Dvojdňová menštruácia a možné tehotenstvo

leela123
17. feb 2012

Ahojte, chcela by som sa opýtať či je možné,aby som bola tehotná. Dostala som menšt. v podstate vtedy,keĎ som aj mala,ale trvala len dva dni 😖 S partnerom máme poväčšine chránený styk, len sem-tam si na chvíľku užijeme len tak 🙂 tak by ma zaujímali skúsenosti s krátkou menšt. a ako najskôr zistím či som/nie som tehotná a od kedy je spoľahlivé už si urobiť test. 🙂

aleal
19. aug 2013

Ahojte mam otázku mala som jeden deň menzes a už nič robila som test a bol negatívny nevie mi niekto poradiť kedy a či si mám spraviť ďalší

hnedula
19. aug 2013

ahojte minulí mesiac ešte pre menštruáciou som mala tehotenské príznaky menštruácia trvala 2 dni a potom celý mesiac tehotenské príznaky vracanie bolesti krížov bruška vadili pachy pred týždňom som si robila lacný test a boli tam // čiarky jedna však slabulinká dnes mi mešká menštruácia 2 deň a ráno som si robila tehu test a len jedna /
môže za to kvázi lacnejší test nie nejaká značka? ďakujem

vejinka
20. aug 2013

Ahojte..my mavame chraneny styk a uz 5 dni mi meska na treti den som vecer nasla na kalisku kvapku krvy a rano nic..cely den cakala ze sa rozbehne a doteraz nic..boli ma brucho mam krce presne ako pred ms..muz prisaha ze kondom nepraskol mam biely husty vytok..presne ako ked som bola dva krat tehu..vcera som pila alkohol ale nechutil mi tak som odmietla dnex som polievku nekefla na obed lebo mi smrdela a ani druhe som nejedla lebo mi je zle...kurnik zacinam verit ze ma oplodnil duch svaty kecze muz povedal ze nieje mozne...dnes mi kupi text a urobim si...mam z toho divny pocit tretie sme uz neplanovali...aj ked ja som vzdy chcela 4 deti..no stacia mi moji dvaja certi..ale tak ak pan boh da tak aj tretie privitame len mam strach a to poriadny

tonjadabik2
9. sep 2013

@adlani ahoj nadabila som na vasu temu.. cem sa opytat..aj ja mam 2 mesiac divnu ms.. prvu som mala tiez asi zo dva dni a potom slabu a vracala som a teraz som dostala o den skor ale mala somlen 2 dnovu a potom dva dni nic vobec a potom uz len raz akoze trosku na vlozke..a zase nic.. snazime sa o babetko.. myslis ze mozem byt tehotna alebo nie??? Dakujem za odpoved srdecne. pred ms cely mesiac pomaly vsetky priznaky teraz ma bolela hlava zlcnik zaludok.. no neviem na com som poradis???

verca0314
10. sep 2013

Ahojtee rada by som sa Vas opytala ci mozem byt tehotna a kedy si mozem spravit tehotensky test. S manzelom sme na krasnej dovolenke uz asi 10 den a zacali sme sa tu pokusat o babatko. Uz sme mali 5 krat sex kde sa do mna urobil. Pred dvoma dnami som citila unavu a nechut na jedlo a alkohol ;-P uz som si myslela ze sa nam to podarilo ale dnes som ostala smutna lebo som dostala menzes asi o 5 dni skor. JE MOZNE ze by som aj tak mohla byt tehotna a kedy si mozem spravit tehotensky test? Dakujem budem rada ak mi poradite uz moc tuzim po dietatku.

verca0314
10. sep 2013

Ahojtee rada by som sa Vas opytala ci mozem byt tehotna a kedy si mozem spravit tehotensky test. S manzelom sme na krasnej dovolenke uz asi 10 den a zacali sme sa tu pokusat o babatko. Uz sme mali 5 krat sex kde sa do mna urobil. Pred dvoma dnami som citila unavu a nechut na jedlo a alkohol ;-P uz som si myslela ze sa nam to podarilo ale dnes som ostala smutna lebo som dostala menzes asi o 5 dni skor. JE MOZNE ze by som aj tak mohla byt tehotna a kedy si mozem spravit tehotensky test? Dakujem budem rada ak mi poradite uz moc tuzim po dietatku.

mrkvicka12345
17. sep 2013

Ahojte, cca od 28DC pozitivne testy, dnes 35DC a prisla mrcha? 😠 ide ma porazit...nie silna, ale predsa...sice neboli ma brucho, ani nic, ako inokedy pocas ms, ale uz fakt neviem, co si mam o tom mysliet...

karakula
17. sep 2013

@mrkvicka12345 ahoj. Ja som krvácala tiež nie silno a žiadne bolesti neboli vždy v termíne keď som mala dostať M prvé štyri mesiace tehotenstva. Stále som sa veľmi zľakla a myslela na najhoršie až vtom štvrtom mesiaci som si už z toho nič nerobila lebo až vtedy mi to doťuklo.

mrkvicka12345
17. sep 2013

@karakula no dakujem, kusok si ma potesila...ale riadne ma to vystrasilo...este dneska som robila z ranneho test, poriadne kolajnice na nom, a o chvilu na to, som dostala ms...tak som skoro odpadla, ked som to videla...ale nejak silne to zatial nie je, sice prvy den ani pri ms nejako silno nekrvacam...ale bolesti ziadne, tak este na to spolieham, ze teda testy snad neklamu

karakula
17. sep 2013

@mrkvicka12345 myslím že testy nesklamú a duplom nie ak si si ich urobila viac...ja som krvácala prvýkrát v piatom týždni len tak trošku ale bolelo ma aj v podbrušku, ešte som nemala od dokyho potvrdené tehu, tak som utekala na pohotovosť lebo som sa zľakla. Potom o mesiac zas, to som ležala aj v nemocnici a tak sa to opakovalo ešte ďalšie dva ale to už som nestresovala len čakala čo bude. No už som brala duphaston aj ascorurin. Ale na tvojom mieste by som určite išla k doktorovi čo najskôr hlavne aby skontroloval či je babo dobre uložené.

mrkvicka12345
17. sep 2013

@karakula no asi aj pojdem...nechcela som ist, ze je este skoro, ale vyzera to tak, ze budem musiet...ach..

karakula
17. sep 2013

@mrkvicka12345 radšej skôr a aspoň budeš spokojnejšia. Sú to stresy hlavne ak to je fakt vytúžené bábätko. Ja som mala taký strach a to som bola ešte v UK vtedy a oni ma vystrašili ešte viac deb..y. hneď som prášila domov. 🙂

noemi15
17. sep 2013

Ahojte ja mam podobny problem s priatelom sme mali pohlavny vstyk tesne pred menstruaciou bol nechraneny 🙂 menstruaciu som mala dostat 15.9 no prisla mi o tri dni skor 😒 a to mne chodi nacas....no prvy den som mala na zaciatok slabsiu ruzovkastu krv potom taky hnedasty vytok potom nejak okolo 12stej v noci som mala ako keby normalnu MS aj na druhy den tak isto no na ten treti den sa ako keby pozastavila a bolim to iba take vacsie kvapky take ako keby spinenie ja neviem ako by som to normlane opisala 🙂 Zaskocilo ma to pretoze som myslela ze som normalne dostala menstruaciu a ta mi zvykne trvat tak 7- niekedy 9 dni a teraz som ju mala asi najkratsiu aku som kedy mala nestalo sa mi to este teraz neviem co si mam o tom mysliet.....a este den pred touto tvz. MS som po malej toalete mala na toaletnom malinku bodku cervenoruzovu velkosti asi spendlikovej hlavicky tak neviem ak mate niekto s niecim takym skusenosti tak vas prosim o radu 😒 Dakujem 🙂

miriam17
10. nov 2013

Je mozne ze som tehotna ak mi 4 testy ukazali slab e ciarky a dnes je to druhy den co mam mrchu ale dost silnu

therra
10. nov 2013

@miriam17 ahoj, myslim ze je to uz nepravdepodobne. Ja som mala pocas tohto tyzdna 8 testov s duchom / slabunkou ciarkou. Aj sa mi zdalo ze tmavne trosicku a mrcha dnes prisla. Mohlo ist o biochemicke tehotenstvo :(

lenulien
20. nov 2013

@mia258 Ahoj, prepáč, môžem sa opýtať, či si mala aj inú farbu menš. krvy? Lebo ja mám tiež slabšiu, ale viac ako to ma zarazila farba, taká bledo červená až ružovkavá. Máme nech. sex dlhšiu dobu, tak preto sa pýtam. Ďakujem ti. pa.

lenuska7910
15. dec 2013

Ahojte.Dostala som menš.prišla tak ako mala,slabko som krvácala čo ani som nemusela použivať vložky a ani 2 dni som nemala,čo to môže byť ??Ešte sa mi také nikdy nestalo..Dakujem

zuzu9011
24. jan 2014

ahojte chcem sa opýtat ci enma s tym niekto skusenost.. mens. mi meskala asi 6 dni .. dostala ale dost silny aj v rpvy den aj druhy den a na druhy den normalne a tretí den nic ... vlastne na tretí den skoncila.. robila som si test a negativny... nechapem.. :(

zuzu9011
24. jan 2014

@lenuska7910
ja som takto ostala tehotna prvy krat... ale potratila som... vlastne jeden den(vecer) mi ako kebvy zacala a na druhy den (rano) konec
isla som s tym k lekarke a povedala ze som v 7 dnom tyzdni..

monika123654
29. jan 2014

ahoj no ja som pri mojom prvom tehotenstve mala mrhu normalne 2 mesiace az na ten treti sa nedostavila a ked som sla na sono tak my povedali ze som tehotna 12tyzdou bola som s toho uplne v soku ale aj to sa stava 😉 ja som si myslela ze budem len 4tyzdne a ono to bolo az 12 😀 .a pri druhom som tiez mala mrhu alle len tri dni a to uz ked som si potom urobila test tak ukazal dve ciarky sice druha bola len slaba ale predsa bola.a teraz ma doma dve krasne deticky 🙂 🙂 🙂

dudenka
28. mar 2014

...no aj ja mam takyto podobny problem, prvy den menstruacie som mala len spinenie, dalsie dva dni trosku krvi , potom dva dni uplne nic a na dalsi den opat len spinenie....bezne mam menstr. 6-7 dni.
teh. test bol negativny, mozno som skusala priskoro, neviem, asi pockam do najblizsej menstruacie a potom sa rozhodnem co dalej...

zaira301
3. apr 2014

Ahoj, citam tu vsetky vase pripady, ja sice na 99% viem, ze nie som tehotna, ale tiez mi v den terminu menstruacie prislo akoby spinenie, ale tak slabe, ze nechapem co to bolo trvalo dva dni a ruzove to nebolo skortmavo hnede......viem, ze ak by som bola tehotna, tak malo by byt spinenie ruzove, mala som to v dvoch pripadoch tehotenstva, nie hnede, ako mam teraz, takze vzhladom na to, ze mam 42 rokov, pripisujem to hormonalnej poruche-prechod......takze mozno viacerym z vas, sice nemate prechod, ale je to asi len hormonalna porucha🙂

monicka79
3. apr 2014

@zaira301 ja som pri tehotenstve mala hnedé špinenie, ktoré trvalo skoro mesiac. Ale aj ja teraz pred ms vždy dostanem toto špinenie dva dni a potom normálnu. Pýtala som sa môjho gynekologa a povedal, že to súvisí s hormonmi.

zuzanapo
3. apr 2014

ahojte, len taka otazocka, resp. skusenost. Dostala som mrchu ako som mala, prv slabsie, teraz riadne spinenie, maloco vsak krv a po prvy raz ma nebolia prsia, neviete preco? inokedy som si nelahla na bok a teraz nic... pride mi to cudne, i ked som rada, ze nebolia 🙂

zaira301
4. apr 2014

@monicka79 ...len ja som mala dva dni špinenie a žiadna menštruácia sa nespustila....

erijan
5. apr 2014

@mrkvicka12345 ahoj, mozem sa ta opytat aku si mala tu MS ? slabsiu ako inokedy? a kolko dni ? a gratulujem k babatku 😉

dominik1992
20. apr 2014

ahojte snazime sa s priatelom o babetko uz 1 rok a nedari sa ale teraz mi meskala menstruacia 5 dni a potom som dostala ale taku slabu

viktor2
4. sep 2014

ahojte mam takyto problem :Minuly mesiac ked som dostala 18menzes tak som bola prve 2 dni s detmi na kupalisku a mala som tampon inak ich nepouzivam tento mesiac mi 23 zacalo spinenie to trvalo 3 dni potych 3 dnoch mi zacala normalne krvacanie v piatok som mala silnejsie a na vlozke som nasla vecsi kus masa / kože vten den som mala dost silne bolest ptom sa mi 2.9 zastavili a dnes som opet zacala krvacat tak som volala gyn. a povedal ze zajtra mam prist ze to moze byt tehu inak mavam 6dni a 7 den...moze to byt??.

viktor2
4. sep 2014

@lucinka1104 mozem sa spytat mam takyto problem :Minuly mesiac ked som dostala 18menzes tak som bola prve 2 dni s detmi na kupalisku a mala som tampon inak ich nepouzivam tento mesiac mi 23 zacalo spinenie to trvalo 3 dni potych 3 dnoch mi zacala normalne krvacanie v piatok som mala silnejsie a na vlozke som nasla vecsi kus masa / kože vten den som mala dost silne bolest ptom sa mi 2.9 zastavili a dnes som opet zacala krvacat tak som volala gyn. a povedal ze zajtra mam prist ze to moze byt tehu inak mavam 6dni a 7 den...moze to byt??. mam tepluto 37 ale ms sa mi znovu pustila taka slaba

lucinka1104
4. sep 2014

@viktor2 krvácanie v tehu môže byť samozrejme , sama musíš vedieť prvorade či máš byť z čoho ak áno len zajtra dostaneš odpoved na svoju otazku, tmnpon s tým každopádne nemá nič spoločné , teplota je dosť vysoká na tehotenstvo teda myslím držím palce nech dopadne ako chceš

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre