Hustý hlien na nohavičkách. Je to príznak tehotenstva?

janka9898
11. jún 2011

ahojte nehnevajte sa ak je tu uz daka diskusia na tuto temu ja som nenasla
chcem sa spytat s manzelom sa snazime o druhe babatko oplodnenie by malo byt pred cca dva txzdne dozadu
a vcera som si nasla na nohavickach biely hlien nie ako pri ovulacii ten viem aky je aj som ho mala na 12den cyklu ale toto je 28den cyklu a je taky husty biely nezapacha ani nijake problemy mi nerobi len je ho dost a je husty biely az sa na prstoch roztahuje moze to byt priznak tehotenstva tak skoro???
dakujem za kazdu reakciu a odpoved🙂

belusa
11. jún 2011

ahoj no to neviem či tehotenstvo skôr či to nemáš mykozu pri nej je taký výtok 😠 😠

janka9898
autor
12. jún 2011

@belusa to urcite nie mykozu som mala a viem ako vyzera toto je nieco ine🙂

belusa
12. jún 2011

@janka9898 no bud rada tak vyskúšaj počkať do menzesu čo to urobí možno ani nedostaneš 🙂 🙂

simi251
12. jún 2011

@janka9898 Ja osobne si myslim, ze to praveze moze byt ten tehotensky hlien. Je zname ze v tehotenstve sa ho tvori vela. To je uplne normalna vec. Hlavne ze nezapacha a nesvrbi, nepali. Ja by som sa na tvojom mieste neznepokojovala Ked vravis ze dnes je to uz 28 den cyklu, to si uz pomaly mozes chystat aj nejaky tehotensky testik. Tie citlivejsie ti ukazu uz aj po 10 dnoch od oplodnenia. Ja som teraz v 13 tt a ten hlien, vytok ako ty mam uplne od zaciatku. Pred tym som mavala rozny typ a hustotu hlienu, podla toho o aky den cyklu islo. Teraz v tehu je ten hlien rovnaky stale, taky husty, natahuje san nepriesvitny a u mna je dokonca aj sfarbeny. Doktorka mi robila aj rozbor a vsetko je OK. Nic tam nie je. Takze len si pockaj na testik a potom bez k lekarke. Podla mna bude pozitivny. DRzim palce.

majka_3
12. jún 2011

@janka9898 presne sa pripajam na reakciu od @simi251 mne pred ms prisiel ten vytok..a vobec som to neriesila..pripominalo mi to obcas ako keby sa mi ms spustila a vzdy ten vytok to bol...a nakoniec to znamenalo ze som tehotna.... 🙂 je to mozne ze moze byt bieli alebo sfarbeny...ja mam tiez sfarbeny 🙂 a mam to od zaciatku tehu....tak pouvazuj a podla man kludne testny s tou 10. kedy mas inak ms dostat? 🙂
drziiiim moc palce 🙂

janka9898
autor
12. jún 2011

@majka_3
@simi251 bambulky bodaj by ste mali pravdu a bolo to tehu velmi si to prajem a preto som aj potrebovala vediet ze ci to moze byt priznakom ako vidim a citam aj inde tak moze
ms mam dostal 16-18 tak uvidime ako bude dufam ze najblizsi rok uz nepriude🙂)))

majka_3
12. jún 2011

@janka9898 inak budem rada ked sa nam ozves ked budes vediet co a ako 🙂 alebo ked testnes 😉 budem urcite na teba mysliet 🙂 a drzat palce... 😉

janka9898
autor
12. jún 2011

@majka_3 dakujem urcite sa ozvem 🙂)

kikusik88
21. nov 2011

@janka9898 ahoj prosim ta moze ten hlien byt aj taky kremovy? nie az taky ze sa natahuje? ☹

janka9898
autor
21. nov 2011

@kikusik88 ano aj taky kremovy kedze to bol moj prvy tehu priznak

kikusik88
21. nov 2011

@janka9898 jeziiiis zacinam sa bat a potom? este nejake priznaky?

janka9898
autor
22. nov 2011

no mne byvalo strasne zle v aute inka nic az potom to prislo.-))

manamani1
28. dec 2011

@janka9898 ahoj ten hlien o ktorom si pisala diskusiu bolo tehotenstvo?

janka9898
autor
30. dec 2011

@manamani1 ANO🙂))

manamani1
30. dec 2011

@janka9898 este predtym, ako ti mali meskat kramy?

janka9898
autor
30. dec 2011

ano asi 5dni pred tym ako mi meskali

micak
8. feb 2012

Ahojte ! posledne dva dni aj dnes som si nasla hlien, ako keby plodny - vlhky, klzky, mierne tahavy, ale farbu ma skor do kremova. Zajtra mam dostat menzes, ale doteraz som ho pred ms nemala. Moze za to Sarapis (docitala som sa, ze okrem ineho aj upravuje hlien) alebo je to pred ms prirodzene?

micak
10. feb 2012

nikto?

jarabica123
10. feb 2012

@micak Sarapis som neuzivala, tak neviem, a pred MS som nikdy taky priznak nemala, mala som ale taky vytok aky opisujes ty, ale to som bola uz tehu a este som o tom netusila, cize mozno aj u teba to bude priznak tehotenstva, vela stastia🙂

micak
10. feb 2012

@jarabica123 dakujem pekne za odpoved 🙂
menzes som este nedostala, ani nemam predmrchovske stavy..v podbruskum a sem am nieco taha, pichne, stekli. Ale test je negativny a okrem toho podbruska len ten hlien som si vsimla. Tak by som sa velmi tesila, keby som na tom bola rovnako ako ty.
A mimochodom - vela stastia vam zelam, hlavne zdravicka obom !!!

jarabica123
10. feb 2012

@micak Aj mna pichalo sem tam v podbrusku a take som ho mala nafuknute, test este nemusi tak skoro ukazat ze si tehu, mne ukazalo az 5 dni po meskani MS. Tak aj tebe vela stastia, velmi budem drzat palce, nech si coskoro mamina🙂

lagunasa
8. aug 2012

@janka9898
@jarabica123
tak mne sa prave dnes vyskytol tiez tento stav. po ovulacii mám vždy sucho a teraz hlienujem odusu a dnes mám toho hlienu este ovela viac ako dní predtym. je skor kremovy a tuším sa nenatahuje. aj podbrusko má bolí co v tejto době je divné lebo som len 7dpo a do ms mám este 5 dní.
a este aj já mám to brucho nějak moc nafuknute.

jarabica123
8. aug 2012

@lagunasa Tak drzim silno palceky nech je to tehu🙂 Ja uz mam babiku na svete🙂

lollipop22
12. aug 2012

Ahojte.mam jednu otazku uz 5 dni mam tmavo hnedy vytok vlastne tak sa mi to zacalo ze 2 dni som mala velmi slabucky ruzovkasty vytok a tie 3dni uz tmavo hnedy.nemate stym skusenosti?nikdy som nemala tak dlho hnedy vytok.som pred menstruaciou mno vlastne dnes som mala dostat a namiesto ms mam totó tak ja neviem.s priatelom mam nechraneny styk.nikdy mi nemeskali krami vzdy mi prichadzali nacas ako hodinky.je pravda ze pre tyddnom aj viac nahodou nam uslo ale nemyslim ze by sa to tak skoro objavilo alebo?myslite ze som tehotna?dakujem za odpoved

miska1992
12. aug 2012

....bude babo???

lollipop22
12. aug 2012

@lagunasa ahojky toto som mala aj ja pred tydnom a potom sa mi zacal ruzovkasty vytok ale aj ja so mala silne vytoky.

lagunasa
12. aug 2012

@lollipop22 no takze tehotenstvo to pravdepodobne nebude lebo som zacala krvacat ..... aj ked BT mam brutal vysoko ..... ☹ ☹ ☹

mamicka33
6. sep 2012

Ahojte baby. Chcem sa spytat mala som nestruaciu 8 9 10 11 o tyzden nato som mala zasa som mala 14 15 16 neviem teraz kedy si mam vypocitaa kedy mam dostat mrchu. Lebo najskor som si vypocitala ze 4teho no mrcha neprisla a uz je 6teho robila som si aj 2 testy no boli negativne. Mam velke bolesti v podbrusku velmi ma boli brucho no mrcha nechodi co mam robit? poradte mi baby prosim

moon1979
6. sep 2012

@mamicka33
ak máš silné bolesti a menštruáciu si mala krátko po sebe 2x do mesiaca je na mieste, aby si navštívila gynekologa ... tento problém na fore nevyriešiš ... netreba nič zanedbávať, obzvlášť ak máš bolesti, na ktoré nie si zvyknutá ... kludne to môže byť aj cysta ...

mamicka33
6. sep 2012

lebo mam bolesti zasa nie take velke, len ako keby mi mala mrcha prist. A neviem akko mam teraz pocitat 28 dni od prvej alebo druhej menstruacie. MOHla by bit zeby som aj tehotna bola,alec 2x mi test ukazal ze niesom a robila som si po ľ tyzdnoch co sme csa o to pokusali takze myslim ze test by to uz ukazal ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre