Hnačka po možnom oplodnení a citlivé bradavky

mojedieta
1. jan 2013

Ahojte. Rada by som vedela či existujú také ženy,ktoré po druhom dní po možnom oplodnení mali hnačku a citlivé bradavky a tlaky na ľavom vajecniku.Nemuselo to byť len na 3.deň len ma proste zaujíma či si zas niečo nenahovaram.ďakujem

anjelicek26
1. jan 2013

@mojedieta - ak mas este tlaky na vajecniku, tak mas este pred ovulaciou a nie po nej.. s tehotenstvom tu hnacku spajat nemozes, telo este ani nevie, ze si tehotna, ved sa baby este ani neuhniezduje...

mojedieta
autor
1. jan 2013

Ja,už mám určite po lebo ju vždy intenzívne cítim aj ovu test mi ju vždy potvrdí..tak neviem

zmrzlinkams
1. jan 2013

ja som na začiatku tehu mala akokeby hnačku ale brucho ma nebolelo ako pri hnačke a citlive bradavky som mala cele tehu ja som dokonca nemohla ani podprsenku nosiť koli tomu mna bradavky boleli akoby mi niekto opaloval ohnom alebo trhal klieštami ale to bolo viac na začiatku potom už boli len citlive bradavky a bolestive a vaječniky som citila prvy trimester 🙂

mojedieta
autor
1. jan 2013

@zmrzlinkams A tú hnačku si mala len 1 deň? Mňa tiež brucho pri nej nebolelo. Ten istý deň som začala mať citlivé bradavky ale nie až tak ako ty pises.

aliza
1. jan 2013

@mojedieta no, urcite su zeny, ktore mohli mat hnacku a citlive bradavky, ale z tehotenstva to urcite nebolo. Nie na 2. den po oplodneni, to je nonsense. Zbytocne sa stresujes. prestan si tolko vsimat svoje telo, fakt si mozes vela priznakov namyslat. uzivaj si zivota a pockaj na menstruaciu.

mojedieta
autor
1. jan 2013

@aliza nie 2.deň po ale dva dní po..a čítala som o ženách ktoré mali príznaky aj jeden deň po..

aliza
1. jan 2013

@mojedieta ved v poriadku. Ja len si myslim, ze je to uplne kontraproduktivne sa takto sledovat. presla som si tym, aj stadiami, ked som bola na 1000% presvedcena, ze som tehu, mala som fakt vsetky priznaky a tehu som nebola. ked som sa prestala vsimat a nechala tomu volny priebeh, tak som otehotnela. Kym ti nemeska, tak ani jeden priznak nemusi byt tehotensky, dokonca ani to meskanie... prirodu neznasilnis. Ak to ma byt, tak to bude. To pisem v dobrom. lebo ked uz niekto riesi, ci moze byt 2 dni 'po' tehu, tak to uz nie je celkom OK. Ako sama pises; 'ci si zas nieco nenahovaram', cize to nie je prvykrat, ze? Trosku to uvolni a ono to urcite vyjde 😉

mojedieta
autor
1. jan 2013

Ja som skôr chcela čítať názory žien s podobnými príznakmi ale ďakujem teda aj za vaše 🙂

zmrzlinkams
2. jan 2013

@mojedieta už si to tak presne nepamätámj že kolko a ako často ale viem že to bolo na začiatku a nebolo ro v pravidelnych intervaloch je to niečo podobne ako ked babätko ma redčiu stolicu zo zubkov ked mu rastu tiež to neni stale ale len občas a neboli bruško pritom len je redčia stolica len ja som to mala mylsim prvi trimester tak hlavne prve dva mesiace, potom už nie len citlivosť bradaviek ostala dosť vyrazna aj tie vaječniky potom prešli, a najväčšiu bolesť som mala ja asi druhy januárovy tyž. vtedy som si myslela že mi niekto trha vaječniky kiešťami von to bola prišerna bolesť až do kolien som išla ale trvalo to tak cca 4 dni vtedy som šla s tym dr. lebo som si myslela že mam nejaky zapal v podbrušku kedže som si bola ista však ja tehu nemožem byť lebo som mala problemy zdravotne na ktore ma liečili hlavne koli menštruácii a vobec by ma nenapadlo že tieto bolesti by mohli byť tehu ale skor som to prikladala menštruácii ktora by sa mi po roku mala spustiť a dr. my brala vyteri ale pre istotu my brala aj krv na testy a ked som o tt. išla pre vysledky tak mi oznamila že som tehotna bol to šok aj pre nu aj pre mna ja som sa od šťastia rozplakala vobec by som to nikdy nepovedala a hlavne to že tie bolesti to možu sposobiť asi sa už ukladalo babútko v maternici lebo to vychadzalo na začiatok januára myslim oplodnenie, na sone to bolo neiste dr. si myslel (iny mi robil sono) že to bude mimomaterncove a tak som mala dojsť asi o tt či dva už nepamätam presne len viem že druhy krát nám oznamil že je všetko v poriadku a babo je tam kde ma byť a videli sme biť srdiečko a bolo to podla sona 7tt. na detaili som už nemyslela ja som sa naplno venovala tehulkovaniu - liečenie prerušili a povedali že ked sa to nezmeni po porode tak budu pokračovať - čo sa nezmenilo som asi tam kde pred tym tak teraz zas beriem lieky, tehu test som si robila už po dr. vyjadreni že som tehotna lebo som to chcela skusiť či mi to aj tam vyjde kedže som si vždy robila a nikdy som nebola tak som chcela aj na testiku vidieť 😀
treba veriť nestracať nadej a hlavne na to tolko nemyslieť zamerať sa uplne na niečo ine a ked si si neni ista tak počkaj chviločk ua urob si testik za to nič nedaš a budeš istejšia - ja ti neviem presne povedať či tie ta stolica bola dva dni po alebo kolko to si fak tepamätám ale bolo to už ten prvy mesiac tehu.... 🙂 držim palčeky aby to vyšlo a bolo to čo si praješ ale radčej si to poriadne prever testikmi aby si nebola velmi sklamana lebo v tomto počasi to može byť aj vyroza ... 🙂 ale silno držim palčeky aby nebola 🙂

mojedieta
autor
2. jan 2013

@zmrzlinkams Ďakujem za vycerpavajucu odpoveď ;) ja viem že to nemusí znamenať tehu u mňa ale učím sa aspoň takto spoznávať svoje telo. Tak to je pekné že sa vam podarilo nakoniec babenko aj keď si mala problém.gratulujem.

zmrzlinkams
2. jan 2013

@mojedieta dakujem velmi pekne aj my sme už prestali veri 4,5r sme čakali na našu vytuženu princezničku a stale nemožem uveriť že my tu už beha a blaboce to čo sme si s mužom tak najviac priali tak som velmi šťastna a tento užasny pocit prajem každej jednej z nás čo po babätku velmi tuži - z celeho srdca každej jednej z nás čo sa snaži 🙂

mojedieta
autor
6. jan 2013

@zmrzlinkams Ahoj. Tak včera večer 8Dpo som pocítila dosť intenzívne pichanie v podbrusku keď sme sa suzom vracia domov autom.trvalo krátko ale zase som ho pocítila keď sme boli doma.dnes sa mi zacalo pobolievanie podbruska ako pred menzes.dnes ráno sa mi zvýšila aj baz.teplota.čo si o tom myslíš?mňa takto pred menzesom ešte nikdy nepichalo.ďakujem

koniarova
6. jan 2013

@mojedieta Kedy máš dostať?

mojedieta
autor
6. jan 2013

@koniarova asi v stredu +-

zmrzlinkams
6. jan 2013

@mojedieta može to byť aj ovulka vtedy sa bazalna teplota može zvišiť a aj vaječniky su intenzivne bolestive ako u koho a dokonca niektore baby počas ovulky beru lieky na bolesť tak ich bolia vajka, ked maš dostať menses buduci tyž. stredu tak to ovulka može byť neviem to je ale moj nazor - može to byť uplne niečo ine ja by som počkala do mrchy a ked nedojde tak su urob test ten by už mal ukazať po tych dnoch či si tehu alebo nie a ked tak zašla k dr. lebo to može byť aj vnutorny zapal, dnes sa može stač čokovek pri tomto počasi a životnom štyle ... ale ja držim palčeky aby to bolo to či ty želáš 🙂
a ovulku citiš alebo vieš kedy maš plodne dni?

mojedieta
autor
7. jan 2013

@zmrzlinkams ja ovulku vždy cítim v strede cyklu tak to ovulka asi nebude. To podbrusko som trocha cítila aj na 5. Dpo aj na 7.DPO ale včera večer to bolo už viac.

denisafono
7. jan 2013

@mojedieta 26.9.2011 menzes, 6.10.2011 styk a 8.10.2011 vecer som si myslela ze mam nieco so slepakom, ukrutne pichanie a krrrrce vpravo asi dve hodinky. Dva dni potom som mala hnacky. Potom sme uz nemali styk do dalsej menzes, vlastne uz ani neprisla 😀 ked som nedostala 30.10.2011 som si urobila test a bol pozitivny, Vtedy by ma ani vo sne nenapadlo ze som tehu, bola som mesiac po laparoskopii zlcnika a rekonvalescencia bola velmi zla, aj ked dva roky sme sa snazili o babo, prislo to tak necakane. Teraz viem ze tie bolesti suviseli s oplodnovanim, ovulaciou....

zmrzlinkams
7. jan 2013

@mojedieta tak ak mavaš skor ovulaciu tak to može byť uhniezdenie vajička na maternici ja som to tak mala ked som mala tie bolesti, lae určite počkaj do dna kedy ma dojsť mrcha to neni tak dlho a potom si urob testik podla toho, ale aj ked mrcha dojde možeš byť tehu 🙂 kolke mali menses normálne a boli tehotne 🙂

mojedieta
autor
7. jan 2013

@denisafono
@zmrzlinkams Ďakujem vám za odpovede. Dnes zatial žiadne bolesti len rano som citila viac prsia. Tak čakám 😎 /teda aj nečakám 😀 / pekný deň

aliza
8. jan 2013

@denisafono to si mohla mat aj crevnu virozu alebo to mohlo byt z jedla 😉. V tom case sa vajko este len delilo, ako to mohlo sposobit hnacku?

aliza
8. jan 2013

@mojedieta prsia ta mozu boliet aj z prichadzajucej menstruacie. Mas ju dostat zajtra, nie? a test si si uz robila? ak si tehu, uz by ti mohol ukazat. Ale nemusi, samozrejme.

denisafono
8. jan 2013

@aliza proste telo je nevyspytatelne 😕

mojedieta
autor
8. jan 2013

@aliza no test budem robiť až keď mi bude meškať menzes..

aliza
8. jan 2013

@denisafono no to je, to mas pravdu, ale priroda je priroda, ma to vsetko pekne zariadene, nic sa neda nasilu urychlit. To, ze ma niekto par dni po sexe hnacku a nakoniec aj otehotnie neznamena, ze su to tehu priznaky. Je to zhoda nahod, ale nie je to medicinsky dokazane. Totizto tu hnacku nema v tele co sposobit, co by malo suvis so zacinajucim tehu. urcite nie 2-3 dni po moznom oplodneni. To je proste fakt. Zbytocne tu teraz sirit dezinformacie, ze hnacka par dni po moze byt tehu priznak. No nemoze. Ci uz je niekto tehu alebo nie.

aliza
8. jan 2013

@mojedieta tak drzim palce 😉

aliza
16. jan 2013

@mojedieta ahoj, tak ako to dopadlo?

katun
16. jan 2013

@denisafono nieco podobne som mala aj ja pri prvom tehu, tiez okolo 1.10 som mala styk, o take dva tri dni bolesti, krce vyprazdnila som sa riadne, po zemi som sa plazila s placom, a na konci oktobra dve ciarky na teste. moje telo sa riadne precistilo a pripravilo na tehotenstvo 😀 v maji 2008 sa narodil adamko doteraz to tak vnimam, ze vtedy nastala prudka zmena /oplodnenie/ a hormony sposobili vyprazdnenie .. 😀 no a prsia, tych som sa nemohla ani dotknut. bradavky som mala riadne citlive..

meli1982
4. mar 2013

Ahoj, vie mi niekto poradiť,Antikoncepciu neužívam už 4 mesiace, v januári, keď som mala dostať menštruáciu som už pociťovala menšiu bolesť prsníkov pred menštruáciou (pred tým sa mi to ale nestalo vôbec, a už som mala aj také obdobie že som mala 1 rok pauzu, a nič, všetko bez bolesti) a pár dní pred tým ako som mala dostať ma dosť bolelo aj v podbrušku a aj počas menštruácie som mala bolesti v podbrušku ale v prsiach som to už necítila, citlivosť bradaviek nebola, takto to bolo aj v februári. Už asi tak 3.týždeň mám bolesť v prsiach, bradavky na dotyk sú moc citlivé, pri ležaní ma to tiež bolí, v podbrušku žiadna bolesť a dnes som to dostala, ale sfarbenie to bolo skôr do takej pastelovo ružovej, robila som si dnes aj test, bol ale negatívny, stáva sa mi, že mi je na vracanie, ale to je iba také chvíľkové. 😒

fetinko
7. okt 2013

viete poradit?snazime sa o babo,a po plodnych dnoch som zacala mat citlive bradavky,a teraz je 5 dni pred MS a prestali boliet,nie je to zvlastne?mali by bolo ked tak az do menstruacie..nechapem..

dovea
7. okt 2013

ahojte ja tiez dufam.. necely 3. tyzden od pposledneho pokusu som 1. den zacala pocitovat zasklby v maternici, ani nie bolestive, skor otravne a trvalo to cely den. na dalsi den uz sa pridali aj bolesti ako pred M a dost intenzivne, a treti den som dokonca vychytala zvysenu teplotu, bolesti kosti, svalstva ze som ani vstat nemohla, k tomu trosku mliecneho vytoku, kt. pred M nemavam a bolesti v podbrusku tiez nie.. na 4. den mi nic nebolo, len som stale ocakavala M kedze to bol 28den cyklu, ktory mam uz asi rok kratsi-cca 25dnovy., lenze test negativny..dnes je 29. den, M stale nerozbehnuta, ale vidim velmi jemnulinky hnedy vytok vo velm imalom mnozste. co vy na to?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre