icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
majka_3
13. jan 2014

@aduss noo ano pepino duchuju..mam vlastnu skusenost... 😒 😒 😒 😒
ale mama test neduchuje....toto mas mama test nie???
nooo tak este vyckaj ale myslim ze uz dlha doba aby testik tmavol ☹

avatar
manucao
13. jan 2014

@aduss kludne mohlo dojst..ja mam tiez dostat cez vikend ako ty..presne v nedelu..a styk sme mali cez plodne dni...aj pred hlienom aj v den hlienu a aj ob den...no podla tvojho testu si na dobrej ceste mat kolajnice...gratulujem..ja sa radsej netesim...

avatar
aduss
13. jan 2014

@majka_3 nie nie..toto je akysi quick test..no ved uvidime..uz nejdem testovat, pockam na mrchu a ked nepride, tak pojdem k doktorovi, aby to nebola nejaka cysta :/
@manucao tak v tvojom pripade je dost mozne tehotenstvo 🙂 skus o dva dni z ranneho mocu

avatar
manucao
13. jan 2014

@aduss myslis? no trochu si tak v kutiku duse myslim, ze mozno ten prefuk co som mala 2.12 a hned som zacala brat dvakrat denne inofolic, ze sa podarilo..ale bojim sa...

avatar
aduss
13. jan 2014

@manucao mam z toho dobry pocit..takze hlavne klud 🙂 nerob zbytocne testy, pockaj chvilu este..mozno az do menzesu..ale je to na dobrej ceste

avatar
snehullienka
13. jan 2014

pepino testy duchuju,nekupujte,ukazuju zleee,vlastna skusenost 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

avatar
valika1210
13. jan 2014

@radkatom ahoj tak ako este si testla 🙂 🙂

avatar
petra321
13. jan 2014

Testík 14dpo🙂

avatar
petra321
13. jan 2014
avatar
asimama
13. jan 2014

@aduss tak to vyzera nadejne,..neviem,ci 25 duchuju...ale mam pocit,ze ti to mohlo vyst 🙂 takze tak potiiisku gratulujeeeem 😀

avatar
aduss
13. jan 2014

@asimama prosim ta mohla by si mi este raz poslat tvoj prispevok? 🙂 ukazalo mi len v upozorneniach, ze si cosi pisala, ale vobec ma to tu nechce na ten prispevok dostat

avatar
aduss
13. jan 2014

@asimama aha az teraz mi to ukazalo :/ uz to nejak blbne :/..este negratuluj 🙂 ja sa necitim akosi ako tehotna, navyse mam uz 17ty den po a to si myslim, ze by mohol byt test silnejsi :/

avatar
asimama
13. jan 2014

@aduss no tak holky co tu pisali..tak niektorej az po mesiaci ukazal..a hento vyzera velmi,ale velmi nadejne.. 😉 😀

avatar
23petka
13. jan 2014

@petra321 gratulujem,to je krasna ciarocka... 🙂

avatar
aduss
13. jan 2014

baby, tak som to upravila este do kontrastu, co an to poviete? myslite, ze to moze byt duch? ci je to ta falosna hnusna biela ciarka? :/

avatar
karmela
13. jan 2014

@aduss no moja ťažko povedat,ale prajem ti aby to bolo tehu ta ciarka.Z vlastnej skúsenosti viem ze uz dost vela testov robi falošne čiarky.Ale nestrácaj nádej kým nepríde mrcha 😉

avatar
valika1210
13. jan 2014

@petra321 toto isto nie je duch 🙂 🙂 podla mna to je tehu ciarocka....a budeme gratulovat.....

avatar
manucao
13. jan 2014

@aduss podla mna to je duch a bude tmavnut.Gratulujem

avatar
charrllotte
13. jan 2014

ahojte tak toto my vyslo vcera rano o 05.30 menstruacia mala prijst 9.1 a stale nic, myslite ze sa mozem tesit, ze to nieje plany duch?

avatar
janielik87
13. jan 2014

@charrllotte je to tam 🙂

avatar
niki928711
13. jan 2014

@charrllotte myslím, že sa môžte tešiť 😉

avatar
charrllotte
13. jan 2014

@janielik87 myslis? ja sa uz bojim v auguste som malicke stratila a teraz sa tesim a ani netesim 😖

avatar
charrllotte
13. jan 2014

@niki928711 srdieco mi bije ako splasene uz od vcera no dufam ze to tak ostane 🙂

avatar
janielik87
13. jan 2014

@charrllotte drzim ti palceky velmi silno! nech to tentoraz dopadne dobre.
Ja nemam skusenost...nikdy som nemala // :(, ale toto vyzera velmi nadejne. Skus o dva dni testnut zas. Drzim palce.

avatar
lubka1983
13. jan 2014

@charrllotte nie to nie je plany duch,to je pekna druha ciarka,gratulujem

avatar
charrllotte
13. jan 2014

@janielik87 dakujem krasne, si zlata, velmi drzim palceky aby to aj Tebe vyslo, ja som po potrate bola zufala, nemala som ovu 2.5 mesiaca, ale tu na koniku som docitala o alchemilke a infolicu, tak to zabralo, aj ked este to nieje iste...

avatar
charrllotte
13. jan 2014

@lubka1983 dakujeem juuj boze to snad ani nieje pravda..

avatar
valika1210
13. jan 2014

@charrllotte 🙂 gratulujeem 🙂 a drzim palce 🙂 nech je vsetko v poriadku az do konca 🙂

avatar
charrllotte
13. jan 2014

@lubka1983 aj ja Ti gratulujem velmi, nech ste zdravi obaja 🙂

avatar
charrllotte
13. jan 2014

@valika1210 dakujem kraasne, si zlata, uz mi to zacina dochadzat 😀

avatar
karmela
13. jan 2014

@charrllotte toto je tehotenská ciarka a pekna.Vela zdravia a pohodove tehulkovanie 😵

avatar
charrllotte
13. jan 2014

@karmela dakujem kraaasne no a teraz este kedy k lekarovi, ci este pockat, alebo mu zavolat hned..