icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
sonador
12. jan 2014

@radkatom mne pepino ukázal takého "ducha" a som pomaly v 7 mesiaci. Takže môže to byť kľudne pozitívny test.

avatar
aduss
Autor odpoveď zmazal
avatar
radkatom
12. jan 2014

@sonador parada blahozelam. Mne sa hlavne nezda ze mam rano slabsiu ciarku ako pocas dna. To je podla mna divne.

@aduss co myslis odkedy uz ukaze digitest. Aku ma citlivost 10 alebo 20?

Rozmyslam ze si kupim citlivost 20. Tie 10tky su asi tak citlive ze duchuju.

avatar
aduss
Autor odpoveď zmazal
avatar
radkatom
12. jan 2014

@aduss mas pravdu. Pockam par dni a uvi. 9dpo som mala ruzovy vytok tak sa mi to nezda. Ak by to aj bolo zahnirzdenie nemohol by hned 9dpo vyjst pozitivny test. Idem upratovat. Poobede pride navsteva. Aspon pridem na ine myslienky. Krasny den babule

avatar
zuzka0405
12. jan 2014

Ahojte dievčatá...tak naše ranné testovanie dopadlo asi takto....

avatar
majka_3
12. jan 2014

@zuzka0405 vidiiim ta niecoo 🙂 pridaj origos fotku 😉

avatar
majka_3
12. jan 2014

@radkatom no paaraaada 🙂 cize to vyslo??? 🙂
dnes ako vyzera testik z ranneho mocu???
(mna pepino dost sklamali ) ale to nemusi byt tvoj priiipad dufam ze ti to vyslo 😉

avatar
zuzka0405
12. jan 2014

@majka_3 Je to zasa len duch,slabucka // ciarka
Rada by som len som ju dala do negativu a podarilo sa mi ju vymazať. :-/

avatar
majka_3
12. jan 2014

@zuzka0405 ked hovoris ze zasa len duch..kolko to uz duchuje??? 😖

avatar
zuzka0405
12. jan 2014

@majka_3 Od decembra. Vyskúšam ešte k večeru a potom už žiadne testy.

avatar
majka_3
12. jan 2014

@zuzka0405 ahaa..no to je uz dlha doba aby testik silnel... aj ti meska ms??

avatar
radkatom
12. jan 2014

@majka_3 no vobec si niesom ista. Z ranneho su ciarky slabsie ako cez den. Mam pocit ze nejako uvolnujem hcg aj ked niesom tehotna. Vsak aj minuly mesiac mi ukazalo. Neviem si vysvetlit slabe ciarky rano a silnejsie cez den. Uvidime dnes som len 11 dpo

avatar
radkatom
12. jan 2014

@zuzka0405 vidim tienik 🙂 ale od decembra nesilnie? To sa mi moc nepaci. Asi bude duchujuca ako ja. Kedy ma prist ms?

avatar
majka_3
12. jan 2014

@radkatom aaaaa hod fotku 🙂 hcg sa neda len tak uvolnovat....mozno mas cistu a to ovplivnuje test a preto duchuje..a moozno si naozaj tehu 😉

avatar
zuzka0405
12. jan 2014

No pred ms som mala duchov asi na 4 testoch čakala som či ms dôjde (došla) keďže som mala doma test po skončení som si urobila dala som foto aj predtým a včera mi to nedalo tak manžel kupil ďalší, pretože som si myslela, že keď ms bola tak by nemal byť ani duch no v mojom prípade bol.

avatar
radkatom
12. jan 2014

@majka_3 fuha ale minuly mesiac som bola na tej pohotovosti a dr povedala ze ziadne cysty nemam 😀. Tak dufam ze druha moznost bude realita.

avatar
radkatom
12. jan 2014

@majka_3 testy mam stale rovnake. Robim mamatesty s citlivostou 10 a vzdy mam tienik. Ale nekako nesilnie a rano je slabsi.

avatar
radkatom
12. jan 2014

Tento som robila dnes ale neni to ranny ten by som asi neodfotila. Bol tienik ale slaby.
@majka_3

avatar
majka_3
12. jan 2014

@radkatom noo a ta palicka je ruzova? lebo je tam tien cez to tak to nevidim dobre
noo pamatam si ze si bola na pohotovosti ze si mala dusika a potom sa to spustilo...nooo tak duufam ze teraz to bude tehu ked cysty niesu 😉

avatar
petra321
12. jan 2014

Ahojte dievčatá!!🙂posielam foto testu 12dpo,robený večer... čo na to vravíte?ešte sa dopredu nechcem moc tešiť🙂Bolia ma zatiaľ len prsia a sem tam podbrušo🙂

avatar
majka_3
12. jan 2014

@petra321 vyzera dost pekne 😉 krasny ruzovy dusik 😉
drzim palce 😉

avatar
petra321
12. jan 2014

@majka_3 ďakujem,snáď to tentokrát dotiahneme dokonca🙂a bude to len a len dobre :-P

avatar
majka_3
12. jan 2014

@petra321 jasnee ze bude 😉 daj vediet ako pokracujes s testami 😉

avatar
valika1210
12. jan 2014

@petra321. Super dufame ze bude silniet vyzera to veru nadejne 🙂 🙂

avatar
valika1210
12. jan 2014

@radkatom ja som mala mamatest asi 3krat a zakazdym bolbielucky teda ze mne duchov nerobil,a to mam cisty......taaaakze dufam ze to bude coskor riadna tehu ciarocka 🙂

avatar
radkatom
12. jan 2014

@majka_3 ano je ruzova. Uz vyschol tak je bledsi. Idem odfotit

avatar
valika1210
12. jan 2014

@radkatom cakame fotecku 🙂

avatar
radkatom
12. jan 2014

Neviem ci nieco uvidis.
@majka_3

avatar
radkatom
12. jan 2014

@valika1210 co povies? Mamatest citlivost 10 dnes poobede hodinu po zaschnuti 11 Dpo.