icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
aduss
13. jan 2014

@charrllotte drzim palceky, je to urcite tam 🙂

avatar
karmela
13. jan 2014

@charrllotte kludne môžeš zavolať vezmú ti krv a pozrie a povie pozitivny vysledok 🙂 na sone uvidis babenko tak v 5-6 tt 😵

avatar
charrllotte
13. jan 2014

@aduss dakujem krasne 🙂

avatar
charrllotte
13. jan 2014

@karmela ked ten moj je strasny hudros, ked som otehotnela v juli minuleho roku tak som bola na dovolenke ked som si zistila ze som // tak som cakala na to ked sa vratim na sr, ale do toho ochorel otec a ja som na to trosku pozabudla, bola som cca 5 tyzdnov tehu ked som potratila a ten nervacil jak drak, zase viem ze ked som s prvym synom k nemu prisla hned po tehu teste tak zase ze skom skoro... kto sa ma v tom vyznat 😀

avatar
lene27
13. jan 2014

@radkatom to máme mamatest? lebo aj mne vychádzali také slabé na začiatku a vieš, ako to dopadlo 🙂 bude silnieť, už zajtra alebo pozajtra, uvidíš. Gratulujem 🙂 teším sa s tebou. možno ešte skús inú značku, budeš mať aspoň takú zbierku ako ja 🙂 niektoré značky ukážu silnejšie a uistíš sa.

avatar
aduss
13. jan 2014

@karmela
@manucao
Dakujem baby za podporu, rano spravim test tej istej znacky tak uvidime 🙂 uz ma stvu tie nekvalitne testy, ale mam pocit, ze to robia vsetky, ci su drahe alebo lacne..ako keby to naschval vyrabali take, ved logicky rozum vam dam, ze bud nie ste tehotna a je cistobiely alebo ste tehotna a je tam ducha a neskor ciarka..a nie ze nie ste tehotna a je tam aj tak ciarka

avatar
elienocka
13. jan 2014

@charrllotte krasna kolajnica 🙂

avatar
charrllotte
13. jan 2014

@elienocka jeej dakujem krasne 🙂

avatar
radkatom
13. jan 2014

Ahojte tak tu je zbierka poobednych testov prvy ovulacny druhe dva su tehotenske 😵 este mam pepino a mamatest tak skusim za par dni a dufam ze bude pekne tmavnut.

avatar
radkatom
13. jan 2014

Tak snad sa to uz nahralo

avatar
charrllotte
13. jan 2014

@radkatom gratulujem 🙂

avatar
valika1210
13. jan 2014

@radkatom juuj parada....ten digi ti to jasne potvrdiil🙂 🙂

avatar
andrea8258
13. jan 2014

@simi906 A ako to nakoniec dopadlo?

avatar
karmela
13. jan 2014

@radkatom srdečne gratulujem 😵 😵 😵 Kraaaasna zbierka

avatar
radkatom
13. jan 2014

@manucao ja som dnes 33 dc ale ja som mala ovulku na 22 dc takze asi ti lepsie povie ze som 13 dpo. Ja som tiez videla ducha ktoreho nikto iny nevidel. Daj fotku pozrieme to. Tu su uz baby odbornicky 😵

avatar
radkatom
13. jan 2014

@aduss vidim slaneho dusika. Drzim moc palce Ak oplodnenie nastalo 48 hodin po styku si 15 dpo a to je uz realnejsie na 25 kovy test. Kup mamatest 10 tkovy a daj fotku. Mne tiez vychadzali tmavsie ciarky cez den oproti rannym. Drzim palce a chceme vstjy fotky 😀

avatar
angels882
13. jan 2014

ahojte babule mozem sa opytat ked mam ovulaciu a milovali sme s mojim mm kazdy den pred ovulkou a presne na ovulku nam to nevyslo myslite ze je tam nejaka sanca 😉

avatar
majkuska
13. jan 2014

Zeby dalsi do zbierky falosnych duchovv? Je to RapiClear robeny. dnes poobede 29 DC( tiez som mohla pockat do rana). Ale musela som ho vybrat s kazety nedal sa tak dobre odfotit

avatar
aduss
13. jan 2014

@radkatom nevydrzala som a teraz som spravila 10tkovy pepino a negativny..zajtra spravim este 25tku, co mam kupenu a uz viac nebudem kupovat, lebo som na to minula uz asi 30 € 😀

avatar
aduss
13. jan 2014

@radkatom a tebe gratulujem..je to jasne uz 🙂

avatar
angels882
13. jan 2014

ahojte babule trosku od veci ale neviete mi niektora vyratat priblizne datum ovulky posledna ms som mala 28.12.2013 prvy den cyklus bol 30 dnovy dakujem krasne

avatar
angels882
13. jan 2014

@mirazaa dakujem pekne

avatar
radkatom
13. jan 2014

@aduss ja ju vidim ruzovu 😵

avatar
radkatom
13. jan 2014

@charrllotte blahzelam. Je to krasna ciarka. Tehulka ako vysita. Drzim moc palce 😵

avatar
radkatom
13. jan 2014

@lene27 tak uz mam 4 - 5 druhov testov. Uz len aby to vsko dopadlo dobre a aby sme boli zďravi. Dakujem velmi pekne.

avatar
radkatom
13. jan 2014

@angels882 sanca je. Podla toho aky mas plodny hlien. Ci v nom preziju spermie dlhsie. Druim palce nech vyjdu nakonie krasne kolajnice.

avatar
radkatom
13. jan 2014

@majkuska vidim ducha. Skus aj zajtra ani ja som nikdy nevydrzala. 😵

avatar
simi906
13. jan 2014

@andrea8258 pozitivne uz aj doktor potvrdil 🙂 cakame druhe mimi

avatar
angels882
13. jan 2014

@radkatom hlien som mala v sobotu ciry tahavy