• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
To je ten nejlepší prípad!!!! Nic nehledat a potom najdeš. také by se mi už hodil nejaký pleťový krém,ale chtela bych už asi neco i na vrásky...ale neumím se rozhodnout , že co?
14. apr 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, tak s krémy ti moc neporadím... Nepoužívám je. Musím jíti. Jdu s manžou kupovat boty. To bude zase horor, neumí si vybrat... Ozvu se zítra. Papa a užij si to v poradně.
14. apr 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezké nákupy!
14. apr 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisko já používám myokine od vichy z lékárny, je na mimické vrásky a je skvělej!! doporučuju...
14. apr 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
Lucko krásná fotečka:slight_smile: teda zase žádný přírůtek na váze, to je něco tedy.......
Denis, ať ti dobře dopadne kontrola, určo bude Karolínka v pořádku. Přihoď pak fotku jestli budeš mít.
Sophi do 27.4 to uteče jako nic neboj a brzo uvidíš prcka:slight_smile:)
14. apr 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko všem.

Včera jsem si s manžou nákupy užila... Byl horší než já, když si něco vybírám :slight_smile: Naštěstí si boty vybral, ale oběhli jsme 3 obchody. Takže místo pozdního oběda jsme měli večeři :slight_smile:

Gabulík, děkuju.

Denis, jaká byla kontrola? Vše ok?
15. apr 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoj, jo luci to znám, my minule oběhli snad 10obchodů, protože ten můj by potřeboval nejen boty, ale i něco na sebe, i do práce...ale niiiic jsme nekoupili, nic nebylo dost dobrý :sweat_smile:
15. apr 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
Holky kontrola pro malou dopadla dobre, jen jsem o 5 dní v mínuse, což nereším , mám i krásné fotečky,ale hned včera večer po poradne mne hospitalizovali v naší nemocnici, tak jsem tu zavrená, tudíž foto bude pozdeji!!!!
Sophie..presne nad tím krémem jsem dumala...tak ho asi okusím...jak mne pustí!!!!!
Zdravím vás všechny!!!
15. apr 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisko a proč jsi v nemocnici????
15. apr 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sophi, to se nám taky občas stane, že nic nekoupíme...

Denis, co děláš v nemocnici? To je asi kvůli tvým otokům a vysokému tlaku, viď? Snad vás brzo pustí...
15. apr 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, co to tu čtu Denis co se děje???? Doufám, že tě brzo pustí.
15. apr 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, je to presne kvuli tlaku a otokum,ale jejich léčba zabírá famozne a tlak se už upravuje a už i otoky polehoučku mizí, uvidíme co bude zítra.
Hezký večer!
15. apr 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis, tak jsem si to myslela správně, že je to kvůli tomu. Hlavní je, že ti léčba zabírá a snad tě brzo pustí domů. Tak se opatruj a budeme se na tebe těšit.

Holky, jak se máte?
16. apr 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, devčata...nejak vám to tu vázne, kde je udržování sociální vazeb?????
Sophie jak bylo v divadle?
Lucko, je to tak,ale vše nasvedčuje tomu, že mne príští týden pustí domu, budu sice pod dozorem a na lécích,ale doma!!!
16. apr 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis, tak snad tě pustí hned v pondělí. Doma je doma :slight_smile: Hlavně, že ty a malá budete v pořádku...
16. apr 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Když on tu nikdo přes poledne není a večer tu zase nebývám já :slight_smile: Budu si muset počkat, až se vrátíš z nemocnice domů :slight_smile:
16. apr 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no denisko ty si tedy užíváš...to musí být otrava...divadlo moc pěkný! já na opeře nikdy nebyla a vůbec to nebylo špatné :slight_smile:
16. apr 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zpívala i eva urbanová
16. apr 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jojo, ta zpívá hezky...
16. apr 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, mám teď chvilku času muž je z malou venku, vařím knedlíky tak jsem nachvilku odskočila. Nemám moc času tu vše pročítat

Denis musí to bejt opravdu otrava, přeji ti at te co nejdřív pustí :wink:

sophiejane a jak ty prožíváš své těhotenství, doufám že je vše ok :slight_smile:

Lucie máš hezký fotečky :slight_smile:

Jo a já dnes byla ne uz, vše v pořádku takže odedneška pýchám Gonal a beru predison tak snad to vyjde. Ve čtvrtek jdu znovu na uz a dr to plánuje na 29 nebo 30.4. Mi teď hlavně doufáme že spermijky najdou a že vše dopadne jak má. Ale dali nám radši i formulář kdyby je nenašli tak vyplnit jak by měl vypadat dárce. Ale mi doufáme že na tento formulář nedojde a budeme mít vlastní :wink:
16. apr 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré, krásné, prosluněné sobotní ránko všem :slight_smile:

Denis, zdravím do nemocnice a přeju, ať ti to tam velmi rychle utíká.

Kačko, skvělé zprávičky. Moooc držím palečky, aby to vyšlo a měli jste i své vlastní spermíky. Uvidíš, že tentokrát už to dobře dopadne. Pfuj, pfuj, pfuj pro štěstí.

Sophi, copak máš v plánu?

Gabulík, jak se vede?

Jak se asi daří Medenečkovi...
17. apr 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!!!
No pravda, Medeneček nás hezky zanedbábá!!! A to jsem i dokonce marod:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
A já mám dnes v plánu, ležení v posteli, papání, ležení, návšetvu manžela, opet papání a opet ležení, jsem jako na rekreaci:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Ale Lucko držse a vy ostatní tehulkz netehulkz moje...já tu zhubla už 2,5kg!!! Nasadili mi nselalnou dietu a já z ní zhodila,ale ne z tlaku ,ale z váhy:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:Ale i tlak leze dolu, tka jsem ráda!
Mejte se krásne bambulky!
17. apr 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis, jen odpočívej. Však oni ti tam dají do pořádku... Vidíš, nakonec jsi nepřibírala z jídla, ale z otoků... Až půjdeš domů, tak typuju, že budeš o 5kilo lehčí...
17. apr 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky všechny vás moc zdravím.
Kacka budu moc držet palečky aby to už vyšlo......... :slight_smile:
Denis ty se drž a doufám, že tě brzo pustí, koukám, že si nám věrná i v nemocnici, to je super :wink:
my máme s manžou odpočinkový víkend, jsme oba nějak hotový :unamused: já šla ve čtvrtek v osm do postele a včera jsme v osm zapluli oba :unamused: Je mi každé odpoledne nějak těžko a manžu zlobí močák :confounded: tak ani nemáme nic v plánu. Měli bychom si zajet do Prahy pro skříň, máme ji připravenou na skladě, ale asi to necháme až na příští týden, nějak se nám nic nechce a to se konečně udělolo venku hezky.
17. apr 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdárek, Lucko sršíš optimismem co se mé váhy týče, to mi dodává sílu:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
gabulik hezky se s manželem proléčte a zdáchnite, já tu spím celý den, nevím co mi pridávají do léku,ale spím jako mimino a to stále!!!!
17. apr 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré poledne holky.
Včerejšek byl nádherný, co? Byla jsem s kamarádkou na čtyř hodinové procházce. Domů jsem přišla celá unavená, ale bylo to skvělé. Jen večer mě začalo bolet břicho a na chvíli ztvrdlo. Dneska už je to dobré, tak nevím co to bylo... Asi z té únavy...
No a dneska jsem si vyžehlila a už mám flákací den. Manžel se vrací až večer z Mnichova.

Denis, to tě taky má dodat sílu. :slight_smile: Jak ti to v nemocnici utíká? Kdypak tě pustí domů?

Gabulík, tak to závidím, že máte spací večery. To mě malej nedovolí. Je v tu dobu vždy nejvíce aktivní. Mám spíše takové to přerušované spaní. No, ale spím přes den. Doufám, že už je vám lépe...
18. apr 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, hezké nedělní odpoledne přeju :slight_smile:
18. apr 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezké slunečné pondělní ráno.
19. apr 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sophi, jak je?
19. apr 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak jsem nasr....vcera nám psala adminka do cekatelek, ze ji chodi do ip stiznosti, ze jsou tam uz jen same tehotne a neodpovidame cekatelkam...to je aaale krrravina! takze holky pozadaly o zamceni, at si ty co si stezuji zalozi diskuzi svou a presunuly jsme se do "volná diskuze" a zalozily new diskuzi maminky z čekatelek...no chapete to???? pritom tady jsme taky same tehotne...a kazdeho noveho taky radi vezmeme...jsme si tam vedle asi jednou nekoho hned nevsimaly a stezovaly si hned...des,co??pritom tech temat na cekani po ivf je tu tolik...
19. apr 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok