidím na žiadnom z testov nič, je pravda, mne to na pc neukazuje nič okrem jednej čiarky na všetkých testoch. Na iných príspevkoch od iných mi duchov ukazuje (ak tam ovšem, sú) a to si si mohla všimnúť, keďže to máš také odpozorované, že dávam na také fotky palec. Ak nedám a je tam aj vidno slabunkého ducha, je to len preto, lebo sama som mala niekoľko testov pozitívnych (jasné koľajnice), dokonca aj digi test ukázal 2-3týždne, aj v nemocnici sommala tehu potrvdené a neraz som potratila, vždy v 5 - 6 tt. A práve preto, že to je všetko na úplnom začiatku tak krehunké a neisté, som veľmi opatrná a nebudem tu nikomu medík na ušká natierať a dávať falošné nádeje. Lebo to sklamanie vie potom s človekom niekedy riadne zamávať. Ete raz ti prajem skoré otehotnenie v čase, kedy to bude pre vás najlepšie. Držím palce a nabudúce si ber veci menej osobne a nevzťahuj si ich príliš na seba. 🙏👶

heliet
29. nov 2020

@jazlyn ahoj 🙂 9 den po vklade nie je este neskoro, musí sa najprv riadne uhniezdiť a až potom produkuje HCG, ktoré ti zachytí test. Niekomu stúpa rýchlejšie, niekomu pomalšie. Doktor ti nepovedal - neporadil, kedy je vhodné skúsiť test? Držím palce 🙏

jazlyn
29. nov 2020

@heliet ahoj vkladali mi 5 dnove embryo baby ... uz maju aj na digi 1-2 :/

heliet
29. nov 2020

@jazlyn myslíš, že iné majú po takom čase na digi + 1-2? Kedy ti dal termín na najbližší krvný odber? To ti ukáže ešte skôr ako tieto komerčné testy z obchodu. Snáď ti doktor vezme krv čoskoro, nech vieš na čom si. Prajem ti aby ti to vyšlo 🍀

lowndes
29. nov 2020

@annaarkadjevna drzim sa fajn zatial...vsetko je v poriadku 🙏 v akych terminovkach???

jazlyn
29. nov 2020

@heliet dakujem
No kamoska na 7 den uz Mala 1-2 na digi ale dakujem snaad sa stane este zazrak a skusim posledny test zajtra rano..

viikkki
30. nov 2020

Baby dnes som bola u Dr. všetko je v poriadku malinke je tam kde ma byt a bije nám ❤️... Zobrala mi aj hcg a je 3100

laska07
30. nov 2020

@viikkki super gratulujem.V ktorom týždni si?

viikkki
30. nov 2020

@laska07 ďakujem, 6+0tt

messue
30. nov 2020

@viikkki super, teším sa s tebou drzkaj sa az babo dobre rastie a je zdravé 😊 nech sa ti splní sen 😉

laska07
30. nov 2020

@viikkki parada tak si uz aj v skupine julovky?

viikkki
30. nov 2020

@laska07 jasne 🥰

viikkki
30. nov 2020

@messue si zlata ďakujem pekne ❤️keď bude niečo nove alebo bruško za pár týždňov výkupné dám vedieť 🙂najbližšiu kontrolu mam 21.12. Už teraz sa teším 😁

snazilka_bio_mamka
30. nov 2020

ahojte kočky.. 10 dpo je este velmi skoro ja viem... obcas sa mi zda ze tam nieco je a potom ked sa lepsie pozrem nic.. a ked aj hej je to asi kanalik. Aky je vas nazor, vidite daco? a ano viem ze skoro testujem

elizabeth_eli123
30. nov 2020

@snazilka_bio_mamka skus odfotit na bielom podklade lebo takto to zbytocne svetlo podsviecuje test

annaarkadjevna
1. dec 2020

@lowndes Junovky 2020 🙂

snazilka_bio_mamka
1. dec 2020

@elizabeth_eli123 no zrejme nic z toho.. zatial... zaujimave, ze inym zenam ukaze uz 10-11 dpo a inym az 4-5 dni po vymeskani. Skusila som.. prestavam testovat az po vymeskani

elizabeth_eli123
1. dec 2020

@snazilka_bio_mamka nie nic nevidim. Mne tiez ukazal 9dpo ducha 10dpo a 11dpo uz pozitivny digi test. Kedy je termin MS?

snazilka_bio_mamka
1. dec 2020

@elizabeth_eli123 5. 12. ... minuly mesiac som mala biochemické, krasny pozitivny test po vynechaní ms na 3 den MS. Bojim sa ze aj teraz to dopadne rovnako :(

elizabeth_eli123
1. dec 2020

@snazilka_bio_mamka tak zatiaľ z tych testov to zatiaľ na tehu nevyzera. Ale pockaj do MS a hlavne treba kľud. Stres neprospieva.😔

snazilka_bio_mamka
1. dec 2020

@elizabeth_eli123 minuly mesiac som mala tiez negatíne, az na 2 den meskania mi ukazalo slabšiu čiaru takze tomu davam sancu este.. teda dufam

lowndes
1. dec 2020

@annaarkadjevna jaaj ano..tam som...ale.teoreticky my sme junovky 2021🤩

annaarkadjevna
2. dec 2020

@lowndes Ano, jemine 🤦🏼‍♀️ pomylila som sa. Ale myslela som 2021 🤦🏼‍♀️

monika1015
2. dec 2020

@jazlyn ako ste dopadli ... myslim na vas....a drzim palce

jazlyn
2. dec 2020

@monika1015 dakujem
Si zlata vysledok az zajtra test negativny takze asi nic ideme do dalsieho IVF :/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre