Hnedý výtok v čase menštruácie. Poraďte mi

ela0915
3. máj 2018

Ahojte damy, od kedy mavam menstruaciu, sprevadza ju kazdy mesiac velmi velka bolest a bez Flectora si to neviem ani predstavit. Moja dalsia M mala prist v sobotu + - 2 dni. Dnes rano som zacala mat vytok, svetlo hnedy ALE bolesti ziadne - normalne nechapem, lebo vzdy som vedela ze som dostala menzes tak, ze som zacala mat bolesti - niekedy som este ani nekrvacala. Dnes som len nahle citila nejake vlhko v nohavickach, ale vobec ziadna bolest. Myslite, ze by to mohlo byt tehotenstvo alebo skor nejaka hormonalna zmena? Prerusovany styk sme mali cca v obdobi ovulacie... Dakujem za vase rady a skusenosti 🙂

teressa30
3. máj 2018

počkaj ešte pár dní, či sa ti normálne rozbehne ms
ja som tento cyklus mala niečo podobné, najskôr len hnedý výtok, myslela som, že to môže byť tehu (aj sa snažíme), no rozbehla sa mi potom normálne ms
a tými bolesťami by som sa neriadila, ja mávam niekedy už pred, niekedy neskôr... to asi ovplyvňuje niečo iné

monro
3. máj 2018

Tehotna mozes byt ak sa spermie dostali do posvy. Pises, ze ste mali prerusovany styk...takze ak Tvoj partner styk vcas prerusil, tehotna nemas byt z coho....teda ibaze ste mali druhe kolo a ostali nejake spermie v mocovej rure.

jeltica
3. máj 2018

Test si si neskusala robit?

majkaaa318
6. máj 2018

@ela0915 ahoj... ako si nakoniec dopadla? ja som na tom práve podobne, ms mešká dva dni a nemám žiadne bolesti iba slabučký výtok... test biely

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre