Ide o včasné tehu alebo o mimomaternicové?

instaad_
16. okt 2020

Ahojte, som tehotná Hcg som mala 2600 už mám 3000 a dnes pridu ďalšie vysledky z Hcg.. doktorka si mysli ze ide o mimomaternicove lebo nebolo tam nič videt pondelok.. a pondelkové hodnoty boli 2600 utorok 3000 a dnes som mala kontrolný usg a bola tam mala bodka, ktora vraj nema biely lem okolo.. cize moze ist o pseudodutinku ktora sa vraj moze v maternici vytvoriť aj pri mimomaternicovom... stale mi nevie povedat nic na rovinu a stale sme medzi uz som nervovo vyčerpaná.. nemate s tymto niekto skusenosti? Popripade nemate niekto takyto ultrazvuk z prvych tyzdnoch tehu? Ms som nemala 3 mesiace koli niecomu.. takze sa neda zistit aky som tyzden ale od pozitívneho ovulacneho testu je to 19 dni cize to vychadza na 4 tyzden a 5 dni cca

veronikaa006
16. okt 2020

Ahoj, ja som mala mimomaternicové a tiež som mala takúto bodku na usg, ktora potom zmizla. Hcg mi najprv rástlo pekne a potom kleslo (vtedy keď kleslo tak zmizla aj tá bodka na usg) hneď ma operovali. Drž sa...možno to nakoniec v lepšom prípade bude potrat a nie mimomaternicové....

instaad_
autor
16. okt 2020

@veronikaa006 a ako ti rástlo? Mala si az taketo hodnoty jak ja ?

veronikaa006
16. okt 2020

@instaad_ mala som najviac asi 780hcg

deanka123
16. okt 2020

Ja som mala takyto ultrazvuk a bolo to mimomaternicové tehu, hcg 3300 hneď ma operovali ale ja som popri Tom mala aj hnedý výtok ale bez bolesti

instaad_
autor
16. okt 2020

@deanka123 uz mam Hcg 8000

kikusha2212
16. okt 2020

Ahoj. Ak si podla ovu testov cca 19 dpo, naozaj nie je realne nieco vidno v maternici a hcg mas praveze pekne vysoke. Ja som mala 4+2 2700 a mam v brusku dve babatka. A sa mi zda, ze ty tam mas tiez dve dutinky 😁 moze to byt prekvapivo este velmi dobre 😊
@instaad_

kikusha2212
16. okt 2020
frinty
17. okt 2020

@instaad_ ja si tiez myslim ze si normalne tehu, ziadne mimomaternicove, a ako vravi baba vyssie, aj dvojicky by to mohli byt,lebo hcg ti pekne stupa, hlavne ziaden strach..ver

instaad_
autor
17. okt 2020

@kikusha2212 mam usg aj z ineho uhla moze byt ze fakt ide dvojicky?

kikusha2212
17. okt 2020

@instaad_ tu uz to tak nevyzera, ale ako som pisala, takto na zaciatku je velmi tazke nieco vidiet na ultrazvuku. Kazdopadne hcg je naozaj vysoke 😊
https://www.babymed.com/tools/hcg-calculator
Tu si mozes pridat svoje hodnoty hcg a ono ti to vypocita ako rychlo to stupa. Podla mna tam uplne kludne mozu byt dve 😊

iana_123
19. okt 2020

@instaad_ ahoj, to, čo tam kruzkujes určite nie je druhý plodový vak, tam vľavo hore už nemáš sliznicu maternice. Plodový vak je vidno v maternici pri hcg nad 1000. vieš veľkosť tej dutiny, ktorú videla doktorka? Pri takom vysokom hcg 8000 by mal byt vak určite vacsi. Kedy ideš na krv? Držím palce, aby to dobre dopadlo, ale toto vyzerá na mimomaternicove.

instaad_
autor
19. okt 2020

@iana_123 dnes som bola a uz mam aj plod 🙂 sama nevie preco nebolo pri takom Hcg vidiet

iana_123
19. okt 2020

@instaad_ jej no paráda 😊 a nebola si náhodou dnes ráno v Kochu? 🙈

frinty
19. okt 2020

@instaad_ waaaau 😍 nadherneee, gratulujem a tesim sa s tebou, usmievam sa tu ako koza 😁 drz sa a hlavne nech je vsetko ok!!!!! ❤️❤️❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre