HCG vysoké, tehotenstvo nie je vidno

simik238
25. jan 2022

Ahojte baby stretli ste sa s niečim podobným, minuly týždeň som bola u lekara cca 4-5tt aby potvrdil tehu no nič nevidel, zobrali mi krv hcg je vysoké tak kázal prísť o týždeň ale cez víkend som dostal výtoky a včera som začala krvácať akokeby menzes ale bolesti žiadne dnes na kontrole zase nič nevidel zase zobrali krv a mám prísť o týždeň. Zrobila som si aj tehu test doma a normálne pekne 2 čiarky. Máte s niečim podobným? Mám mat ešte malú dušičku nádeje?😒 podľa poslednej MS by som mala byt začiatok 6tt. Pri predchadzajucom tehu v 6tt už bilo srdiečko
Dakujem

sapetka
25. jan 2022

@simik238 uplne normalne plod zvycajne vidno v 7t.. v 4t je este skoro na to

martina1201
25. jan 2022

@simik238 4-5 týždeň je malý týždeň na to aby bolo niečo vidieť. Ale vysoké bolo hcg? Nakoľko na dome niečo vidieť pri hcg nad 1000.

simik238
autor
25. jan 2022

@sapetka dnes som začiatok 6tt

simik238
autor
25. jan 2022

@martina1201 to neviem aké ale povedal hcg je dosť vysoké. Ale krvácanie mám ako keby som mala normálne ms akurát že bolesti nemám žiadne

miaria1
25. jan 2022

Mohlo by to byt aj mimomaternicove tehotenstvo, vtedy je hcg vysoke, ale na usg nic nevidno.

simik238
autor
25. jan 2022

@miaria1 tiež má to napadlo Ale pri mimomaternicovom sú veľké bolesti, ja nemám žiadne. Ach uvidím o týždeň 😒

sapetka
25. jan 2022

@simik238 keby bolo mimomaternicove on by to vedel uz na zaklade hcg.. ja som bola tiez cca v 4tt na kontrole a nebolo nic viediet ale hcg bolo pozit.. len to krvacanie neviem co ma znamenat o ktorom pises..

simbatko
25. jan 2022

@simik238 Ahoj..Ja som mala presne to isté čo ty..Bol to spontánny potrat.. Držím ✊

vandica
13. júl 2022

@simik238 ahoj, môžem vedieť ako si dopadla?

simik238
autor
19. júl 2022

@vandica ahoj, bola som tehu ale potratila som

pamelaandersom
5. dec 2023

Ahojte chcela by som sa informovat.som 5 tyždni a na ultrazvuku ne bolo vidno vobec nič hcg mam 514 a hned po višetreni som začala špinit takej kremovej farbi.prosim vie mi niekto poradit čo to može byt?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre