icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
valika1210
12. jan 2014

@radkatom tak ja ju vidim.....podla mna to bude tehu 🙂 🙂 siiilno drzim palce

avatar
radkatom
12. jan 2014

@petra321 podla mna to uz ani duch neni ale pekna ciarka. Drzim palce. Vidim to veeeeelmi nadejne

avatar
radkatom
12. jan 2014

@valika1210 dakkujeeem len zatial to radaej tak neberim. Minuly mesiac som mamteste mala ducha a na druhy den ms

avatar
valika1210
12. jan 2014

@radkatom mas len mamatest ? Ja som vsade citala o tych testoch len to naj 🙂 a ak je ciarocka ruzova tak by to mohlo byt tehu....uz len vydrzat nech nepride ms alebo skusit este testik ci bude silniet 🙂

avatar
kotatko1232
12. jan 2014

@radkatom ejha niekto bude mat Babetkooo 🙂

avatar
radkatom
12. jan 2014

@valika1210
@kotatko1232 kiezby 😵

avatar
majkuska
12. jan 2014

@radkatom A kolky si DC?

avatar
valika1210
12. jan 2014

@radkatom no a mas este testik,ak bude silnejsia tak potom je to jasneee🙂 juuuj nech len silnie......

avatar
kotatko1232
12. jan 2014

@radkatom ale ja om mala tiez takeho dušika ked som čakala prve babenko

avatar
radkatom
12. jan 2014

@kotatko1232 aj ja a este slabsieho 😀

avatar
radkatom
12. jan 2014

@majkuska 11 Dpo

avatar
radkatom
12. jan 2014

@valika1210 rano skusim dalsi ale rano mavam slabsie ciarky co dozeraz nechapem

avatar
radkatom
12. jan 2014

@valika1210 mam este pepino ale ten vraj duchuje tam je ciarka silnejsia. Na predchadzajucej strane som dala fotku

avatar
valika1210
12. jan 2014

@radkatom ano pepino duchuje ale ty si mala ruzovu tu ciarocku nie tak to nebude uz len duch 🙂 a podla mna ked bude silnejsia aj na pepine je to tehu 🙂
kamoske vysli // len pepino ostatne nic a je tehu......

avatar
lene27
12. jan 2014

@radkatom ale táto palička bola naozaj do ružova, to nebola pretlačenina, mal ružovú farbu, nerobila si si aj dnes? a z tých ranných čiarok si nič nerob, ja som mala prvú silnú 9 DPO poobede...ranná bola slabulinká po vyschnutí, ale v časovom limite bola viditeľná. a bol to mamatest a dokonca aj druhý mi urobil to isté.

avatar
kathrin17
12. jan 2014

@radkatom ja som mala presne takyto isty na 11DPO a dnes sme v polovici tehu 🙂

avatar
asimama
12. jan 2014

@radkatom by som pvedala,ze na testiku je krasna ciarka 🙂) gratulujeem 🙂

avatar
andrea8258
12. jan 2014

@sonia1501 Inak aj ja som sa to chcela opytat 😀D diky sonia za tvoju otazku🙂

avatar
andrea8258
12. jan 2014

Ahojte babeny, potrebujem poradiť. Poslednu MS som mala 13.12. a potom sme a začali snažiť, dnes t.j. 12.01. /den pred dalsou MS/ som si urobila rano test a bolo tam toto
file:///C:/Users/Andrea/Downloads/IMAG0042.jpg
file:///C:/Users/Andrea/Downloads/IMAG0043.jpg
neviem či je to dobre vidieť fotila som to z mobilu, taka slabučka čiarka, ale vidieť bola. Viem, je to ešte skoro ale čo na to hovorite? 😕

avatar
andrea8258
12. jan 2014

@andrea8258 ..pridavam foto tu..všetky su rovnaky test...

avatar
majka_3
12. jan 2014

@radkatom no z mojej vlastnej skusenosti mamatesty neduchuju..tie su ozaj spolahlive..ine testy som mala duchov a mrcha aj tak prisla...a mama test krasny biely...cizeeee som zvedava na zajtrajsi 😉
bude tmavnuuut..musiii 😉

avatar
majka_3
12. jan 2014

@andrea8258 toto nieje slaba ciarka 😉 je ju kraaasne vidiet ..myslim ze mozem gratulovat 😉

avatar
zuzka0405
12. jan 2014

@andrea8258 Ja by som povedala, že gratulujem.

avatar
andrea8258
12. jan 2014

@majka_3 no predsa len počkám či sa tá MS dostaví..Ale potešili ste ma 😉 No ráno som to ukázala manželovi, a ten ma "zrušil" s tým že ved to je taká slabá čiarka to ešte nemusí nič znamenať a že mu to nemám radšej ukazovať ked to nie je na sto percent.. 😒 no chlapi...im nevysvetlíte že aj "duch na teste" môže niečo znamenať.. 😅

avatar
majka_3
12. jan 2014

@andrea8258 presne chlapi 😀 😀 😀 😀
ale osobne si myslim ze toto nieje slaba ciarka..ja som mala slabsiu a bolo to tehu 😉 cizeeee myslim ze sa mozes potichucky tesit 🙂 zajtra robis testik?? 🙂 daj vediet 😉 odfot na bielom podklade bude to lepsie vidiet 😉

avatar
andrea8258
12. jan 2014

@majka_3 chcem zajtra počkať a spraviť si ho až v utorok. Podla pokynov na teste sa doporučuje spraviť si dalsi test až najskor za 48 h. tak uvidim a dam vedieť. 😉

avatar
majka_3
12. jan 2014

@andrea8258 ano hcg rastie kazdy druhy den 🙂 ak si taka trpezliva tak vydrz 😉 ja by som nevydrzala 😀

avatar
andrea8258
12. jan 2014

@majka_3 dam vedieť či som to vydržala😀D

avatar
valika1210
12. jan 2014

@andrea8258 jeeej vyzera ze dalsia tehulka 🙂 no na ducha to teda nevyzera to je uz pekna ciarocka 🙂

avatar
asemilka
12. jan 2014

Baby, ja som bola blbá a testla skôr... Tak vám sem pridávam jeden test do zbierky 😀