Hodnota hCG 2700 stúpa, no lekári na sone nič nevidia

29. sep 2022

Mamičky poraďte alebo povedzte vaše skúsenosti. Od sobotu chodím po gynekológii s tým že som mala bolesti v pravom vaječníku a v oblicke. S tým že mám týždeň tehotenský test pozitívny, zobrali mi krv na hcg čo bolo 566 a kázali prísť v pondelok na sone nebolo nič vidieť hcg 980 dnes som bola opäť na sone dokonca 2 lekárky sa na mňa dívali hcg 2700 no žiaľ nič nevideli ani v maternici ani mimo.
Podľa menštruacie mám byť 6+1 no podľa posunutej ovulácie 5+0 ale to vôbec neberú v úvah.
Prešli ste si niektorá že pri takom vysokom hcg nebolo stále nič vidno?

kiki68
29. sep 2022

Ja pri hcg 90tis , zial mola, nieco tam bolo potom, ale uz to bolo cele prezrate tou molou. Musela som na kyret, lebo to neslo spravnym smerom

ninka297
29. sep 2022

asi to bude mimomaternicove 😞 znama to tak mala

vahcaac
29. sep 2022

Myslím že mne pri 2300 nič nebolo vidno. Bolel má veľmi vaječník jeden aj cela noha z toho. O dva dni na pohotovosti už bol vak. Vsetko dobre dopadlo a maly ma 6 mesiacov. O dva dni by malo byt vidieť aj tebe, ak to neni mimomaternicove

radanna11
29. sep 2022

@kiki68 prezrate molou? Prepáčte,že sa tak pýtam ja som nikdy nič take nepočula to o co ide ?

radanna11
29. sep 2022

@vahcaac dakujem už som múdrejšia.
Ono to tak strašne znelo,že prezrate molou…
Už tomu ale rozumiem , človek ani nevie aké všelijaké diagnózy existujú.

kiki68
29. sep 2022

@radanna11 mola hydatosa, syndrom snehovej gule, vyzera to ako ked zatrepete tu gulu zo skla a ten sneh sa rozptyli uplne vsade. Tak to vyzera na sono. Mnozia sa tam zle bunky. Ked sa to dobre spoji, tak rastie babo a toto jejed to nevyjde ako ma.

radanna11
29. sep 2022

@kiki68 áno dakujem už som si prečítala.
Mrzí ma,že si take prežila.

kiki68
29. sep 2022

@radanna11 no mame doma zdrave dieta, z tehu o 8 rokov neskor. Proste stava sa, u mna to bolo vraj tym, ze sa mi nejako zle tvori placenta, potom mi uz dali progesteron a nejak sme to zmakli. Ale ze to je nejaka vacsia suhra veci, len nevedia, co vsetko to je. Ja som vtedy bola v soku, cakala som pri tom cisle hcg tehu a ono to bolo toto.

pietrula
15. júl 2023

Ako si dopadla?

autor
15. júl 2023

@pietrula Akurát vedľa mňa leží krásny zdravý mesačný chlapček.

pietrula
15. júl 2023

Blahoželám 🙂 Pri akom hcg sa niečo objavilo? Pri akom sa objavil plodik?

autor
15. júl 2023

@pietrula Vo štvrtok bolo 2700, povedali mi že mám prísť v pondelok ak nič neuvidia tak hneď mi spravia čistenie. A v pondelok som mala hcg cez 15000 a už videli vak a o 3 dní už aj srdiečko. ovuláciu som nemala na 14 deň ale až o 8 dní neskôr. Všetci riešili len termín menzesu, dokonca aj pri termíne pôrodu. Podľa menzesu som mala termín 24. Mája. Podľa Sona v 12tt až 1.juna. porodila som 1.juna.

pietrula
15. júl 2023

V ten pondelok pri hcg nad 15 000 videli už aj zltkovy vak či len gestacny vak? Ja mám cca 16 000 a videli len 11 mm vak, nič viac. Vidím to zle, aj keď tvoja skúsenosť mi dala trocha nádeje.

autor
20. júl 2023

@pietrula ahoj ako si na Tom? Držím moc moc palce aby to dopadlo tak ako u nás. Len sa netreba stresovať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre