Inofolic a bolesť podbruška po ovulácii

estrejita
14. aug 2015

Viete mi niekto opísať aké ste mali príznaky pri braní Inofolicu?

Začala som ho brať na začiatku cyklu, robila som si aj ovu testy a v čase ovulácie ma pobolievalo, pichalo v podbrušku (čo je asi normálne) - pred INOFOLICOM som tento pocit nemala. O týždeň neskôr (teda týžden pred očakávanou MS) som sa ráno zobudila pociťovala bolesť v podbrušku (kŕče) znovu ako pred MS, ale zároveň iné ako počas OVU, tieto boli viac podobné menštruačným (potom už len miernejšie občas). Mám citlivé aj bradavky.

Je možné, že by to bol príznak tehotenstva? Alebo je to všetko spôsobné asi INOFOLICOM aj keď je už dávno po OVU.

Ďakujem za vaše názory

marianamestovo
20. aug 2015

@estrejita vidím tam // je to taaaaam teším sa s Vami 😘 a máte aj iné príznaky??

nataliaslivkova
20. aug 2015

@1234lubka tu sa zakladatelka pytala ci bolo niekomu nevolno z inofolic a mal bolesti podbruska ci priznaky tehotenstva 😉

niekedy ti zrovna ta kyselina chyba v tele ... 😉

estrejita
autor
20. aug 2015

@marianamestovo dakujem a priznaky..... tie co som si nechcela pripustat...bolest prs obcas, bolestive resp. citlive bradavky, pichanie v podbrusku obcas a pred tyzdnom rano krce ako pred MS (to mohlo byt asi 6 dni od styku), kovova pachut v ustach (ale to som skor pripisovala amalg.plombam - aj ked predtym som to necitila, takze to mohol byt tiez priznak) ... no kazdopadne dufam, ze test bude len silniet...

1234lubka
20. aug 2015

@nataliaslivkova ved ano, ale koli kyseline si si hadam nekupovala inofolic za 16eur ked bezne ju kupis za 2ecka. Ja som reagovala na prispevok z tehotenskym testom, potom na tvoj.

1234lubka
20. aug 2015

@estrejita 😀 😀 nemyslela som to ze z teba mi vrie 😀 len tak celkovo 😉 uz ho neber, len obycajnu listovku. To bol jasne pozitivny test, prikladam moje z 29, 31,33 dc , kolko dpo to bolo neviem kebo ten mesiac som nerobila ovu testy. Nemala by prist ...najlepsie je ist ku dokimu tak v 6tyzdni nech uz je nieco vidno na sone 🙂 ked si 29dc to je 4+0 cize zaciatok piateho tyzdna...objednaj sa na buduci tyzdeb alebo az na dalsi 🙂 mna objednali skoro na 4+6 nic nebolo vidno, len z krvy mi potvrdili...ale vies to zbytocne stresy...budey pokojnejsia ked prides a uvidis na ultrazvuku malu fazulku 🙂 teraz uz fajn uz pomaly koncim prvy trimester 🙂

estrejita
autor
20. aug 2015

@1234lubka jej dakujem za info, objednam sa, tiez som to nechcela prilis skoro ...ale mam aj obavy trosku,,od toho pondelka ma tak jemnucko popichava alebo pobolieva na lavej strane tak uplne nizko...dufam, ze je to normalne ☹

1234lubka
20. aug 2015

@estrejita co mysles ze budes tehotna anebudes nic cititt?? Stale nozes citit v podbrusku take akoby krciky, ved sa bude natahovat maternica..pokial to nebudu silne bolesti, krv a podobne coho sa obavas?? este nemusi byt zahniezdene, este sa moze vrtat, alebo este sa kotula z vajcovodu alebo akurat z neho vypadlo...vsetko mozne, este nic a uz mas obavy?? Nestresuj a necitaj hlavne vela konika..tu sa docitas hlavne zle veci... 😉

estrejita
autor
20. aug 2015

@1234lubka dufam, ze mas pravdu a ide o bezne pobolievanie 🙂 , akoze proti tomu nic nemam, jasne beriem, ze mozem nieco citit a som dokonca rada, len som ten typ co mysli hned na to najhorsie 😝

1234lubka
20. aug 2015

@estrejita tak nemysli na najhorsie..najviac skodi stres.... 😉 vsetko ok 😉 😉

ena1903
20. aug 2015

@estrejita Gratulujem! Ja neznasam, ked treba hladat duchov, ale toto je normalne viditelna ciarka. Snad bude vsetko fajn a dovedies to do uspesneho konca. Och, ako ti zaaavidiiim!!!

terry337
20. aug 2015

@estrejita jejooo,tak predsaaaa, to sa velmi tesiiim 🙂)) urcite to tam je a ciarka bude zosilnievat a uz sa mozes len a len tesit 🙂))

lusinka001
20. aug 2015

@estrejita ja som mala presne také isté príznaky, strasne ma bolelo podbrusko az som sa na to v noci budila. A prsia ma tak boleli aj bradavky ze som sa ich ani dotknut nemohla. Uz som si bola ista ze som v tom, lebo taketo priznaky som este nikdy nemala. Zvycajne ma bolieva brusko par dni pred ms. A na moje velke prekvapenie mi vcera prisla ms a to mavam 35-40 dnove cykly a vcera mi prisla na 27 den! :( Takze inofolic naozaj cyklus naprava, dufam ze pomoze aj s otehotnenim..

lusinka001
20. aug 2015

@estrejita ale vidim, ze ty si uz tehu, tak ti gratulujeeeem! Uzivaj si ten krasny pocit, dufam ze aj mna to uz coskoro caka..

marianamestovo
20. aug 2015

Baby, kedy sa dá zistiť tehotenstvo domácim testom??Dá sa aj pred príchodom menštruácie?? Ďakujem za odpoveď

estrejita
autor
20. aug 2015

@lusinka001
@terry337
@ena1903
@1234lubka
@nataliaslivkova
@marianamestovo

Teraz ma akurat dilemu ci to oznamit o take 2 dni manzelovi ak kolajnicky stmavnu alebo az o take 2 tyzdne po potvrdeni lekarom... vy by ste co urobili?

nataliaslivkova
20. aug 2015

@estrejita to nevydrzis😉urob este jeden test o 2 dni kde budu zretelne // a radujte sa spolu😉😉

terry337
20. aug 2015

@estrejita ja by som tiez nevydrzala,urcite by som este spravila 1-2 testy,nech su tie ciarky jasne a potom by som tu krasnu spravu oznamila aj manzelovi,inym nie,predsa je to skoro.

1234lubka
21. aug 2015

@estrejita ja som svojmu hned povedala ze asi to vyslo...len neviem naisto....aj tak mi nechcel verit lebo ze slaba ciarka

estrejita
autor
21. aug 2015

@terry337 tak urobim este zajtra alebo pozajtra test a potom "sa priznam" 😀

@1234lubka chlapy... co ti poviem :D ...ked nie je nieco "cierne" alebo "biele" tak to neni pravda 😀

1234lubka
21. aug 2015

@estrejita proste nevedel pochopit ze slabaciarka...nevysvetlis... 🙂

estrejita
autor
21. aug 2015

@1234lubka mala si mu dať prečítať návod 😉

1234lubka
21. aug 2015

@estrejita sak som mu ukazovala...ale to nic o tri dni uz bola silna 🙂

estrejita
autor
21. aug 2015

@1234lubka ja som zvedava ci uz zajtra alebo pozajtra bude o dost silnejsia...snad hej...

teraz vsak dalsia vec ma napadla...v pondelok zacinam autoskolu a uz dumam ci ten stres nemoze takto na zaciatok nejako ublizit tej miniaturke vo mne.... (kedze mam z toho dost respekt a nemyslela som si nikdy, ze by som si vodicak niekedy robila...) ....

taktiez mame uz dlhsie naplanovanu cestu do chorvatska autom bud. tyzden... ach... teraz aby som taketo dilemy riesila... 😖

1234lubka
21. aug 2015

@estrejita boze moj, ale naco ten stres?? Koli comu akoze??? vidicak si urob, ved kym ho urobis nebudes este brusko, ci coho sa bojis ze neurobis? a co ti niekto odhryzne z ucha ci co? ved niesy male dieta ze sabojis ze ta budu karat rodicia...ved neurobis pojdes na opravne...do 30tyzdna mozes kludne aj lietadlom letiet do ameriky...to dietaje chranebe nuekolkymi vrstvami pokozka tuk nevien co maternica vystelka placenta plodova voda..snad sa nechces zavriet do izby a cakat 40tyzdnov.....nasebabky chodili denne na pole starali sa o dobytok, pralu rucne v potoku..nezriedka okolo pobehovalo dalsich 5surodencov....nemozes prepanajana vsetko brat tak tragicky...samozrejme ze teraz nepojdem skakat bungee jumping...ale takmwr vsetkybezne cinnisti mozes robit ved tehotenstvo nieje choroba. Ale mas pravdu v tom ze najviac co ti mozee uskodit je STRES...nehovorim ze ja som teraz na vrchole dusevnej pohody ale nestresujem pre "hovadiny" prepac za vyraz..nemam teraz najlepsie obdobie v zivote, bohuzial...kazdy mame svoje problemy. Normalbe chodim do prace, co musim stat..co uz...doma syn 3.5rocny vazi 18kil a musim ho aj brat na ruky aj do vane, z vane vyberat..umyvat okna( vcera som 😉 chodit na nakupy, vlacit tasky...soferovat...manzel a vsetko okolo... Ale aby som stresovala koli autoskole? dovolenke?? ......ked sa ti plod nema udrzat, tak sa neudrzi aj keby si nerobila nic...ale je to na tebe, tvoje telo, tvoje dieta....ked stresujes teraz co budes robit ked sa narodi? tu choroba tam choroba...uz sim pisala tehotenstvo nieje choroba...mozes cestovat soferovat chodit do prace..vsetkybezne cinnosti, priroda sa o to dobre postarala neboj...co ma byt to bude..netreba prehanat...aaa ciarky, ked si pozries moje testy tak mne poriadne stmavla az na 4ty den po prvom teste....

marianamestovo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianamestovo
22. aug 2015

@1234lubka idem kuknúť, dikes

kristulkamarulka
26. aug 2015

Ja som začala brať inofolic hneď ako mi skončila menštruácia. Prvé dva dni som cítila bolesť v pravom vaječníku, ale pripisujem to skôr tomu, že prípravok začal zaberať 🙂 Mám polycystické vaječníky, pravý je dokonca vraj nejak "zdeformovaný", som po operácii myómu. Cítim sa však po Inofolicu stále nafúknutá, na stolicu chodím aj 3krát denne, čo som predtým bola rada, keď som išla raz :(. Uvidíme, čo to prinesie, snažilkujeme sa, tak dúfame, že o chvíľu už budeme traja 🙂

marianamestovo
28. aug 2015

@kristulkamarulka ja tiež beriem infolic + duphaston a tiež sa snazilkujeme, mala by mi prísť menstruacia ( dúfam že nepríde) neviem kedy už môžem testovať

sabina32
14. sep 2015

aj mna pobolievala v podbrušku pár dní a po pár dňoch sa mi točila hlava aj ked som sedela,somsa cítila na omdletie,bolo mi dosť zle,v sobotu som si robila test a nič ☹ a teraz mám mierne bolesti očakávam menštruáciu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre