• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
To práve Lucko delám :slight_smile: je to zábava s detmi..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a to se mi ješte včera podarilo pri barvení vlasu, čemu jsem už neodolala, ušpinit kobereček v koupelne, tak peru i ten, proste super den to byl :slight_smile: :slight_smile:
8. apr 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
chci se Vas zepatat, ja jsem mnela transfer 1 embrya 1.4. a dnes jsem nevydrzela a testovala
no a test negativni...
8. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera bylo včera a dneska bude lépe. Venku je krásně, přijde ti návštěva. Odreaguješ se a pak se půjdeš projít do voňavého lesíka... :slight_smile:
8. apr 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simpatica, jsi teprve 8 den od ET, což je na test brzo. Vydrž ještě tak 2 dny a pak zkus testnout znova.
8. apr 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simpatica
to je brzo...jak píše Lucko, ješte vydrž dva dny a zítra netestuj, HCG by blo stejné!
8. apr 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucko...určo máš pravdu..už jsem se Ti dnes pochválila, že z večera do rána jsem pribrala kilo!!!!!! No rekni není to na depresi???
8. apr 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis, váhu vůbec neřeš... Já mám taky o půl kila více, jelikož jsem včera u televize snědla bomboniéru :grinning: A jak byla výborná :slight_smile:
8. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslite fakt, ze je to skoro?
pocita se do toho i den ET? ... to mi tak skoro neprijde, ja nevim, mam pocit, ze aspon ducha jsem tam mit mohla
8. apr 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucko...ty pokušiteli ,ale ty máš +1kg za celé tehuhu :grinning: :grinning: :grinning:

simpatica...den ET se nepočítá a pokud máš vloženo jedno embrijko...tak HCG stoupá pomaloučku..takže nestresuj a očurej to v sobotu a uvidíš..... :slight_smile: :slight_smile:
8. apr 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky vam za podporu, kolikate mate vy ivf?
8. apr 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj mam prvni, dali mi je jedno embrijko, ze pry bylo moc hezke, ale mnli bychom mit jeste 9 mrazacku
8. apr 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já první!!!! :slight_smile:
8. apr 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky

sophiejane moc moc držím palečky !

denis změna kadeřníka je skoro pokaždé za trest, mě se to taky párkrát stalo nechce se ti čekat a pak toho člověk lituje

simpatica 8 den od ET je opravdu strašně brzy na to aby se ti ukázalo něco na testu, už jsem to tu kdysi psala paní testovala 10den a negativní 12 a 13 den byla taky negativní a 14 den měla ducha ještě vydrž alespoň do té soboty. Ale hlavně nepropadej panice kdyby byl negativní nemusí to vůbec nic znamenat :wink: Jinak mě teď čeká 6 IVF. Ale 4 jsme měli úspěšné.
8. apr 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
jak se doneslo do naší diskuze, Sophie je těhotná!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: Miminko už má srdíčko!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je 6+3 a dostala průkajdu i fotečku. Mám ohromnou radost!! Už se moc těšim, až přijde a všechno nám sama povypráví.
Ode dneška věřim na zázraky!!!!! :grinning: A ten doktor, kterej jí tak vystrašil, by měl dostat pořádně přes hubu :angry:
8. apr 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaru, děkujeme za zprávičku. Je to úžasná a krásná novinka. Sophi to moooc přeju a ten doktor, co jí dělal ultrazvuk v úterý by zasloužil. Takhle jí vystresovat. Ještě, že to tak dobře dopadlo. Moc jsem na ní myslela a držela palečky.
Sophi, obrovská gratulace :dizzy_face:
8. apr 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačko, mrkla jsem se na fotky maličké, které jsi dnes přidávala... Kačence to moc sluší. Tobě držím palečky, aby 6 IVF bylo zdařilé a poslední.

Denis, jsem zpět. S mamkou to bylo super. Došli jsme si do CrossCafe na kávičku a dortíček. Seděli jsme venku a krásně už hřálo sluníčko... Teď jsem taky dala prát pračku a sem tam pouklízím...
8. apr 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sophiejane gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Moc moc jsem na tebe myslela a držela palečky, je to supr zpráva už se těším jak si to tu večer pročtu, co budeš psát. A jak píšou holky ten dr by opravdu potřeboval pořádně.

l.u.c.i.e moc děkuji a i mi doufáme že kačence přibude bráška a nebo sestřička a že to bude naše poslední
8. apr 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky.....j
Jaru...dikas za zprávu o Sophii.....asi se zblázním, že to vyšlo a ten první doktor....no pres hubu je asi málo!!!Chudák holka co musela s manžou prožít!!!!! Ale jinak jupíííííí

lucko...tak fajn , na sluníčku je skutečne nádherne....já nakonec odporovodila kamarádku se synem až k ní domu a tam jsem ztvrdla doted, bylo super, malý usnul na balkone a my pokvákotaly :slight_smile:
Ted jsem si doma trochen po malém uklidila, mám zácvik, že co mne čeká do roku a hurá udržovat sociální vazby na koníka a mrknout nové Kacky foto :grinning:
8. apr 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, tak část oken umytá:slight_smile:) něco jsem si nechala na zítřek, byla jsem taky poklábosit s kámoškama, seděly jsme venku a normálně jsem si trochu připekla jednu ruku:slight_smile:)) zapomněla jsem se otáčet:slight_smile:
Jaru díky za super zprávu o Sophii to je skvělé, nechápu toho doktora, jsem zvědavá co Sophie napíše, mám ohromnou radost:slight_smile:
simpatica: ještě určo vydrž s testem, já testovala až 15 den, ale v sobotu už by mohlo být něco vidět, držím palce:slight_smile:
8. apr 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabulik....tak akční den za Tebou a ted už jen relax?????? Obdivuji Te!!!!
8. apr 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky to je cooooo :grinning:
8. apr 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojda Denis, no docela to ušlo:slight_smile: teď jsem ještě povlékla peřiny, povlečení mi krásně uschlo na zahradě a tím dneska fakt končím:slight_smile:)) Teď se du natáhnout k telce a hodím relax:slight_smile: ale dneska bylo venku fakt krásně, vytáhla jsem stůl a židle na zahradu a byla to paráda, kávička na sluníčku a tak:slight_smile:)
8. apr 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdárek sophie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už si to tu četla:slight_smile:) jsme moc rádi
8. apr 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie bude fotečka????? :grinning:
8. apr 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já vám ji tam klidně dám, ale asi až zítra, ale nic na ní neuvidíte :slight_smile: je to jen flek :slight_smile:)to byly nervy teda...
8. apr 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to věřím sophie, že to byly nervy, fakt klobouk dolu, ale výsledek je super :slight_smile: :slight_smile: co ti řekli na tu předešlou návštěvu u dr.
8. apr 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jen kroutil hlavou, proč mě ten předchozí jako vyděsil, že je obecně dost brzy a chce to čas, a pak se pořáádně podíval UZV a našel váček v něm plod a když to zvětšil tak i srdíčko...a že mimoděložní bych poznala a špinila...
8. apr 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie...tak moc blahopreji!!!! ale ty nervy nezávidím, tak co slavíte doma????? a šup s flekem do alba :grinning:
8. apr 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabulik...dneska jsi za akční hrdinku!!!
8. apr 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, prosím vás, může být test 13.-14.den od ET falešně pozitivní? Může tam ještě účinkovat pregnyl? Dnes jsem 13.den od ET, pokud den ET nepočítám a 14., pokud počítám i den ET. Jsem zmatená jak želva. Ráno tam byla, i když ne úplně hned, ale do těch 3 minut to bylo, odpoledne (ale to nebyla ta ranní moč) jen duch....už je to mé 4.IVF a zatím vždy zklamání, tak se bojím. A příznaky teda nepociťuju žádné, jen občas motání hlavy, ale to připisuju Utroši...Díky
8. apr 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok