icon

Duch na teste

avatar
kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

avatar
sonidlov
23. jan 2014

Karmela robila som si rapid clear,asi nič moc že?

avatar
johanna
23. jan 2014

@radkatom Tiež gratulujem a prajem krásne a bezproblémové tehotenstvo. Môžem vedieť aké si mala a máš pocity a príznaky?

avatar
sonidlov
23. jan 2014

Baby máte s rapid clear nejakú skúsenosť?

avatar
karmela
23. jan 2014

@sonidlov no Rapid mne duchoval tiez,ale nemusí to byt tvoj prípad.Nieco tam vidím ale neviem ci je ke to otlacok ci tehotensky duch 😒 si len 10DPO tak držím palce nech je ta ciarka silnejšia.Skus este test o dva dni.Kupuj si z lekárne tie co máš dva v jednom.Mamatesty su dobre tiez

avatar
sonidlov
23. jan 2014

Ano mamatest je super ale u nás ho nemajú. No ale dnes nič☹

avatar
sonidlov
23. jan 2014

Aj rapid som kúpila v lekárni.

avatar
majka_3
23. jan 2014

@peterek414 no co ako si natom dnes? neskusala si testik???

avatar
peterek414
23. jan 2014

@majka_3 ahoj neskusala som test ale mrxha meska a je mi stale zle a napina ma ako taku svinu 🙂

avatar
majka_3
23. jan 2014

@peterek414 taaak naco caakas?? sup ocikat test 😉 a sup foto 🙂

avatar
peterek414
23. jan 2014

@majka_3 sak ale bojim sa este testovat ked ze vcera bol negativny neviem ci nebude lepsie pockat aspon do nedele nech meska aspon 4 dni co ty na to 🙂

avatar
majka_3
23. jan 2014

@peterek414 podla mna sprav.... a potom vyckaj do nedele... 😉

avatar
kotatko1232
23. jan 2014

Baby mna uz dnes aj ladviny bolia

avatar
peterek414
23. jan 2014

@majka_3 aj muzik povedal ze nemam na to tak tlacit a mam este pockat ....sak neboj potom dam foto a duam ze s // ciarkamy 🙂

avatar
majka_3
23. jan 2014

@peterek414 🙂 no to duufam ze s // 🙂 drz sa...

avatar
peterek414
23. jan 2014

@majka_3 dakujem velmi pekne 🙂

avatar
sonidlov
23. jan 2014

Peterek 414 držím moc palce nech su //

avatar
peterek414
23. jan 2014

@sonidlov dakujem aj tebe drzim palce potom daj foto ako si dopadla 🙂

avatar
sonidlov
23. jan 2014

Peterek414 no ja už som zmierena ,že opäť nič len falošný duch☹

avatar
peterek414
23. jan 2014

@majka_3 ale viez co neda mi to a zajtra rano budem robit test a potom dam foto 🙂

avatar
peterek414
23. jan 2014

@sonidlov sak vidrz dokim ti nebude meskat mrcha a potom testuj

avatar
kristina_1
23. jan 2014

Lekár potvrdil. Som v 4tt 🙂 to bolo rýchle, hned na druhý pokus sa to podarilo. Povedal, ze sme jeden z tých stastnejsích párov. Tesíme sa.

avatar
karmela
23. jan 2014

@kristina_1 gratulujem a Vela zdravicka obom

avatar
karmela
23. jan 2014

@peterek414 držím palce na // 😉

avatar
karmela
23. jan 2014

@sonidlov skús este test aspon budes vediet nacom si.Ked bude ciarka silnejšia tak je to tehu 🙂 Ak nie tak sa treba posnazit a čoskoro prídu 😉

avatar
sonidlov
23. jan 2014

No nič .

avatar
michelitta
23. jan 2014

ahojte kocky poradite mi? lebo z jednej temy co som kukla na posledne spravy tak baby zdrhli,asi su tehotne🙂))predtym nez sa opytam,prosim nekomandujte ma,preco testujes tak skoro atd,ale ta tuzba uz hranici so zavislostou a ja chcem vediet na ktory den sa naozaj cosi ukaze a ci 🙂 a vobec, cele 2 roky som netestovala,tak mi doprajte 🙂)) takze, dnes som 18dc,mali sme styk na 6,7,8dc potom 9dc priesvitny tahavy sopel, vajecniky bolestive, typicka ovu..ovu testy som mala pozitivne az na 10,11,12 den..ale take ze 3 dni bola testovacia tmavsia jak ta druha..no dobre 2dni 🙂 toto nechapem,ale nevadi..dalsi mix sme mali az 12den..a teraz ta otazka..dnes som len 7 den po ovu,a robila som si kazetovy rapid clear a woman secret baby..mam pocit ze tam vidim druhu ciarku..to je nejak skoro aby cosi ukazalo a navyse a bolo to po limite nemyslite?teoreticky keby som otehu na 8dc tak hej,ale tam som este akoze nemala ovu,len ten vytok..skusim poslat foto ale neviem ci nieco uvidite..navyse ja poznam uz duchov-duchov(skvrny,ryha,pretlaceny)ale tieto pasiky su take ruzovkaste..takze neviem☹ help!! mate niekdo skusenost ze to ukaze aj tak skoro?preco som sa ja krava testla,cakala som ze nic, ale toto ma nabudilo 🙂))

avatar
michelitta
23. jan 2014

no neviem ci to uvidite :(

avatar
zuzanka2905
23. jan 2014

@michelitta no ja tam vidím slabu čiarku podla mna je to ono prajem nech silnie 😉

avatar
micikatka
23. jan 2014

@michelitta a je to z ranneho mocu?

avatar
michelitta
23. jan 2014

@micikatka ahoj nie,z poobedneho a aj vecerneho..robila som rapid a woman 😕 preco,ci?diki 🙂