Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
14. apr 2010

Dobré ránko,

Gabulík, hlavně, že jsi malého viděla a je všechno v pořádku 🙂 Taky občas cítím více kopání dole než nahoře. A to bych neměla, když už ho mám otočeného hlavou dolů... Třeba má vždycky škytavku 😀

Denis, jak se těšíš do poradny? Mám takový pocit, že dneska mi UTZ neudělá. Jdu tam za hodinku, tak jsem zvědavá 🙂

sophiejane
14. apr 2010

dobré dopoledne holky 🙂

l.u.c.i.e
14. apr 2010

Jinak už jsem z poradny zpět. Opět mám to pracně nabrané kilo z minule dole. Vážně zato nemůžu. Musím prý více jíst. Přitom jím a hodně. Ach jo .
Těhotenskou cukrovku nemám. Hurááá! Sestřička mi nabrala 3 ampule krve ani pořádně nevím na co. Něco říkala, že se ponovu dělá zkouška na srážlivost krve a na nějaké protilátky... No a u doktora jsem byla ani ne 2 minuty. Prohmatal břicho, zeptal se na pohyby a řekl, že za 14 dní uděláme velký UTZ se vším...

sophiejane
14. apr 2010

luci bašti večer, to zabírá 😅

l.u.c.i.e
14. apr 2010

To já dělám. Dokonce jsem včera s manželem snědla velkou bomboniéru... Jak jsem se radovala z toho, že mám přes víkend o půl kila více, tak dnešním ránem ho nemám 😒

l.u.c.i.e
14. apr 2010

Já tu váhu řešit nebudu. Dítě prospívá, tak co. Kašlu na nějaké jejich tabulky...
Sophi, jak se vede?

sophiejane
14. apr 2010

to víš že jo, ono totiž jak na to myslíš a nervuješ se tím, tak nepřibereš...já se taky snažím jíst a jím dost, i sladký, a taky teda nenabírám...vyprdni se na to, ono to půjde samo...spíš jez víckrát denně, pořádnější svačiny...

sophiejane
14. apr 2010

a mě je dobře, až tak nějak moc dobře a netěhotně až jsem z toho nervozni, znáš to...a do UTZ daleko, až 27.4.

l.u.c.i.e
14. apr 2010

Sophi, jen se zbytečně nenervuj. Buď ráda, že nemáš těhotenské nevolnosti. Užívej si svého těhu a těš se na UTZ. Uvidíš, že ti to nakonec uteče a uvidíš zase prcka 🙂

denis19
14. apr 2010

No halo je tu nejkdo?

l.u.c.i.e
14. apr 2010

Ahoj Denis, jsem tu 🙂

denis19
14. apr 2010

No paráda,jsem si myslela, že tu nikoho nenajdu....tak čtu, že kontrola byla rychlovečka a že jsi opet nepribrala!!!!!!!!

denis19
14. apr 2010

ale bríško Ti roste hezky 🙂 takmi rekni z čeho??????prosím Te ženská.

l.u.c.i.e
14. apr 2010

Jojo, jsem to číslo, co? Ale už to neřeším a kašlu na jejich tabulky... Kdy jdeš ty po poradny?

l.u.c.i.e
14. apr 2010

Matěj asi bude velký po tatínkovi 🙂

denis19
14. apr 2010

Dnes na 18:00 mám být tam, tak jsem zvedavá!!!!! Hele to Ty budeš daleko hubenejší po porodu, jako pred ním 🙂

l.u.c.i.e
14. apr 2010

Tak si to užij. Budeš mít velký UTZ. Už se těším na fotku malé Karolínky... Mě to doktor udělá ve 32tt. Za to mě pěkně vycucli... Máš se na co těšit. Jo a taky mi řekli, že příště už dostanu papíry na mateřskou. Nástup 23. 5.

denis19
14. apr 2010

No tak to jsem zvedavá, kdy nastoupím já.......asi teda o týden drív, že ano??? 🙂 Mne krev brali už s cukrem i na krevní obraz, tak dnes by to melo být v poho, jen si zaplatím za DVD a 4d UTZ, to mne jen potom vycucnou 🙂 😀

l.u.c.i.e
14. apr 2010

Můžeš si to vypočítat sama. Odešti si přesně 6 týdnů od tvého druhého termínu porodu. Aspoň tak to počítali mě. 🙂
Taky je ponovu, že berou krev na srážlivost krve...

l.u.c.i.e
14. apr 2010

Tak teď u nás padají velké kroupy. To počasí je hrozné... Už chci sluníčko.

denis19
14. apr 2010

No jen on mi druhý trmín porodu vypočítal dosti špatne hošánek, tak nevím jestli si to dnes upraví, či ne,ale rozhodne se dnes na nej chystám se smrškou otázek...bude mít radost, klučina jeden mladej 😀 😀
O sráženlivosti krve nic nevím, tak se necháme prekvapit.
jsem zvedavá na malou, jestli je vše ok a tak.....desný...co človek prožívá za pocity v tehuhu....

l.u.c.i.e
14. apr 2010

Právě proto ti říkám, že to dělají poprvé... Aspoň tak mi to řekla sestřička, když mě brala ampule krve... Je to prý kvůli tomu, kdybych začala krvácet při porodu, abych nevykrvácela... Třeba to u tebe dělat nebudou...
Jestlipak jsis všechny otázky napsala?
Ani se nedivím, že se těšíš až malou uvidíš. Nezapomeň na fotečku 🙂 Jsem zvědavá kolik váží a měří.

denis19
14. apr 2010

No nenapsala jsem si otázky,ale jsem v takovém rozpoložení, že učo nezapomenu!!!! No u nás to nejak nedelají to vážení a merení...tak nevím, budu se dožadovat, už na to všechno prdím!

l.u.c.i.e
14. apr 2010

To přece musí dělat, ne? Jak by věděl, že dítě roste jak má... Jen se toho dožaduj. Já se taky vždycky ptám.

denis19
14. apr 2010

Oni merí obvod hrude, hlavy a bríška a délku končetin,ale v sumáru Ti potom nerekne, že kolik merí a váží,ale já se i minule dožadovala, tak mi to rekl!! Váhu ríkají až pred porodem......Lucko a jaký máš tlak?

l.u.c.i.e
14. apr 2010

Mám tlak normální. Mě doktor řekne i váhu, tak míru. No, jen se ptej. Děláš dobře. Třeba nemáš doktora výřečníka...

denis19
14. apr 2010

No to jsi trefila, fakt nemám , rekne nejnutnejší a hotovo a pritom si nosí vizitku vychyceného gyndare v Bystrici....tak tomu verím 😀

l.u.c.i.e
14. apr 2010

Ono je lepší, když moc toho nenamluví. Aspoň máš jistotu, že je vše v pořádku. Kdyby začal mluvit moc, tak je něco špatně, ne? Koupila jsis včera něco?

denis19
14. apr 2010

Luck...si predstav, že ne! Moooc se mi líbily jedny polobotky a byly i by ke kočárku na procházky sídlištem a mestem, ne jako do lesa a nejak sjem je nekoupila....a i mi je to divné, že jsem tomu tak neudelala..ale není všedm dnum konec,asi si začínám hrát na šetrílka, když vidím ,že porod se blíží.....

l.u.c.i.e
14. apr 2010

Tak si vybereš příště. Taky to tak někdy mám. Nebo si jdu do města pro konkrétní věc, kterou nakonec nekoupím, ale přinesu si domů něco jiného 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre