Dve čiarky a slabé krvácanie?

veronikaness
10. jan 2019

Ahojte dámy. Kamarátka včera na teste objavila 2 čiarky, spravila test opakovane s rovnakým výsledkom .
Menzes mala dostať v pondelok, neprišiel . Včera mala chvíľku krvavý výtok ktorý však hneď prestal, teraz mi píše že má slabučky krvavo ružový výtok ktorý je však vidieť len keď sa po cikani utre...
Môže byť tehotná? Ak áno prečo potom to včerajšie slabšie krvacanie? Na návštevu lekára si myslíme že je ešte skoro . Dakujeme za každú odpoveď 🙂

beky1813
10. jan 2019

Moze byt tehotna,, moze to byt aj zacinajuci potrat, len diktor tu poradi najlepsie

simonkaa27
10. jan 2019

V tomto pripade by som jej odporucila navstivit doktora. Lebo fakt mohlo ist o zacinajuci potrat, ked mala krvavy vytok a test jej ukazoval pozitivny vysledok.

ludka0611
10. jan 2019

Môže ale nemusí to byť nič vážne. Kým to nie je vyslovene krv,mohla prasknúť len cievka, môže to byť tým ze babo sa "zavrtava", treba to sledovať a ak by to bolo horšie asi by som zašla k lekárovi. Ved lepšie je ísť zbytočne ako niečo zanedbať. Držím palce 🙂

ketrin332
10. jan 2019

@veronikaness ahoj ja som mala tak isto ako ona mala som dve ciarky na tehotenskom teste a tiež som mala krvavy vytok .bola som tehotna a šiestom týždňi som bohužiaľ potratila.to je začínajúci potrat.nech uteká na pohotovosť.

veronice
12. jan 2019

@ketrin332 ja som krvacala v 7tt, 9tt, 12tt (z toho som dvakrat polezala v nemocnici) do 17tt som spinila a momentalne som 40tt ;) takze potrat to nemusi byt ale @veronikaness urcite by som sa sla dat skontrolovat na pohotovost. Moze to byt zahniezdovanie, prasknuta cievka alebo aj ten potrat ale nie nevyhnutne. Lekar bude vediet odpovedat spravane ked kamosku vysetri.

veronice
12. jan 2019

@veronikaness a az teraz pozeram ze prispevok je zo stvrtka - ako kamoska dopadla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre