Duch na teste
ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem
@valika1210 dakkujeeem len zatial to radaej tak neberim. Minuly mesiac som mamteste mala ducha a na druhy den ms
@radkatom mas len mamatest ? Ja som vsade citala o tych testoch len to naj 🙂 a ak je ciarocka ruzova tak by to mohlo byt tehu....uz len vydrzat nech nepride ms alebo skusit este testik ci bude silniet 🙂
@radkatom no a mas este testik,ak bude silnejsia tak potom je to jasneee🙂 juuuj nech len silnie......
@valika1210 rano skusim dalsi ale rano mavam slabsie ciarky co dozeraz nechapem
@valika1210 mam este pepino ale ten vraj duchuje tam je ciarka silnejsia. Na predchadzajucej strane som dala fotku
@radkatom ano pepino duchuje ale ty si mala ruzovu tu ciarocku nie tak to nebude uz len duch 🙂 a podla mna ked bude silnejsia aj na pepine je to tehu 🙂
kamoske vysli // len pepino ostatne nic a je tehu......
@radkatom ale táto palička bola naozaj do ružova, to nebola pretlačenina, mal ružovú farbu, nerobila si si aj dnes? a z tých ranných čiarok si nič nerob, ja som mala prvú silnú 9 DPO poobede...ranná bola slabulinká po vyschnutí, ale v časovom limite bola viditeľná. a bol to mamatest a dokonca aj druhý mi urobil to isté.
Ahojte babeny, potrebujem poradiť. Poslednu MS som mala 13.12. a potom sme a začali snažiť, dnes t.j. 12.01. /den pred dalsou MS/ som si urobila rano test a bolo tam toto
file:///C:/Users/Andrea/Downloads/IMAG0042.jpg
file:///C:/Users/Andrea/Downloads/IMAG0043.jpg
neviem či je to dobre vidieť fotila som to z mobilu, taka slabučka čiarka, ale vidieť bola. Viem, je to ešte skoro ale čo na to hovorite? 😕
@andrea8258 toto nieje slaba ciarka 😉 je ju kraaasne vidiet ..myslim ze mozem gratulovat 😉
@majka_3 no predsa len počkám či sa tá MS dostaví..Ale potešili ste ma 😉 No ráno som to ukázala manželovi, a ten ma "zrušil" s tým že ved to je taká slabá čiarka to ešte nemusí nič znamenať a že mu to nemám radšej ukazovať ked to nie je na sto percent.. 😒 no chlapi...im nevysvetlíte že aj "duch na teste" môže niečo znamenať.. 😅
@andrea8258 presne chlapi 😀 😀 😀 😀
ale osobne si myslim ze toto nieje slaba ciarka..ja som mala slabsiu a bolo to tehu 😉 cizeeee myslim ze sa mozes potichucky tesit 🙂 zajtra robis testik?? 🙂 daj vediet 😉 odfot na bielom podklade bude to lepsie vidiet 😉
@majka_3 chcem zajtra počkať a spraviť si ho až v utorok. Podla pokynov na teste sa doporučuje spraviť si dalsi test až najskor za 48 h. tak uvidim a dam vedieť. 😉
@andrea8258 ano hcg rastie kazdy druhy den 🙂 ak si taka trpezliva tak vydrz 😉 ja by som nevydrzala 😀
@andrea8258 jeeej vyzera ze dalsia tehulka 🙂 no na ducha to teda nevyzera to je uz pekna ciarocka 🙂





@radkatom tak ja ju vidim.....podla mna to bude tehu 🙂 🙂 siiilno drzim palce