Je to pozitívny tehotenský test?

11. jún 2023

Ahojte,

V 12DC som bola na sono u dr, že je tam dominantný folikul, 16mm. A tak sme sa snazili. A zistila som že mne meškajú krámy už jeden deň. Mávam 31dnovy cyklus.
Tak som si dnes spravila testy. Vyšlo to tak že pozitívny tehotenský test ale druhá čiarka je slabá? Nemala by tak rovnaká ako druhá čiarka? A tak som si spravila Digi test a vyšlo 2-3t. Tak neviem čo si mám o Tom myslieť. Či som naozaj v tomto.

A tak sa obávam či je to len biochemicke tehotenstvo..Totiž, pred pol rokom som prekonala biochemické a pred rokom MA..

Ďakujem Vám za odpovede.

anavixy
11. jún 2023

Nemusi byt rovnaka (rovnaka musi byt len na ovulacnom teste), slabsia ciarka byva prave na zaciatku tehotenstva, co by sedelo. Drzim palce! 🍀🍀🍀

lenusa20
11. jún 2023

No tehotná si určite. To je jasné. A zvyšok ti povie dr. Zavolaj si, nech ti dajú termín a uvidíš. Dovtedy sa potichúčky teš.

saxana000
11. jún 2023

Nemusi byt rovnako silna ale je tam..potrdil to aj digital si vleste zaciatkoch a hcb nemusi byt take silne..alebo si mozno nerobila z.ranneho mocu ale.toto su urcite dva 100% pozitivne testy

kessica87
11. jún 2023

Si tehotná ... a verím,ze to vieš aj bez toho aby sme Ti to my napísali.... 😏 keď si si aj digi test urobila.
Ale ovšem veľmi gratulujem 🥳

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre