Horucí kúpeľ a pozitívny tehotenský test

22. dec 2023

Dobrý deň. Včera večer som si dopriala horúci kúpeľ, potrebovala som na chvíľku vypnúť. Dnes som si spravila tehotenský test a vyšiel pozitívny. Mohol ten kúpeľ nejako uškodiť? Vôbec mi nenapadlo že by test mohol byť pozitívny, príznaky som nemala ani nemám žiadne.

pribinak
22. dec 2023

Však snáď tá voda nemala 100 C, jednorazová zelzitost je ok

autor
22. dec 2023

@pribinak to jasne že nemala, ale bola dosť horúca. Stále keď sa kúpem tak pomerne v horúcej, snáď to nejako neuškodilo 😔

viestta
22. dec 2023

Keby uskodilo, uz o tom vies

dominikamacakova
22. dec 2023

Nie

zuzanka.zuzu
22. dec 2023

🤦 a keby sa aj niečo stalo, tak akože čo s tým teraz urobíš? zavres sa na noc do chladničky aby sa to vzájomne vynulovalo?

dominikamacakova
22. dec 2023

@zuzanka.zuzu 😀🙈🙈🙈

autor
22. dec 2023

@zuzanka.zuzu ďakujem za skúsenosť a prínosný komentár 🙂 pekné pohotové sviatky majte.

luliu
22. dec 2023

Si tehotná, nie chorá. Trošku sedliackeho rozumu .....

bolarazjedna
22. dec 2023

Horúci kúpeľ môže spôsobovať stahy maternice a spustiť potrat, ale ak to bolo včera a nič sa nestalo, tak už ani v dôsledku toho včerajška nestane. Prajem krásne Vianoce s novým životom v brušku!

rybka1987
22. dec 2023

Neuskodilo

petra92
22. dec 2023

Kupem sa celé tehotenstvo v horúcej vode, od začiatku doteraz a nič sa nestalo. Keby si sa kupala v termíne tak to môže pomôcť rozbehnúť pôrod, teraz sa nemá čo stať 😉

poslednepogo
22. dec 2023

Asi nie, ja som sa celé tehotenstvo kúpala v teplej vode, o niečo chladnejšej ako bežne, prvé mesiace som ešte so starším chodila na detské plávanie a od 4 mes. sem tam aj termále

zuzanaete
22. dec 2023

Pri prvom tehotenstve som necitala MK a celkovo som nelustrovala internet. Uplne na zaciatku tehotenstva sme isli na termalne kupalisko a tak mi bolo super v tej horucej vode. 🙂 Az neskor som sa dozvedela, ze by sa nemalo. V mojom pripade sa nic nestalo, vsetko bolo ok.

marticka92
22. dec 2023

Ja som bola v 3m vo virivke a nic mi neni vsetko ide tak ako ma

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre