Dvojdňová menštruácia a pobolievanie v podbrušku

manucao
10. okt 2013

Ahojte zeny..pred mesiacom som mala len tri dni mrchu a ten mesiacom som mala len dva dni a divne mi je, ze stale citim take tlaky v podbrusku..Pred mrchou som si spravila test a bol negativny..celkovo mi je divne, ze z 5 dni mavam uz iba 3 a teraz 2 dnovu mrchu..Prsia mam velmi zilovate. Na gyndu som objednana v utorok. teraz po 7 rokoch sa tam fakt tesim..nech sa na mna Dr. pozrie. Bola som v juli na sono aj na preventivnu tak vsetko ok. S manzelom sa snazime o babo vyse roka a pol. On je OK..tak asi je chyba niekde vo mne...No uvazujem ze si urobim este aj test..lebo tie kratke kramy mi nejdu do hlavy a hlavne to podbrusko....inak som velmi nafuknuta

tonjadabik2
10. okt 2013

ja mam tiez uz druhy mesiac take iste kramy.. tiez ma bolia prsniky aj podbrusko a tiez sa snazime o babo..tiez som bola na preventivku a vsetko mam ok.. tak tiez neviem ..

tamarka9
10. okt 2013

@manucao ahoj, ja podobne, mala som ms len cez dva dni, aj ked celkom normalnu, uz dva dni nemam, ale brucho ma boli ako keby som mala dostat. Ale myslim ze u mna je to tym, ze toto bola moja prva ms po vysadeni HAK, tak preto tak kratko, ale ta bolest brucha, tiez nechapem- som zvedava co ti lekar povie na to, ja mam preventivku az november.

tonjadabik2
10. okt 2013

potom napis co ti doktor povedal tiez som zvedava..

hviezdicka111
10. okt 2013

tak ten test by som robila na tvojom mieste uz davno 😀
a tlak v podbrusku? ja som mala 😀 nieco podobne, ako ked mas svalovicu 😀 tak drzim palceky .-) bodaj by to bolo tehu 🙂

manucao
autor
11. okt 2013

@tonjadabik2 a Dr. ti nerobil ziadne vysetrenie ohladom otehotnenia..Dlho sa snazite?

manucao
autor
11. okt 2013

@hviezdicka111 ale ja som testovala a bol negativny..dva dni pred poslednou mrcho..tou dvojdnovou

tonjadabik2
11. okt 2013

@manucao nie.. teraz uz 3 mesiac..

manucao
autor
11. okt 2013

@tonjadabik2 to ste na zaciatku..my vyse roka a pol

tonjadabik2
11. okt 2013

@manucao tak na zaciatku.. my sme nikdy nemali problem s totehotnenim..ale teraz uz asi mame..

manucao
autor
11. okt 2013

@tonjadabik2 takze uz mate deticky?

tonjadabik2
11. okt 2013

@manucao ano 3.. a teraz nemozeme otehotniet aj ked ms je stale 2 dnova uz druhy mesiac..

tonjadabik2
11. okt 2013

@tonjadabik2 a ty si bola u toho dr? co ti povedal?

tonjadabik2
11. okt 2013

@manucao a ty si bola u toho dr? co ti povedal?

manucao
autor
11. okt 2013

@tonjadabik2 no ja idem v utorok na gyndu...som velmi zvedava...mam aj strach z toho co ma caka..a tajne dufam, ze mi urobia hormonalny profil a problem sa vyriesi nejakymi tabletkami..ze mi chyba nejaky hormon...proste aby to nezaslo to takych prosecov, ze prefuk vajickovodov atd...brrrr,ale ak bude treba, ak urcite sa na to dam, len nech sme 4.

tonjadabik2
12. okt 2013

@manucao presne .. aaj ja asi pojdem k dr.. sak ja mam po novom 2 dnove kramy a je 4 denn co ja mavam 6 dnove..a uz nic nemam na vlozke.. ta neviem ci je to tym vekom ze mam 30 ale asi hej.. si myslim.. tiez pojdem na prehliadku len nech mame dalsie babo

manucao
autor
12. okt 2013

@tonjadabik2 no podla mna to vekom vobec nie je..ja mam o par mesiacov 34 a to ze som mala doteraz 5 dnove a posledny mesiac trojdove a ten mesiac len 2 dnove ,tak to nepripisujem veku...cosi..s manzelom pravidelne spolu spavame, nefajcim, prilezitostne vinko, pivko, neprejedam sa..a mam dost pohybu kedze sme dokoncili v lete dom a este mame kopec prace...nocne nerobim, len ranne..stres nemam, praveze poklopkat doma je vsetko fajn.Tak som velmi zvedava. a hlavne na tu bolest v podbrusku..nie je intenzivna, ale citim tlaky a pňrsia mam strasne zilovate

missy1989
14. okt 2013

@manucao ahoj podobnu otázku riesim aj ja bolia Ma prsia a podbrusko a před týždňom mi skončila jednodnova slabucka Mrcha ;/ dnesny Test ? Negativny ! Příznaky mám skoro všetky a predsa nic mrchu som mavala stále 5-7 dní neviem co je to za obdobie ;(

manucao
autor
14. okt 2013

@missy1989 Ahoj...tak sme dve a verim, ze je nas aj viac...ja zajtra idem na gyndu..dnes ma kvalitne boli maternica, civajecniky..ja uz ani neviem co...normalne take krce dostavam..ale to je prichod ovulacie...stredu ju mam mat...a uz su to priznaky....som zvedava na zajtrajsok..Boze keby som bola jedna z tych stastnych zien, kt. doktro na prehliadke povedal ze su tehu...no ja mozem o tom snivat

missy1989
15. okt 2013

@manucao Och strašně ti držím palce,hned napis ako Si dopadla ja by som strašně chcela byt tiez z tych šťastných.
Nechcem byt ako tie ženy co tu píšu ä meraju Si bazalku a kupuju ovu testy ;/
Chcem aby to došlo ako prrkvapko ;/
Dnes mi bolo strašně zlé uz neviem sama co mi je ;(

manucao
autor
15. okt 2013

@missy1989 Ahojky..takze Dr. mi povedal, ze ako prve mam prist na krv..tak som sa ho spytala ci na krv na hormonalny profil..ale on povedal ze nie..ze najrpv mi urobia odber krvi a pojdem potom v ten den s vysledkom sa objednat do nemocnice na prefuk vajickovodov.Takze ak mi pride dalsia mrcha tak idem na krv..ale vychadza mi to presne na dusicky..tak som zvedava..A co sa tyka hormonalneho profilu, tak povedal, ze najrpv mi chce urobit prefuk vajickovodov...ze jadietatko uz mam, takze tak...a nebude do mna pchat hormony ak mam nahodou zrasty..takze zacneme prefukom a ak sa nepodari, tak asi potom hormonalny profil..Moja mamka ma nemohla tiez pocat...a nakoniec jej doktro urobil prefuk vajickovodov a hned ked jej to urobili, jej doktor poradil, ze nech s ocom skusaju hend ked pride domov..a tak aj urobili a dalsi menzes uz nedostala...takze tak...snad sa aj nam to podari..chvalabohu, ze manzel ma dobrespermie...

missy1989
15. okt 2013

@manucao o cakala som lepšie správy ;/
Ako sa vlastne robi taky prefuk ? ;/ dúfam,ze mne to netřeba ja mám paniku aj z obvodnej lekarky ;(

manucao
autor
16. okt 2013

@missy1989 no to neviem ako sa to presne boli, len vraj je to bolestive...
radsej sa priprav aj ty na neprijemne spravy a ked budu dobre, tak budem milo prekvapena...
mna nikdy nenapadlo, ze by sa nam nedarilo..manzel je zdravy a tak sme hladali chybu vo mne..aj ked mame dcerku..bude mat 7..vidis..casom sa vsetko meni..telo, hormony

missy1989
17. okt 2013

@manucao ja mám 23 a Nemam este deti no som Zvedava ;/ držím ti palce teda ;)

manucao
autor
17. okt 2013

@missy1989 ahoju..moja mas krasny vek..ja som rpvu dcerku pocala tesne po narodeninach mojej 26stky..teraz mam o par mesiacov 34 a druhe sa nam nedari

karolonakarol
24. jan 2022

Ahojte baby (Prikladám môj kalendár)
Ovu si nesledujem ale snažíme sa o babo, tam kde sú ❤️ Sme sa snažili, muž chodí na sluzobky mimo SK tak sa snažíme len keď je doma. Ms mávam pravidelnú na 27-28dc. Poslednú ms som mala 23.12.
16.1 a 18.1 (25dc a 27dc) som mala taký ružový výtok. Myslela som že rozbiehajúca ms ale do dnes neprišla 6dni.
Robila som už 3 testy a negatívne ale asi ani jeden som nerobila ráno. Ale robila som TOPTEST 2 pružkove a jeden neviem ako sa presne vola, kazetový? Aké máte s nimi skusenosti ? Ale mám naliate prsia, niekedy mi vadi tričko a mám žilky na nich. Ak bola posunutá ovu kedy by som mohla robiť test? Alebo po koľkých dňoch meškania vyšiel vám ? ja viem že prvý deň vyšiel večšine (aj mne tak nejak prvé tehu) ale chcela by som počuť aj skusenosti kedy ste mali negatívne testy a boli ste tehu. Nemám žiadnu infekciu, zapáchajúci výtok ani nič podobne. Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre