• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
neeeee jej, to jsi těhotnáááá! :slight_smile: já měla taky 14.den slabou, mrkni do alba
8. apr 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a příznaky nemám ani ted, na ty se opravdu vyprdni, už chápu, že tak se nic nepozná
8. apr 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej to je jasný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to tam:slight_smile:
8. apr 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis nejsem žádná hrdinka, ale při tom kráseném počasí to šlo samo, teď jsem viděla předpověď na další dny a má pršet :frowning2: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no má to pak cenu
8. apr 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem holky přidala další fotku pupku, fakt vorvaň:slight_smile:
8. apr 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, díky za uklidňující slova, ale furt se spíše bojím..uvidíme zítra, ráno chci znova testovat a pak když tak k doktorovi na krev. Díky, ahoj
8. apr 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!!!
Dnes nemám svuj den,celou noc jsem nespala, nohy a ruce otekle, že je necítím, holky...já to teda ješte ty dva mesíce vydržím,ale pomooooc :slight_smile:
gabulik...pusti si prírodopisný kanál a čekaj na relaci s vorvanema,jo!!!!!Neboť já na Tvém albu žádného nenašla a mám pocit, že Tvé bríško je každým týdnem hezčí!!!!!!
Sophie...tak jaká byla první tehuhu noc??????? :slight_smile:
Lucko.....a Ty si teda porádne užíváš jara...kde se nám touláš???

jej......žádná panika a stres.....krev je krev...Sophie by o tom mohla psát ódy na radost, že ano :grinning:
9. apr 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko:slight_smile:)
Denis ty jsi mě hned po ránu rozesmála, děkuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já když na ty fotky koukám, jak jdou pěkně za sebou, tak mi to tak přijde....:slight_smile:
Hele to otékání je fakt hrozný:( a co zvětšit dávky Magnezka, myslíš že, by to pomohlo. Jinak mě už se taky nějak hůř spí. Dneska i včera jsem byla vzhůru po sedmé hodině, což je u mě divný:slight_smile: Nevadí, jdu dodělat dvě okna co mi zbyla, než začne pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes: - nechápu proč musíme tolik oken a v obýváku máme jeden oříšek, je to okno, tedy spíš výloha, která se nedá ani otvírat a ta má 2,5 na 1,8m, tak to jsem umyla jen zevnitř a venek z terasy čeká na manžu :slight_smile: už se prý moc těší :slight_smile:
9. apr 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabulik.....tak to Ti nezávidím ty velké okna a to množství...... :frowning2:
A je fakt ,každým týdnem se ten náš organizmus mení a dostává více zabrat,ale jak ríkám, my to zvládneme. Ty si dávej bacha na oknech a nechť Ti do toho neprší!!!!! :slight_smile: A bríško je skutečne super! Nemám ani pocit, že by jsi neco pribrala holka jedna :confused:
9. apr 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile: no to teda jo, jej, na testy kašli, počkej na krev, a když to bude nízký, tak na to taky kašli :grinning:
9. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky....som siesty den po ET .......a na testikoch mam slabe ciarky ale su viditelne.....nevydrzala som cakat az na krv a teraz ma to bude tahat si ich robit castejsie.........Jej, viem ake to je a ake su obavy toto je moj 4ET ........a verim ze tento krat to uz bude.....a Jej,drzim palceky uplne vsetky :slight_smile:
9. apr 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amat. 6.den je hooodně brzy, pozor na pozůstatky pregnylu...
9. apr 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj sophie.....tak ako????? šťastná, vidím i profil upraven, moooc Ti to preji!!!!!!

amatka......šestý den je faktickybrzo, kolik máš vloženo embriek?????ale myslím, že pregnyl by tam už nemusel být, ikdyž težko rící,námtvrdili, že do trí- čtyr dnu je pregnyl pryč..... :slight_smile:
9. apr 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vkladali mi len jedno embrijko.........viem ze je to skoro,ale to cakanie je nekonecne.............zajtra to bude tyzden takze dufam ze pregnyl tam uz nieje......
9. apr 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatka....jo to čekání je katastrofa a já stále všem tvrdím, že to čekání je to nejhorší na IVF!!!Ale také myslím, že pregnyl je pryč a mohlo by to býti na dobré ceste!!! Kam chodíš do CAR? :slight_smile:
9. apr 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ISCARE BRATISLAVA...........ak by sa tie dva tyzdne dali prespat tak ich prespim...... :slight_smile: .........
9. apr 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tomu ráda verím,ale už jsi v cílové rovince, tak klid a vipadá to nadejne....žádný stes....ale obdivuji, že čtvrtý pokus!!!!!
9. apr 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis.......bola to tazka cesta a teraz to bolo rozhodnutie po siedmych rokoch.........snazila som sa vyrovnat s tym a potlacit to a nemysliet na to.....presla som si tazkou cestou.........aj ja verim ze sme na dobrej ceste.........tebe sa to podarilo na prvy krat...vsak???
9. apr 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano na poprvé,po dlouhých letech rozhodování se, či adopce, či IVF....nakonec IVF na poslední chvilku a vyšlo to!!!
9. apr 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je krasne a tesim s tebou....je to nieco co mi dodava nadej ked viem ze sa to dievcatam dari....... :slight_smile: a uz sa ti to pomalicky blizi :slight_smile:
9. apr 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je také pravda, ti reknu ,že toto čekání uteklo jako voda!!!!! už ted chytám lehkou paniku :grinning: :grinning:
9. apr 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti verim :slight_smile:..........ani sa nenazdas a bude z teba krasna hrda maminka s uzasnym miminkom :slight_smile:
9. apr 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez debaty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
neboj tebe to také čeká.....
9. apr 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky,

sophiejane je to supr profil upravenej, určitě jsi moc moc šťastná moc moc ti to přeji i všem čekatelkám na //

amatka 6 den je opravdu brzyčko ale vypadá to nadějně a i já si myslím že už by tam pregnyl bejt neměl, mě osobně to také vyšlo na 4 tak ať tam máš pořádnou dálnici :grinning:

denis to otékání ti vůbec nezávidím ale co se dá dělat, ještě chvilinku a budeš to mít za sebou :wink:
9. apr 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale denisko z čehopak máš paniku? :slight_smile: se těš!
9. apr 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kačka.....vydržím, už mám jen 74 dní!!!!

Sophie...já se teším, ale panika je jak to vše zvládnu a tak....neboj také tebe z času na čas dolehne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jaké pak už vybíráte jména?????
9. apr 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačka si zlata a dakujem......:slight_smile:

denis uz sa nato velmi tesim :slight_smile:
9. apr 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holky foto "fleku" v albu :grinning:
9. apr 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie to není žádný flek, ale pořádná bublinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: super
9. apr 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, gabu, je to spíš flek, ale snad to bude časem lepší :grinning:
9. apr 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok