Duch verzus falošná pozitivita

christinnech
1. apr 2022

Ahojte, neukameňujte ma tu 😅 Ešte som sem neprispievala - ale! 😄 poslednou dobou sledujem “kauzu” o zlej šarži pepino testov. Slabých duchov mi robia asi od pondelka, kedy bolo aj tak ešte veľmi skoro testovať, dnes ráno je 4 dni pred menštruáciou a vybehla mi takáto čárečka. Tešiť sa? Alebo skúsiť o dva dni inú značku? Boli ste niektorá nakoniec tehotná aj napriek tejto zlej šarži testov?

lienka.7
1. apr 2022

@christinnech testovať PO meskani 🙈
Inak ja som si ho robila len tak a negat.

gabika9878778
1. apr 2022

@christinnech ja som tiez testovala pred menstruaciou a toto mi ukazalo dnes ma 12mesiacov 😊

kitycat
1. apr 2022

Niekto ti tu napise, ze dne uz jej duch uz teraz bali baby a ina ti povie, ze duch... Vsak pockaj km aspon meska

mediana
1. apr 2022

Ja by som si zajtra išla kúpiť 4 testy iných znaciek a hotovo 😃

sparkling
1. apr 2022

@christinnech a tak toto uz je pekna ciarka. Ale asi by som otestovala pre istotu inym testom este. 🍀

kataka10
1. apr 2022

@christinnech moj manzel odkazuje, ze priprav si meno pre ducha, o 12 mesiacov bude strasit 👻 😄 Za mna pekna ciarka 👍

christinnech
autor
1. apr 2022

@kataka10 🤣🤣 môj muž mi zasa povedal že to isto len prvoaprílový žartík od pepina 🤣

christinnech
autor
1. apr 2022

@lienka.7 samozrejme že viem že až po meškaní, ale už 2 týždne ma naťahuje z cesnaku a citlivá som jak očné viečko, tak som pátrala že kde bude pes zakopaný 🤷🏾‍♀️

kataka10
1. apr 2022

@christinnech 😄 kazdopadne drzim palce, vyzera to nadejne 😉

barus26
1. apr 2022

@christinnech tak z tehotenstva to nebude že ta naťahuje z cesnaku keďže dva týždne dozadu si ešte len cca ovulovala a teda aj menej ako dva týždne nemôžeš mat už tehotenský priznak 😀 ale test vyzerá dobre, urobila by som zajtra test inej značky

ailiba
1. apr 2022

@christinnech tak toto podla mna nie je duch, ale slabo pozitivny test. Gratulujem. V kazdom pripade, testovat po predpokladanej ms sa odporuca hlavne preto, ze sa casto stava, ze oplodnene vajicko jednoducho s ms odide... Ale toto zatial vyzera pekne❤️

christinnech
autor
1. apr 2022

@barus26 veď jasné, poznám si už v rámci možností svoj cyklus, preto mi to ani nejako nevychádzalo, ale tak zvedavosť je mocná vec 🤷🏾‍♀️🙂

tulipanicek
1. apr 2022

Toto je pekna ruzova ciarka, gratulujem. Ten cesnak nebude z tehotenstva.

nevenka
1. apr 2022

@christinnech ja som mala slabsi "neprukazny" test, len ina znacka to bola. A dnes ma 15 mesiacov 😅

maminkadeticiek
1. apr 2022

Nad cim dumas?Nad 1 testom?Vyzera to ako normalna ciarka a teda tehotenstvo.Ale kedze si 4 dni pred MS tak uz by som davno bola v drogerke a kupila este aspon 2 spolahlive kvalitne testy,napriklad mamatest aby som si potvdila vysledok este dnes.A ak nie tak skus o 2 dni ale podla mna si tehotna.

leuska1991
2. apr 2022

@christinnech vyzera to na tehu,kup si digi test ,co ukazuje tyzdne. Mne uz 4dni pred ms ukazal spolahlivo. Drzim palce😊

jaskolka
2. apr 2022

To vyzerá ako normálne pozitívny test. Veď skus inú značku a uvidíš.

snazilka_bio_mamka
2. apr 2022

@christinnech mne ukazalo 10 dpo viditelnu ciarku, tiez som testovala onicom testamo (adiel seenow) co si myslim ze je to iste ako pepino tak som hned skusila mamatest a tam bola tiez. potom uz silnela. drzim.palce

petronel55
20. apr 2022

@christinnech ako ti to nakoniec dopadlo , prosim??? 😊

christinnech
autor
7. máj 2022

@petronel55 ahooj, no, vymýšľame meno pre “ducha”, dostaneme darček ešte pred Vianocami 😇😄

petronel55
1. jún 2022

@christinnech tak to prajem veeeeľa zdravicka 😊🥰 a gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre