icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
radkatom
22. jan 2014

@kotatko1232 dakujem pekne vytesujem sa. Je to sice pepino ale myslim ze uz je to jedno

avatar
radkatom
22. jan 2014

@angels882 20-22 dpo. A ty ako? Skusala si testovat? Drzim palce

avatar
kotatko1232
22. jan 2014

babule aj ja vam niečo poviem mne mala mrška prist 19.1 a stale nic minule som si robila testik a videli ste že nič.

avatar
kotatko1232
22. jan 2014

@radkatom určiteee sii nebooj.

avatar
radkatom
22. jan 2014

@kotatko1232 kontrolujem len ci hcg pekne stupa. Mam brucho ako ked som bola s malym v piatom az siestom mesiaci. Strasne. Mam z toho normalne stres ci je to normalne. Drzim palce a ake testy robis? Skus tie citlivejsie 10

avatar
kotatko1232
22. jan 2014

@radkatom a uz si bola u doktora??no ake su to citlivejsie??ten digitalny myslis??ci?

avatar
radkatom
22. jan 2014

@kotatko1232 digitalny je praveze 25 skus nejake s citlivostou 10 mamatest alebo nejaky iny je ich vela

avatar
radkatom
22. jan 2014

@kotatko1232 k dr idem az 12.2. 😵

avatar
kotatko1232
22. jan 2014

@radkatom no ja som si robila vtedy mamatest to bol 2 test .a ten prvy neviem ako sa volal.a inak kolko ma ročkou to tvoje prve babo

avatar
radkatom
22. jan 2014

Druhe sa narodi na jeho 5te narodeniny. Cca mamtesty su s citlivostou 10 aj 20. ...

avatar
ala82
22. jan 2014

@peterek414 no mne sa zda ze kramy uz nedostanes.aj na predoslom teste z pondelka sa my zdalo ze je tam ciarka slabulinka dnes sa my zda ze uz ju vidno viac a je sirsia.bud som slepa alebo co skus si tak o dva dni a uz ju bude vidno.drzim palceky.

avatar
sonidlov
22. jan 2014
avatar
peterek414
22. jan 2014

@ala82 ahoj no ta ciarka na dnesnom teste je ale zda sa mi taka ista ako ta s pondelka tak neviem ale sak spravim v nedelu test a uvidim mrcha meska a nemam ani bolesti ako som mavala pri nej...dakujem bodaj by si mala pravdu 🙂 🙂 🙂

avatar
sonidlov
22. jan 2014

Magdus 999 gratulujem. 😉

avatar
ala82
22. jan 2014

@peterek414 mne sa zda ze je silnejsia a hrubsia.bude silniet uvidis

avatar
karmela
22. jan 2014

@radkatom dakujem moja aj ja verim ze to vijde čoskoro 😉 Uzivaj si tehu a buďte zdravucky obaja,nech pekne rastiete 🙂

avatar
karmela
22. jan 2014

@sonidlov skús další test lebo na tomto vidím viac čiarok a majú byt,bud jedna alebo dve 😉 rano správ a uvidis

avatar
karmela
22. jan 2014

@peterek414 no nieco z toho asi bude 🙂

avatar
peterek414
23. jan 2014

@karmela bodaby by si mala pravdu 🙂 🙂

avatar
kristina_1
23. jan 2014

Zienkyyyy; druhy test urobeny. Dvakrat dve palicky. O chvilu letim k lekarovi. Moze byt ze sa testy mylia?

avatar
valika1210
23. jan 2014

@kristina_1. Dvakrat pozitivny testik to je jasneee 🙂 daj vediet ale isto mozme gratulovat 🙂

avatar
karmela
23. jan 2014

@kristina_1 nemôžu sa mýliť ,skor sa mýlia ak su negat a predsa je žena tehotna len ukaze za dlhší cas 🙂

avatar
karmela
23. jan 2014

@peterek414 držím palce aby to tak bolo 🙂

avatar
sonidlov
23. jan 2014

Asi to bol fakt duch dnes nič .

avatar
peterek414
23. jan 2014

@sonidlov ahoj a aj ti uz meska mrcha kolko DPO???

avatar
sonidlov
23. jan 2014

Je možné že by som mohla byt tehulka ked dom 10dpo a dnes Ke bielo oproti včerajšku ?

avatar
sonidlov
23. jan 2014

Ahoj Peterek 414 nie este nemám termín ms. Včera mi večer ukázal test ducha a dnes nič .

avatar
peterek414
23. jan 2014

@sonidlov vidrz ked ti bude meskat mrcha a pototm sa testuj skor je to zbytocne 🙂

avatar
karmela
23. jan 2014

@sonidlov aky test si robila?ano je možné ze test ukaze od 12DPO uz vyditelneho slabého ducha

avatar
sonidlov
23. jan 2014

Snažíme sa už 4rok už by som mohla prist na radu aj ja ☹