HCG 1232 a lekárka na sone nič nevidela

1. júl 2021

Kočky HCG mám 1232, ale maternicu zatiaľ prázdnu ani vak lekárka nevidela. Som 4+5. Mala niektorá podobný problém? Ako to dopadlo, strašia ma mimomaternicovým.

anjelicek26
1. júl 2021

Od 1000 by malo byt vidno na sone. Ale ak ma doktorka sono s druhej svetovej, tak neuvidi... keby je to mimomaternicove, mala by ho najst aj na vajecniku... a nenasla. Takze skus byt kludnejsia pripadne na pohotovost oni maju dobre sono...

autor
1. júl 2021

@anjelicek26 myslíš, že ma nepošlú do preč z pohotovosti? Mám aj celkom slušné bolesti na pravej strane pri vaječníku, taký tlak pociťujem. Ale nekrvácam ani nič iné.

anjelicek26
1. júl 2021

Neposlu, staci, ked povies, ze si spinila alebo mas bolesti a si tehotna a bojis sa potratu... drzim velmi palce.

miky25117
1. júl 2021

Mala som 1500 nikde nič nebolo vidno nakoniec pravý vajcovod. Držím palce nech sa este ukáže

nafka0483
1. júl 2021

Ked mas bolesti pri vajecniku a maternica je prazdna, tak nechcem strasit, ale radsej chod na pohotovost, nech poriadne skontroluju.

autor
1. júl 2021

Ďakujem dievčatá, radšej sa tam preženiem. Pri synovi som v tomto týždni už aj nevoľnosti mala a na utz bol viditeľný aspoň vak.

summersunny94
1. júl 2021

Radšej sa chod ukázať k DR, nemusí to znamenať ešte nič zle, držím ti palceky aby to bolo všetko dobre. Keď budeš môcť tak napíš ako si dopadla, budem na teba myslieť 🙏👊

autor
1. júl 2021

@summersunny94 ďakujem bola som sa ukázať, všetko v poriadku akurát budú miminká asi dve.

nafka0483
1. júl 2021

Ejha, tak najprv nevidno nic a nakoniec su tam dve 🙂 🙂

autor
1. júl 2021

@nafka0483 zatiaľ sú viditeľné len dva vaky. Doktorka možno nevidela nič kvôli nízkemu týždňu tehotenstva, HCG môže byť vyššie kvôli dvom bábätkám. Vraj sa to dokáže zmeniť aj zo dňa na deň. Pripadne mala len starší prístroj

maria898
1. júl 2021

Neviem ake som mala hcg ale tiez som bola podla ms 4+5 a na sone nic len vysoka sliznica... U mna to bolo mimo

summersunny94
1. júl 2021

Wau 2? To super som rada že je všetko v poriadku, naďalej držím palceky aby celé tehu dopadlo dobre v zdravíčku 😊

nafka0483
1. júl 2021

Ano, presne ako pises, ja len ze aky paradox, ze stresy ci je vobec jedno v maternici a nakoniec budu dve 🙂

autor
1. júl 2021

Ďakujem dievčatá, sme šoknutí trochu ale sme radi, že je všetko ako má byť.

anjelicek26
1. júl 2021

Som rada, ze je vsetko v poriadku a ty uz nemusis stresovat, urcite to bolo dobre, ze si isla. Hladkaj brusko a opatrujte sa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre