Pozitivny test bol dnes ráno slabší

3. máj 2023

Ahojky, včera mi vyšiel tehotenský test pozitívny, ale tá čiarka nebola taká silná ako kontrolná tak dnes som spravila ráno zas a tá čiarka bola dokonca slabšia než včera ..pekne ju bolo vidno, žiaden duch, len bola slabšia ..prečo je to tak?

autor
3. máj 2023

Neviem či ten rozdiel vidno na foto, ale je to tak

matulik123456
3. máj 2023

Podľa mňa je rovnaká 🙂 nerob paniku, hcg stúpa kazdých 2-3 dni, tak by som otestovala zajtra / pozajtra 🙂 drzim palce 🙂

zenulkaaa
3. máj 2023

Podla mna tiez je rovnaka.

autor
3. máj 2023

@matulik123456
@zenulkaaa ok, zak ďakujem za odpovede, ráno testnem zas..verím že je všetko v poriadku ♥️👌

e1i
3. máj 2023

Ak by slabla tak skor pojde o biochemicke tehotenstvo. Lepsie by bolo zajst na krv a poznat hodnotu hcg, ev aj viac krat s odstupom 2-3 dni aby sa vedelo ci a ako stupa

cookie29
3. máj 2023

Tehotensky test odpoveda na jednu jedinu otazku, ci je HCG v moci. Ci stupa alebo klesa povedat nevie. Moze vyzerat slabsi, a skutocne byt a kludne to moze byt tym, ze si viac pila, ci bola v noci na Wc a moc je menj koncentrovany ako bol vcera...

doda26
3. máj 2023

Ja som mavala poobede a k veceru silnejsiu ciarku ako rano. Ciarky su rovnake podla mna, skus dalsi zajtra rovnakou znackou, zajtra by uz mala byt silnejsia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre