Duch na teste vôbec nesilnie

lutinka
4. júl 2017

Ahojte dievcata,
rada by som sa Vas opytala na Vase skusenosti s tehotenskymi testami. Viem, ze uz je tu vela diskusii so slabou druhou ciarkou "duchom", ale moj problem je, ze duch vobec nesilnie. Test som si robila po najprv 3 dni po meskani ms a ukazal len jednu ciarku, tyzden po meskani sa objavil prvy duch a nasledne 11. a 12. den od meskania sa objavil duch rovnako intenzivny. Myslite, ze by som mohla byt tehu?
Mavam aj bolesti v podbrusku, mierne naliate prsia a niekedy sa mi tazko dycha.
Idem sa dnes objednat aj k doktorovi, ale rada by som vedela, ci sa niektora z Vas nestretla s podobnou situaciou, lebo mam zvlastny pocit, ze neviem, ci sa mozem zacinat tesit, alebo sa mam skor bat.
Dakujem pekne za Vase reakcie!! A pridavam aj fotku testov.

bosoriak
4. júl 2017

@lutinka Nechaj to na lekara zatial. Ja som stary pesimista a vzdy vsade vidim problem, ale jedno viem - z farby druhej ciarky sa neda usudzovat absolutne nic. kopcu zien ukazuje takto a maju normalne zdrave tehotenstva a kopcu zien zas ukaze takto a je z toho mimomaternicove alebo zamlcany potrat. Proste, farba pruzku nie je ukazovatel. Objektivny ukazovatel je to, ako rastie HCg v krvi a to sa aj tak dozvies v najlepsom pripade o 3 dni. Takze zbytocne nestresovat a brat to tak, ze co ma byt, to bude, nic ine sa aj tak neda robit.

Drzim ti palce, aby to vyslo.

dominika6
4. júl 2017

@lutinka zdvihni sa a chod na gyndu

patka77
4. júl 2017

Teš sa 🙂 Ja som mala presne taký testik a mám krásnu bambuľku 🙂 Pri predchádzajúcich troch tehotenstvách som mala silné čiarky a ani raz to bohužiaľ nevyšlo. Prajem Ti krásne tehotenstvo a ver, bude to v poriadku 🙂

korpiklaanka
4. júl 2017

Keď som použila jeden druh testíku, tiež iba duch a nesilnel. Iný druh, úplne silná čiarka. Nejde totiž o farbu čiarku, akákoľvek je čiarky. Doktor potvrdil tehotenstvo, no bohužiaľ, tehotenstvo neprosperovalo. V šiestom týždni po menštruácii podľa sona identifikoval ešte len štvrtý, maximálne piaty týždeň. Mohlo dôjsť neskôr k oplodneniu. Nie vždy si je žena istá ovuláciou. kontrola o dva a pol týždňa. Nič sa bohužiaľ nezmenilo. Na druhý deň po vyšetrení som začala masívne krvácať, ale aj napriek tomu som musela podstúpiť kyretáž.

Neber to tak, že ťa straším. Kamarátka mala slabú čiarku a dnes tá čiarka štvorkuje popod stôl a takých prípadov poznám mnoho. Je to presne ako píše @bosoriak
Doktor ti povie viac, ale samozrejme prajem veľa šťastia.

monula20
4. júl 2017

Ja mam 3 deti..a pri kazdom jednom som mala ducha 😊

lienkalienocka
4. júl 2017

@lutinka mne tiez od stvrtka velmi nezosilnel, volala som dnes k dr a objednala ma za 2tyzdne. co sa ma stat, stane sa. ak nekrvacas, nemas silne krce a bolesti, tak by som pockala a skusila inu znacku testu. drzim palce

lutinka
autor
4. júl 2017

Dakujem zienky, bola som dnes hned u lekara, ale objednali ma na buduci tyzden, kedze poslednu ms som mala 25.5., tak vraj by este nic nebolo vidno.
Tak teda uvidim.

korpiklaanka
4. júl 2017

@lutinka drzim palce!!!!

lujziana44
4. júl 2017

Budem držať palce 🙂 Dúfam, že ti potvrdia, že si tehu. Ja som inak tiež mala najprv takú slabšiu čiarku ale mne ju bolo zakaždým vidno viac a viac. Ale každá žena to môže mať inak takže nestrácaj nádej a daj nám potom vedieť 🙂

lutinka
autor
4. júl 2017

Dakujem Vam baby, podporili ste ma, urcite dam potom vediet ako sa to vyvija.🙂

xxxxxnnnnn
4. júl 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

lutinka
autor
11. júl 2017

Ahojte dievcata, tak som bola dnes konecne u doktora a mame malu fazulku!! Len je este velmi malicka, tak 1.8. som este objednana na potvrdenie. Ale lekar mi povedal, ze to vyzera v uplnom poriadku na taky zaciatok 6tt a tym ze mavam niekedy aj dlhsi cyklus, tak to bude pravdepodobne len posunute..🙂Och, velmi si zelam, aby pekne rastlo!

korpiklaanka
12. júl 2017

@lutinka Veľmi ti to prajem. To je úplne super!!! A samozrejme aj trošku závidím, ale len v dobrom. Je to krásne.

smajlik9
29. mar 2018

Čo hovoríte na toto ?

matilda72
23. aug 2018

@smajlik9 ahoj ak sa môžem opytat aky je to test??? a vyšlo to na koniec lebo ja mám rovnakú čiarku už tri dni a dosť sa bojím

renimac
23. aug 2018

@matilda72 jej, ty si opäť tehu? 🙂 silno držím palce ✊.

matilda72
23. aug 2018

@renimac no mozno, testy su stale slabe takze sa obavam biochemickeho 😢

matilda72
23. aug 2018
renimac
23. aug 2018

@matilda72 ja som mala pri Vilkovi dosť slané testy, začali silniet až po pár dňoch. Paradoxne pri mimomaternicovom som mala testy oveľa krajšie. Takže ešte nezúfaj 😉.

matilda72
23. aug 2018

@matilda72 a taketo slabe su uz.tri.dni

matilda72
23. aug 2018

Toto je zase iny druh a ten je este slabsi

renimac
23. aug 2018

@matilda72 koľko ti mešká?

matilda72
23. aug 2018

Dnes som ju mala.dostat

renimac
23. aug 2018

@matilda72 však to sú krásne testy, keď vlastne prvý deň mešká.

smajlik9
23. aug 2018

@matilda72 fuha uz naozaj neviem 🙂 skus este iny. Ano vyslo som 26tt, tak snad vyde aj tebe

smajlik9
23. aug 2018

@smajlik9 no teraz kukam tir tvoje testy a urcitd si tehotna. Gratulujem :D

matilda72
24. aug 2018

Tak dnes takto znacka women secret ale nie kazetkovy minutu po a druhy 10min a.uz.uschnuty

matilda72
24. aug 2018
smajlik9
24. aug 2018

@matilda72 tam je to jasne :D gratulacia

renimac
24. aug 2018

@matilda72 úplne bez obáv 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre