icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
majka_3
18. jan 2014

@radkatom vcera sa tutu nedalo..tak snad dnes..dnes uz slabne ciarka..tak by mala prebehnut dnees..no snad to tihnem 😀

avatar
peterek414
18. jan 2014

@radkatom A kde kupim mamatest ked ze v dr.max lekarni nemali ten mama test len lady max 😒

avatar
karmela
18. jan 2014

@radkatom ja som akurát 2DC takze začínam na novo.Nevadi raz to skonči // po druhý krat 🙂 a ty ako?uzivaj si tehulkovanie.K Dr ideš kedy?
@peterek414 no máš silnú čiarku tak verim,ze to nieje falošný duch ale ten tehulkovsky 🙂

avatar
karmela
18. jan 2014

@majka_3 stihneš moja neboj,chlapec to istí. 🙂 A poistí 😉 😀

avatar
peterek414
18. jan 2014

@karmela bodaj by to tak bolo lebo minuli mesiac to tiez vyzeralo nadejne bola aj slaba druha ciarka a potom narad dosla mrcha....ale tak hadam sa postastilo a nase pokladiky budu mat surodenca 🙂 🙂

avatar
karmela
18. jan 2014

@peterek414 držím palce aby to tak bolo.Aj mna majú rady falošný duchovia po limite.Mala som ich asi try tento mesiac.Ale potom uz testy biele a mrcha dosla.Ale ty máš paradneho ducha,tak nech len silnie a je to tam 🙂

avatar
peterek414
18. jan 2014

@karmela mne sa objavila ta ciarka druha cca 1 min po namoceni tak ze som ju mala v limite 🙂

avatar
karmela
18. jan 2014

@peterek414 tak to musí silniet

avatar
peterek414
18. jan 2014

@karmela uvidime dam potom foto ci to bol klam alebo nie
🙂

avatar
majka_3
18. jan 2014

@peterek414 drzim palce 😉 ...a daj vediet..mne pepino robil zbytocne nadeje.... 😖 😖 😖 😠 😠
@karmela ale mam presne take bolesti ako min. mesiac co som ti hovorila to pichanie az v 😀 ledva chodim ....chlapec to isti 😀 heheheeh

avatar
peterek414
18. jan 2014

@majka_3 jasne dam vediet aj test sem dam ked spravim a dakujem 🙂

avatar
charaka
20. jan 2014

Baby, co poviete? Je to 29 DC 🙂 Ja sa cela trasiem...

avatar
katkasofi
20. jan 2014

@charaka to uz neni duuuch !!!! velka gratulkaaa 😉

avatar
niki928711
20. jan 2014

@charaka ste tehotná. 🙂 Krásne 2 čiarky. Gratulujem!!!!

avatar
peterek414
20. jan 2014

dobre ranko sa praje tak dnes je to 30 DC mrcha ma dojst 32DC a test dopadol takto................... fnuk ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

avatar
charaka
20. jan 2014

@katkasofi @niki928711 Dakujem vam. Podvedome som to citila, ale test bol pred tromi dnami negativny, tak som mala malu dusicku. Ale nedalo mi to... bolel ma zaludok, podbrusko a hlavne som bola akasi cela rozladena, tak som skusila testovat a teraz neverim vlastnym ociam...

avatar
evamaria77
20. jan 2014

@charaka vyzerá to super-gratulujem 😉

avatar
magdus999
20. jan 2014

ahojte dievčatá - dnes 11. deň po KET, čo myslíte?

avatar
katkasofi
20. jan 2014

@magdus999 tichaa gratulkaaaaaa 😉

avatar
zvolsiinylogin
20. jan 2014

@magdus999 ano, je to tam...verim, ze bude silniet...

avatar
lizu
20. jan 2014

treba vyčkať aspoň týždeň a spraviť test znovu ak potom nevyjde tak už len k lekárovi

avatar
zvolsiinylogin
20. jan 2014

@peterek414 tohoto som si uzila za tie tri roky, presne ako ty...bud rada, nemas problem otehotniet a maternica sa kazdym takymto tehotenstvom zlepsuje na prijatie kazdeho dalsieho embryjka....takze, hlavu hore... 🙂

avatar
charaka
20. jan 2014

@evamaria77 Dakujem 🙂 Zajtra skusim este digitalny test a budem dufat, ze coskoro uvidim srdiecko.

avatar
zvolsiinylogin
21. jan 2014

@charaka ja som na 29 DC mala presne taky isty a doki hned videl aj dajaku "bodku".... 😉

avatar
magdus999
21. jan 2014

@zvolsiinylogin ďakujem pekne 🙂

avatar
charaka
21. jan 2014

@zvolsiinylogin Jeej, to je krasne 🙂 Ja radsej pockam este dva tyzdne, aj ked najradsej by som utekala hned... digi test mi ukazal 2-3 tyzdne (podla MS 4-5)... som stastna, ale zaroven sa velmi bojim.

avatar
asimama
21. jan 2014

ahojte zeniny..ake mate skusenosti s cemio testami?? 🙂 rano som robila test..kedze som spala ale 4 hod.a utekala prec..tak som spravila test,ale ani sama neviem,ci som tam nieco videla,alebo nie..teraz pozeram na ten testik..a tam je slabulilinky dusik.. 😀

avatar
elfi1
21. jan 2014

@asimama - ahooj, tak ze by tento krat to vyslo? tie testy ani nepoznam. skus hodit foto

avatar
asimama
21. jan 2014

@elfi1 no neviem 🙂 skusim..

avatar
asimama
21. jan 2014

@elfi1 no kuk..