Falošne pozitívny test

3. jún 2023

Ahojte. Mali ste niektorá falošné pozitívny test a nebola ste tehotná? Totižto dnes mi mešká 2 deň tak som si ráno spravila test. A vyšiel pozitívne. Ale robila som si aj predvčerom poobede a nebol tam ani náznak. Ani duch. Proste nič. Nechce sa mi tomu veriť lebo jediný možný dátum styku z ktorého by niečo bolo bol 18.5. Ovulacia podľa apky bola 19.5 a bolesti som mala 20.5. Prikladám foto testov. Nechce sa mi veriť lebo už som mala 2 biochemické a vo februári MA. Jediny priznak co mam ze ma bolia krize ako pred MS ale prsia vobec a tie ma predtym boleli este pred MS. Ďakujem za odpovede.

floki1994
3. jún 2023

Mozne to je...hcg stupa obden cize aj ked dva dni dozadu nebolo nic dnes uz moze ;) tiez som robila ten clearblue a mala som tale ciarky..a uz tahame 33tt 🙂 cize vyzera to velmi slubne...hlavne klud a pohodu teraz ..viem ze po MA je to tazke tiez sme ho mali ale je to nieco co neovplyvnime takze treba len dufat 🙂 krize a brucho ta boliet mozu...maternica sa roztahuje 🙂

autor
3. jún 2023

@floki1994 ahoj ďakujem za odpoveď. Ako je pravda ze ten mamatest som si robila o piatej poobede ale obávam sa že to znova bude biochemické keďže som nič nemala teraz ano. Predtym pri ma mi ukázal test aspoň ducha na 10dpo. A teraz nič až dnes ako mi mešká. Mala som včera dostať. Som zatiaľ v kľude. Neteším sa po toľkých sklamania ch. Ale preistotu som si dala ešte co mi ostali tabletky pri poslednom tehotenstve keďže doktor mi povedal ze ak mi vide pozitívny mam si nasadit. Myslíš že ten dnešný je teda naozaj pozitívny?

floki1994
3. jún 2023

Ten clearblue je jasne pozitivny... rano.mas aj vzdy najvacsiu koncentraciu hcg a preto sa ma robit z ranneho mocu...poobede/vecer je uz moc riedeny tekutinami co vypijes behom dna...ak.mas od.lekara nejaky progestanelle alebo podobne to.si nasadit mozes to je len na podporu 🙂

floki1994
3. jún 2023

A mohla si.mat posunutu ovulaciu..apkou sa nikdy neriad...cize mohla si spermia na vajicko pockat ( prezije v tele az 5 dni ) a preto doslo.k oplodneniu neskor a test ukazal az teraz 🙂 ak chces urob dalsi test este ale.myslim ze tehotna si 🙂

autor
3. jún 2023

@floki1994 už som si dala. Aj anopirin som mala. Ale nebudem sa aj tak tešiť. Myslíš že mám vyskúšať ešte ten clearblue digitálny? Aspoň uvidím lebo pri biochemickom mi ukazovalo len 1-2. A inak gratulujem ti. Píšem síce anonymné ale veľakrát si mi práve ty odpovedala na moje otázky. 😉 dakujem

autor
3. jún 2023

@floki1994 jasne viem ze aká je orientačná, ale aj sex sme mali len tak okolo 😅

zenulkaaa
3. jún 2023

Skor tehotna budes ako nie. Pokojne pred 2dnami si mohla mat hcg este tak nizke, ze ho test nezachytil. A kedze clear blue je dost citlivy, tak uz ukazal. A este ked to meska ms… ostatne priznaky mozu ale aj nemusia prist neskor, ved kazda zena to ma inak, takze tym by som sa neriadila.

domka222
3. jún 2023

Tiež som mala jedno tehotenstvo prvý deň meškania negatívny a za dva dni jasne pozitívny

floki1994
3. jún 2023

Mozes si urobit este aj digitalny v pohode
..1-2 ti uz ukaze ...a to hcg bude postupne stupat...neboj dobre bude 🙂 ak.mas uzivat anopirin tak urob este jeden test a nasad si ho
..ja hned ako vysiel pozitivny test som.mala doma pripravene zas injekcie a nasadila som si..taku som mala dohodu s lekarom a ani som.mu uz nemusela volat ci davat ci.nie 🙂 a dakujeme ❤

autor
3. jún 2023

@domka222 a dopadlo to v poriadku? Ja sa len toho biochemickeho bojím trochu.
@zenulkaaa ďakujem za odpoveď ten prvý bol tiež mamatest 10. No každopádne ďakujem
Vsak uvidím ako to dopadne.

autor
3. jún 2023

@floki1994 mala si fraxiparine? Mne zatiaľ anopirin dal. A progestenalle. Ale doktorovi zavolá asi až o dva týždne. Véd lieky mam a i tak tak skoro nemusím ani ísť.

dlucy
3. jún 2023

Ja mam z testami taku skusenost robila som si poobede mamatest tak len velmi malo viditelna druha ciarka a v noci clearblue jasny krizik. Tehotna som bola.

nevenka
3. jún 2023

@floki1994 no ale jej to vychadza celkom z toho styku. Nemusi hned na 10 dpo kazdy mat ducha. Ja som stvrtr dieta mala zo styku pred ovulaciou, asi 4-5 dni, tazko sa to rada, len orientacne.

floki1994
3. jún 2023

Clexane mam 🙂 kazdy den si picham 🙂 urcite sa objednaj na odbery a potom uvidia ci ti anopirin zmenia na injekcie alebo netreba 🙂

floki1994
3. jún 2023

@nevenka a pisala som niekde ze nevychadza? Moze byt..ja jej len pisem ze ked neviem presne kedy bola ovulka tak tam je rozmedzie nejakych dni kedy mohlo dojst k oplodneniu...ano nemusel hned na 10dpo ukazat..

autor
3. jún 2023

@nevenka ja viem ze je to len orientačné len ma melie ze naposledy som mala už 10dpo ducha a teraz nič a dnes zrazu toto. 😅 mam zmiešané pocity lebo som myslela ze nič.
@floki1994 zájdem tam v pondelok, ale skúsim zajtra ešte ten clearblue ci naozaj lebo sa mi nechce veriť.

domka222
3. jún 2023

Áno, dopadlo to v poriadku,nakoľko som mala ešte nasadenú "liečbu" na riedenie krvi (lepive doštičky). Tiež som brala anopyrin a až ku koncu fraxiparin

bejka90
3. jún 2023

Ja vidim ducha aj na tom druhom teste :D nrviem ci som jedina ale vidim a.ten clear blue by takto isto neklamal 🙂 drzim palce nech to dotiahnete do uspesneho konca 🙂

autor
3. jún 2023

@bejka90 inak aj ja keď teraz pozerám tak vidím ducha. Predtým som myslela ze kanalik tak som to hneď odložila. No skúsim ešte digitálny. Ďakujem pekne. 🙂

bejka90
3. jún 2023

Daj potom vediet ked urobis aj ten digi 🙂 inak mozem sa opytat, bola.si aj na kyret po ma vo februari? Toto je 1.pokus po tom ci ste uz skusali? Ja som tiez po ma, tyzden a pol po 2nasobnom kyrete, takze musim cakat 2-3 mesiace :( snad to rychlo zbehne.

autor
3. jún 2023

@bejka90 nebola som. Plod sa zastavil na 7tt a ja som bola v 9tt. Vycistila som sa sama. A minulý rok som mala 2x biochemicke. Takže preto stále neverím ze znova som. Veľmi ma mrzí tvoja strata. Viem co prežívaš.

autor
3. jún 2023

Tak to asi nebude chybný test. Dievčatá ja neverím. Skúsila som ešte teraz nedalo mi. Tak už len prejsť prvý trimestrom.

bejka90
3. jún 2023

Mne sa zastavil nejak v 8tt a tyzden po to ako mi povedal dr som sla na kyret :( snazi msa myskuet pozitivne do buducna to snad vyjde 🙂ja so mmala.tiez v oktobri biochenicke tak to uz je na nervy. N oale velmi ti drsim prsty. Testy su krasne 🙂

floki1994
3. jún 2023

No vidis 🙂 super ...neboj sa dobre bude..nasad kyselinu listovu este, vela vody a oddychu 🙂

autor
3. jún 2023

@bejka90 ja som mala biochemické v máji aj v septembri. Potom na vianoce krásne čiarky a vo februári MA. Takže to beriem aj teraz s rezervou. Ale ďakujem ti.
@floki1994 dala som si femibion tiež mi ostal ešte. Alebo dám aj samostatnú kyselinu? Ci už bude veľa?

floki1994
3. jún 2023

Myslim ze femibion ju uz obsahuje...tak to staci 🙂

autor
4. jún 2023

Dobre ráno žienky. Tak vyšlo mi toto. 🙂

floki1994
4. jún 2023

Tak je to jasne ;)

sofia1979
4. jún 2023

Drzkaj sa gratulujem

autor
4. jún 2023

@floki1994 no asi áno. Ale stále som prekvapená. 🙂
@sofia1979 ďakujem krásne. Uvidíme ako to dopadne. Ale cítim vnútorný kľud.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre