Ide o možné tehotenstvo?

endy227
8. aug 2022

dobry den zienky, posledny menzes som mala 15.7. trval 4 dni. plodne dni som mala pred cca 20 dnami. robila som si 2 tehotenske testy, vysli pozitivne ale slabucko. potom 2x clearblue test. prvy vysiel pozitivne 1-2, druhy 2-3.... bola som dnes u lekara. videl len nejaku ciernu bodku ze je este skoro musime pockat , zobrali dnes aj krv. stale mi je zima, som stale hladna, unavena, trosku nervozna... pred jednym tyzdnom mi bolo velmi zle. jedla som sladke zo slanym. nevolno mi bolo od zaludka. menstruacia nemeska, mala by prist o 4dni.... ma s tymto niekto skusenost?

veronikaszabova
8. aug 2022

@endy227 skusenost s cim? Tak tehotna pravdepodobne si, len si sla moc skoro ku gynekologovi.

endy227
autor
8. aug 2022

@veronikaszabova myslela som tak ci este niekto bol takto ako ja

endy227
autor
8. aug 2022

@veronikaszabova a ako to dopadlo

veronikaszabova
8. aug 2022

@endy227 tak typujem, ze kazda druha to tak mala 🙂

veronikaszabova
8. aug 2022

@endy227 ved test mas poz, u gynekologa si bola skoro, priznaky tehotenstva mas normalne - stale nechapem v com to mas ine ako ostatne zeny 🙂 ked teda hladas niekoho, kto to mal rovnake

dencii
8. aug 2022

@endy227 nemas nejak skoro ovuláciu ci? Lebo ja mam podoby cyklus (menzes som mala 13.7. na 4 dni), tiež mi chýbaju 4-5 dní do ďalšieho menzesu, a u mňa zatiaľ všetky testy negatívne (u mňa ale ak vôbec bola ovulácia tak až okolo 18-20 dňa). Držím palce nech ti to dobre dopadne 💪

endy227
autor
8. aug 2022

@dencii dakujem

pumpkinpie
8. aug 2022

Ak si mala poslednú MS 15.7 tak si podľa tehotenskej kalkulačky ešte iba v 3 týždni+3 dni (prebiehajúci 4. týždeň). To je ešte veľmi skoro na to aby gynekológ niečo videl. Dokonca ti ešte ani nemešká menštruácia. Nabudúce už bude niečo vidno ale choď až tak okolo 7. týždňa najskôr.

janetinka27
8. aug 2022

@endy227 ahoj, prvy den ms bol 15.7.? potom ovulacia bola pred cca 10 dnami, ak mas pravidelny cyklus. alebo mavas kratsie cykly? lebo to by si mala ovulaciu uz na 4. abo 5. den cyklu.
ale hlavne je,ze test je pozit a nabuduce uz dr. urcite nieco uvidi 🙂

any_soj
8. aug 2022

@endy227 gratulujem 🙂 len zo zvedavosti - čím máš odsledovane plodné dni, že boli vtedy? A ak boli vtedy, tak ti už mešká ms. Lebo od ovulácie do ms je 12-16 dní. Občas menej, čo je problém nedostatku progesteronu, ale isto nie 24 dní...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre