Ide na teste o ducha?

nikol1212
6. júl 2019

Ahojte maminy. Chcela by som sa opytat. S manzelom sa snazime o babatko ...k dnesnemu dnu mi meska MS 7 dni . Moj gynekolog ma dovolenku tak som si urobila test a vysiel takto: chcela by som sa opytat ci len ja tam vidim tie dve ciarky a moze kst o ducha alebi nie ?
Dakujem velmi pekne

123vika
19. mar 2020

@niky1141997 a navyše mi z toho začína už hrabať... Keď som dostala to špinenie som si aj poplakala lebo keď sa zamyslím nad ty že koľko žien majú deti a nechcú ich a my co chceme tak nie a nie...

niky1141997
19. mar 2020

@123vika Tie intimed som mala aj ja.Ale kúpila som to iba raz.Vyskúšala som asi všetky testy čo predávajú😂😂😂totálne mi z toho šibalo.Ale len skrz to že beriem silné lieky aby som to vedela konzultovať aj s dr keby čakáme bábo.No a dnes som si robila test lebo mi druhy deň mešká ale neviem či tam čosi je.Kukni ak tak😊

123vika
20. mar 2020

@niky1141997 no pevné držím palčeky 🤞🤞 ja tam vidím ale pre lepšie daj do negatívu a posli 🥰🤭 koľko ti meškajú... Ani nehovor ja som toľko testov spravila že to není ani pekne... Teraz na mňa čaká pepino comfort v stolíku a strašne sa držím aby som ho nespravila 🤭😁

123vika
20. mar 2020

@niky1141997 hodila som si tvoj test do negatívu a ja to tak vidím 🤭 ale uvidíme možno máš ešte nízke hcg 🤭 ale vyzerá to nádejne ☺️ takto to bolo vidieť mojej kamarátke a nakoniec sa dozvedela ze je už v 3 týždni 🥰

123vika
20. mar 2020

@niky1141997 jaj druhý deň zle som čítala ☺️ ale tak to je ešte skoro to ti nemusí ukázať počkaj ešte 2 dní 🤗 držím moc palčeky nech sa nám všetkým zadari 🥰🥰❣️🤞

123vika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
niky1141997
20. mar 2020

@123vika Ahoj no dnes uz 3 deň a ms nikde😂🤦‍♀️Tak už naozaj nechápem.Počkám do nedele a uvidíme.Daj vedieť ako si dopadla s tým pepinom som zvedavá🥰🥰🍀Držiiim palce🙏

123vika
20. mar 2020

@niky1141997 no pokiaľ nezačnem ozaj nejaké príznaky pocitovat tak počkám kým budú meškať 🤗 zatial ma stále pobolieva vaječník ľavý (2den) a svrbia ma prsia inak asi aj nič 🤭 ni uvidíme držím palčeky aj tebe, keby čokoľvek nové píš 🥰🥰🤞 verím ze nám to v blízkej dobe vide, musí!! 🤭🥰

123vika
20. mar 2020

@niky1141997 inak beriem 2 mesiac kyselinu listovú 🙂 vraj pomáha tak uvidíme do to dá 🤭

niky1141997
20. mar 2020

@123vika Áno kyselina listová je super.Brala som aj keď som čakala syna🙏🍀Napíšem keby čosi.Držkaj sa 🥰

123vika
20. mar 2020

@niky1141997 aj ty 🤭🥰❤️ čakám na správu, a dúfam ze bude pozitívna 🥰❤️

dbs2014
20. mar 2020

Žienky 2dni do ms test robený s poobede čo myslite???

dbs2014
20. mar 2020
123vika
21. mar 2020

@dbs2014 vyzerá to nádejne niečo sa tam črtá 🤭 držím palčeky, ale už si nerob počkaj kým bude meškať... Vlastná skúsenosť... 2 krát pred MS mi vyšiel s druhou slabou čiarkou a potom prišli... ☺️🥰 Ale verím ze to vide

popuska
22. mar 2020

Baby vidite tam neco ci?snazime sa uz mesiac..pre istotu sme miechali aj tento vikend😁🤦‍♂️

veronikaszabova
22. mar 2020

@popuska test je negativny. Kolko si DPO?

popuska
22. mar 2020

@veronikaszabova 😌tazko povedat..minuly mesiac som vysadila antikoncepciu a netusim ci mi ovulacia prebehla alebo nie..dufam ze ano..tento mesiac intenzivne na babatku pracujeme

123vika
23. mar 2020

@niky1141997 ahooj no ako si na tomn🥰

niky1141997
26. mar 2020

@123vika Ahoj prepáč úplne mi vypadlo sa ozvať.🤨🤦‍♀️Prišla mi MS ale zas 3 dni a slabá.V pondelok idem volať na gynekológiu či môžem prísť ohľadom antikoncepcie na tú úpravu alebo ako.Podľa mňa mám totálne rozhádzané hormóny z tej cysty z Decembra🤦‍♀️A ty si na tom ako?🍀🍀

123vika
27. mar 2020

@niky1141997 ahoj, to nemyslíš vážne!! Ach jaj, ale tak podľa mňa tam ešte je nádej 🤗 no ja zatiaľ neviem ja mam ešte 12 dlhých dní pred sebou... Keby nebol ten vírus a človek by bol aspoň v robote tak by mi to aj ubehlo a ani by som na to nemyslela... No neviem uvidíme, určite dám vedieť. Hlavne v pondelok píš co a ako budem držať palčeky 👍💌😍🥰❤️

123vika
1. apr 2020

Babenky dnes ran

123vika
1. apr 2020

Ahojte babenky mam takú otazacoku, dnes ráno robený test z prvého moču a hneď toto nabehlo. Na živo je to lepšie, myslite ze je to duch?🤞Podľa kalendáriku mam 8 dní od ovulácie, ale mam nepravidelný cyklus a nezdá sa mi ze by bola v ten deň ako v kalendári, s priateľom sme spali pomaly každý deň čo sme sa snažili. 🤗

123vika
1. apr 2020

Neviem ci uvidíte ale idfotim neskôr lepšie 🤗 nemusím to ani hľadať, pekne to je vidieť.

123vika
1. apr 2020

Tu je to lepšie odfotene

norikaro
1. apr 2020

na tej jednej fotke je nieco malo vidiet, no je to podla mna take nie moc jednoznacne a preto by som asi pockala a po nejakch dnoch by si sa mala prestestovat znovu alebo si kup iny test

123vika
1. apr 2020

@norikaro hej chcem to tak sprabit, na živo je pekná viditeľná ružová, mám test adiel, 5 dní do menstruacie 🤞🤭 tak dúfam ze to konečne je tam ☺️

dena12345678910
3. apr 2020

@123vika je tam nejaky naznak 😊..len sami to zda skoro 8 dni od ovulacie aby uz nieco ukazovalo..ale mozne je vsetko....aj ja som mala taku slabunkuu ciarku 2 dni pred MS a potom po 2 dnoch som urobila dalsi ale inu znacku a uz to bolo jasne vidiet //😊tak drzim palce aby to vyslo.

123vika
3. apr 2020

@dena12345678910 ďakujeeem 🤞 no ja práveže neviem ze kedy bola... Nezdá sa mi ze by som mala podľa kalendára... Možné je ze aj z minulého mesiaca ale to by asi ukázalo viac nie?

123vika
3. apr 2020

Horný je 1.4 a dolný je 2.4

dena12345678910
4. apr 2020

@123vika lebo tak hovoria ze cca 14 od ovulacia ukaze test ale aj toto neni iste zalezi podla tej hladiny hcg a to ma kazda inak niekomu ukaze oeknu ciarku niekomu len slabeho ducha..a ked nahodou si tehotna tak ta ciarka bude silniet akoze zdaa sa ze je silnejsia ale skusila by som testovat skor kazdy druhe den alebo az za 3 dni.lebo takto je to strasne na nervy ja viem ze sa to neda vydrzat a zvedavost je zvedavost ja som to tiez tak zazivala vyse pol roka a kolko falosnycj duchov som mala tiez 😁...ale kebg mas z minuleho mesiaca isto je tmavsia ..mozno si ju mala ani nevies kedy ja som tiez nikdy nevedela kedy ju mam gyndos povedal ze raz ju mam tak raz tak a dokonca ze ked som zostala tehotna som mala az 3 ovulacie ale ja som brala aj liecbu hormonalnu 😊 tak dufam ze budes mat dalsi test este silnejsi 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre